7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Güçlü Kara Büyüler Nelerdir?

 • Güçlü Kara Büyüler Nelerdir? için yorumlar kapalı
Güçlü Kara Büyüler Nelerdir?

Güçlü Kara Büyüler Nelerdir? Diye merak ediyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Kara büyü, tarihin en eski çağlarından günümüze, krallardan halkın tüm kademesine kadar pek çok seviyede ve amaçla kullanılmıştır.  Kullanım alanı bakımından geniş coğrafyalara yayılmış ve çok fazla kişiyi etkilemiştir. Bu bağlamda etkisi ve gücü en fazla olan büyüler grubundadır. Güçlü kara büyüler, her türlü temas büyüsüne sahip olan büyülerdir. Parça bütünü etkiler prensibi ile çalışan Kara büyüler çok etkilidir. Büyü yapılmak istenen kişinin tırnağı saçı veya günlük kullandığı bir çamaşır parçasının kumaşı onun Dna ve genlerinden parçalar barındırdığı için bu nesnelere ve parçalara yapılan büyü bütünü etkiler. Dolayısıyla olumsuz niyetle yapılan kara büyü kişiyi olumsuz yönde etkiler.

Kara Büyü Nedir? Niçin Yapılır?

Kara büyü ne demek, sorusu sıkça sorulmaktadır. Kara büyü, niyeti ve doğuracağı sonuçlar bakımdan olumsuz olan tüm büyülere verilen addır. Tarihteki örneklere bakıldığında, birinin sakatlanmasına veya ölmesine neden olan kara büyüler kullanılmıştır. Kara büyü neden yapılır, kara büyü olağan üstü varlıklardan ve mistik güçlerden yararlanarak bir kişi veya grubun davranışlarını olumsuz sonuçlar doğuracak biçimde değiştirmek için yapılır.

Kara büyü niçin yapılır, olayların gidişatını bozmak, değiştirmek, hayırsızlık getirecek biçimde sonuçlandırmak amacıyla yapılır. Aşağıda kara büyünün yapılış nedenleri maddelenmiştir.

 • Çiftleri ayırmak
 • Aileyi dağıtmak
 • Bereketi kaçırmak
 • Kısırlık sağlamak
 • Sakat bırakmak
 • Ölümüne neden olmak vs.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü yapmak istenilen şahıslar üzerinde olumsuz ve tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. Kara büyüler nasıl yapılır, sorusu internette sıkça arama motorlarında aratılmaktadır. Demek ki pek çok kişi kara büyünün nasıl yapıldığını öğrenmek istemektedir. Dolayısıyla uzman olmayan kişi tarafından yapıldığında veya evde kendi kendinize yapmaya çalıştığınızda kendinize bile zarar verebilme ihtimali bulunur.

Kara büyü kaç günde bozulur, kara büyünün hangi amaç için ve hangi metotla yapıldığı da önemlidir. Basit kara büyüler 7 günde, daha karmaşık ve komplike kara büyüler 21 günde bozulur. Ancak kara büyü yaptırırken çok temkinli olmak gerekir. Bir anlık kızgınlık ile kara büyü çok iyi düşünmeden ve doğru karar vermeden yaptırmak pişmanlık doğurabilir. Bazı büyülerin bozulması aylar hatta yıllar alabilir. Kişinin hayatında çok uzun yıllar boyunca da etki altına alması ihtimali vardır.

Kara büyü kaç günde etkisini gösterir, karabüyüler hemen etkisini göstermeye başlar. Ancak yapılış etki alanına göre ve niyetine göre bir haftadan 41 güne kadar tam olarak etkisini göstermeye başlamaktadır.

Kara büyü kaç günde tutar, Kara Büyü yapılır yapılmaz etkisini göstererek tutar. Etkisini tam olarak 41. günden itibaren keskin sonuçlar göstererek kendini belli eder.

Kara büyü nasıl bozulur, kara büyüyü bozmak kara büyünün yapılışından daha meşakkatli ve karmaşık bir işlemler dizisini beraberinde getirir.

Güçlü Kara Büyüler Nelerdir?

Güçlü Kara büyüler etkisini kısa sürede hızlı biçimde gösteren büyülerdir. Aşağıda en çok tercih edilen ve en sık rastlanan güçlü Kara Büyü örnekleri listelenmiştir. Ancak bunların dışında adı hiç bilinmedik herhangi bir büyü işlemi de üzerindeki niyet ve uygulanan metotlarla çok güçlü bir etkiye sahip olması sağlanabilmektedir.

 • Bağlama büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Kara tavuk büyüsü
 • Saç büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Mezar büyüsü
 • Domuz büyüsü
 • Cin musallat büyüsü
 • Cenin büyüsü

Kara büyü nasıl yapılır tarifi, “parça bütünü etkiler” prensibinden yola çıkarak kişinin tırnağı, saçı gibi parçaları üzerine uygulanan büyüsel işlemler sıkça kullanılır. Ancak bunun dışında pek çok metot vardır. En doğrusu uzman bir medyuma danışmak olacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ