7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Gözü Dışarıda Olan Eşi Eve Bağlamak

Gözü Dışarıda Olan Eşi Eve Bağlamak

Gözü dışarıda olan esi eve bağlamak için hangi büyüler yapılmalıdır? Özellikle kadınlar eşlerinin gözlerinin dışarıda olmasından oldukça mustariptir. Bu yüzden kocalarını eve bağlamak isterler. Evliliklerde aile ve çevresel faktörler sebebi ile eşler arasında soğukluk oluşmaktadır ve genellikle erkeklerin gözleri bu sebepten dolayı dışarıda olmaktadır. Bu durumda kadınlar eşleri ile arasında olan soğukluğu gidermek ve eşlerinin evlerine bağlanmaları için büyüye başvurmaktadırlar.

Bu büyüde özel vefk ve tılsımlar kullanılmaktadır. Ayrıca Hüddam denen varlıktan yardım alınmaktadır. Esmalar ve özel dualar okunur. Kişiler gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak için medyum hocalardan destek alarak eşini eve bağlayabilir.

Gözü Dışarıda Olan Eşi Eve Bağlamak İçin Esma-ül Hüsna Önemi

Gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak için Esma-ül Hüsna öneminedir bu konu hakkında bilgi verelim. Bu Esma-ül Hüsna dualarının hangileri olduğunu öğrenmek için medyum hocalardan destek alabilirsiniz. Okunması gereken esmalar okunduktan sonra eşi eve bağlayarak o günden sonra başka kimseye bakmaması sağlanabilir. Bu esmalar okunduktan sonra okuyan kişinin namaz kılması gerekir. Esmalar ve namaz ile yapılan bu işlem etkili sonuçlar doğurmaktadır.

Gözü Dışarıda Olan Eşi Eve Bağlamak

Ayrıca Esmaların zikredilmesinin birçok şeye faydası vardır. Medyum hocanın tavsiye edeceği bu Allah’ın isimlerini belirli zamanlarda ve sayılarda zikrederek eşinizi evinize, kendinize ve çocuklarınıza bağlayabilirsiniz.  Gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak için ayrıca Ahkaf süresi de oldukça önemlidir. Medyum tarafından tavsiye edilen şekilde okuyarak eşinizi evinize kısa süre zarfında bağlayabilirsiniz.

Ahkaf suresi ile yapılacak olan büyü için öncelikle bir bardak suya ihtiyaç vardır. Ardından bu suya 3 kez Ahkaf suresi okunmalıdır. Okunan bu suyu eşinize içirerek etki etmesini beklemelisiniz. Bu şekilde yapılan büyü de eşinize etki ettikten sonra evinize ve size bağlanır ve bir daha asla gözü dışarıda olmaz. Aynı zamanda Kıyamet suresinin okunması da eşi eve bağlamak için oldukça önemli dualar arasındadır. Kırmızı bir mendilin ve sac telinin üzerine 7 kez Kıyamet suresi okunduğunda eşinizi eve bağlayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra gözü dışarda olan eşi eve bağlamak için okunacak diğer dualar arasında Fatiha, Ayet-el Kürsi, Rahman ve Felak, İhlas sureleri de okunabilir. Ancak unutulmamalıdır ki kendi yaptığınız büyülerin ters sonuçları olabilir. Bu yüzden kesinlikle havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması gerekir.

Gözü Dışarıda Olan Eşi Eve Bağlamak İçin Büyü

Gözü dışarıda olan eşi eve bağlamak için büyü yaptırmak birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bu büyüler genellikle ya eşi bağlama büyüsü veya eve dönüş büyüsü tarzı büyülerdir. Bu tarz büyüleri yaptırmak için öncelikle bir medyum hocaya başvurmak gerekir. Aynı zamanda büyüyü yaptırmak isteyen kişiler yanında eşine ait bir özel eşyasını götürmelidir. Eşe ait götürülen eşyanın üzerine tesiri kuvvetli ve çabuk sonuçlanacak bir büyü yapılmaktadır. Ancak büyünün daha çabuk tesir etmesi isteniliyorsa medyuma muska yaptırmalıdır.  Muskalara yazılan tesirli büyüler, diğer büyülere göre oldukça hızlı sonuç vermektedir.

Muska üzerine yazılan büyüler cinler aracılığı ile yapıldığı için diğer büyülere göre etkisi daha fazladır. Muska yapıldıktan sora ya eşin yastığı içine ya da evde kimsenin göremeyeceği bir yere saklamak gerekir.  Böylelikle bu muska evde uzun süre kalacağı için etkisi uzun zaman sürecektir ve gözü dışarıda olan eşin eve bağlanması çok daha çabuk olacaktır. Burada önemli olan nokta muskanın asla açılmamasıdır. Eğer muska açılacak olursa yapılan büyü bozulacaktır. Gözü dışarıda olan esi eve bağlamak için yapılacaklar sizlere özetlenmiştir. Umarız faydasını görürsünüz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz