7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Gideni Geri Getirme Esması

  • Gideni Geri Getirme Esması için yorumlar kapalı
Gideni Geri Getirme Esması

Gideni Geri Getirme Esması

Hayatın içinde herkesin yaşadığı ve üzüldüğü bazı süreçler vardır. Aşk, sevgi ve evlenme isteği, çok güzel duygular olmasına rağmen bazen hiçbir şey istediğimiz gibi gitmez. İlerde yuva kurma planları yaptığınız insanla yollarınızı ayırmak da bunlardan biridir. Her Müslümanın kadere inancı vardır. Dolayısı ile sevdiğiniz kişi sizin kaderiniz ise, zaten bir gün size dönecektir. Yaşadığınız bu durumu kolaylaştırmak ve sevdiğiniz kişinin size dönmesini hızlandıracak bazı esmalar ile edebileceğiniz dualar vardır. Fakat bu dualar, size hayrı dokunmayacak birini geri getirmez. Yani o kişi, sizin kısmetinizde yoksa dua etmek bir şeyi değiştirmez.

 Geri Getirme Duası Nasıl Edilir?

Giden sevgiliyi geri getirmek için istediğinizi yürekten söyleyerek duanızı etmeniz gerekir. Ettiğiniz duaları gerçekten inanarak ve hissederek okumanız gerekir. Eğer bu kişinin sizin kaderiniz olduğuna inanıyor ve bunu gerçekten yürekten hissediyorsanız o kişinin gerçekten döneceğine inanarak dua etmeniz gerekir. Duaları 3 esma ve 3 dua ile okumanız daha etkili olacaktır.

 Giden Sevgiliyi Geri Kazanmak için Okunabilecek Dualar

Giden sevgiliyi geri getirme duası bir çeşit dilek duasıdır. Çok etkili bir dua olan bu duayı çeşitli yöntemler kullanarak edebilirsiniz.

Gece abdestinizi alarak Allah rızası için 2 rekat namaz kıldıktan sonra namazınızı bitirdikten sonra 1513 kez Ya Hu şeklinde zikrederek secdeye kapanarak en içten bir şekilde dileğinizi Allah ile paylaşın. Bu duayı 3 defa gece üst üste okuyarak tekrar etmeniz gerekir.

Yine gece abdestinizi alarak Allah rızası için 2 rekat namaz kılmanız gerekir. Namazın ardından 21 kere “Estağfirullahel aziyme ve etübü ileyh.” diyerek “Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidine Muhammedin Ve Ale Eli Seyyidine. Muhammed.” duasını okumanız gerekir. Daha sonra da 3 kere İhlas suresi, 1 defa Ayetel Kür-si ve 1 kez Fatiha suresi okuyarak içinizden geldiği gibi duanızı edebilirsiniz. Bu silsileyi 40 defa tekrarladıktan sonra aşağıdaki duayı 7 kere okumanız gerekir.

Geri Getirme Duası

Elif lam mim. Zalikel kitabü la raybe fıh- hudel lil müttekıyn. Ellezıne yu’minune bil ğaybi ve yukıymunas salate ve mimma razaknahum yunfikun. Vellezine yu’minune bi ma unzile ileyke ve ma unzile min kablik- ve bil ahırati hum yukınun. Ulaike ala hudem mir rabbihim ve Ulaike hümül muflihun.

Gideni Geri Getirme Duası Ne Kadar Süre Etki Eder?

Gideni geri getirme duası, süresiz bir duadır ve bir defa okunduğu zaman uzun süre etki eder. Ama zaman zaman bu duayı tekrarlayarak duanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Dua ederken esmalardan da yardım almanız gerekebilir.

Gideni Geri Getirme Duasının Sonuçları

Sevgiliniz, eşiniz ya da nişanlınız sizi çok özlediğini ve yaptıklarından pişman olduğunu söyleyerek geri döner.

Sevgilinizin sizi ne kadar sevdiğini anlamasını sağlar.

Bu dua sonucunda, kısmetinizde olan kişi ile kopmayacak bir bağ kurarak güzel bir yuvanın temelini atabilirsiniz.

7 Gün İçinde Etki Eden Geri Getirme Duası

7 gün içinde etkisini gösteren geri getirme duasının sonucunda eşinizin ya da sevgilinizin yeniden size dönmesini ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Siz duayı ettikten 7 gün sonra sevgilinizin yeniden size dönmüş olduğunu göreceksiniz.

 Esmalar ile Gideni Geri Getirme

Esmalar ile giden sevgiliyi geri döndürebilirsiniz. Bu esmaların zikredilmesinin ardından istenilen dua ve surelerin de okunması gerekir. Eşinizi size ve sizi sevdiğini yeniden anlamasını sağlayacak döndürecek esmalar;

El- Mücib Esması

El- Müteali Esması

El- Cami Esması

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ