7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gül yaprağı aşk büyüsü nasıl yapılır? Konusu hakkında yapmış olduğumuz araştırmayı okuyucularımızla paylaşmadan evvel, konunun daha net anlaşılmasını sağlamak için giriş bilgisi vermek istedik.

Gül Yaprağı Büyüsü Nedir?

Birbirlerini seven insanlar eşleri ya da sevgililerinin kendilerinden başka kimseyle ilgilenmesini istemezler. Sadece kendi sözlerini dinlesin istedikleri için bu duygu ve düşünceyle hareket eder ayrıca bunu sağlamak için yollar ararlar.

Bu amaca hizmet etmek için yapılan büyülerin var olduğunu biliyoruz. Bir anlamda bağlama büyüsü veya aşk büyüsü olarak nitelendirilebilecek bu büyülerden, çok güzel sonuçlar alındığını ise bu tarz büyüleri yaptıranların yorumlarından anlamaktayız.

Gül Yaprağı Büyüsü Yaptırmanın Amaçları Nelerdir?

Gül yaprağı aşk büyüsünün yapılış amaçları şunlardır;

  • Seven çiftlerin arasındaki sevgi ve muhabbeti kuvvetlendirmek
  • Sevdiği kişi sözünden çıkmasın isteyenler de bu büyüyü rahatlıkla yaptırmaktadır.
  • Evli, nişanlı veya sevgili olan çiftlerin arasına soğukluk girmesini engellemek

Gül yaprağı aşk büyüsü yapılma nedenleri incelendiğinde görüleceği gibi hep sevgi inşa etmek, var olan sevgi ve muhabbeti korumak ve kuvvetlendirmek amaçlarıyla yapılmakta ve yaptırılmaktadır. Yapılış amacı kötü niyetli olmadığından büyünün tutması ve etkisini göstermesi oldukça kısa bir zamanda gerçekleşmekte ve çok olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Yapılışı

Gül yaprağı aşk büyüsü nasıl yapılır? Eş veya sevgilisiyle aralarındaki sevgi ve muhabbetin perçinlenmesini isteyen çiftlerin merak ettikleri bir büyü çeşidi olan gül yaprağı aşk büyüsünü yapabilmek için öncelikle gerekli olan malzemeler, 7 adet gül yaprağı, süt ve küp şekerdir. Bu masum büyünün yapılışı ise şöyledir;

Gül yaprakları düzgün bir şekilde üst üste konur. Üst üste konulan gül yapraklarının üzerine 7 kere ya Vedud esması okunur. Bu arada bir bardak süt kaynatılır ve bu sütün üzerine 7 kez Ya Kafi esması okunur. Sütten bir yudum alınır süte iki tane kesme şeker atılarak karıştırılır ve süte yeniden 7 defa Ya Kafi okunur.

Söylenen işlemler düzgünce sırasıyla yapıldıktan sonra sıra gül yaprağı büyüsü son aşamasını yapmaya gelir. 7 adet gül yaprağı bir bardak kaynamış sütün üzerine konarak belirlenen sözlerle niyet edilir. Sütün içinden gül yaprağı alınıp yenir. Bu işlem 7 defa yeniden yapılır. En son gül yaprağı da bittikten sonra kalan süte ‘’ Ya Şedidel Batşi’’ okunur. Süt 7 yudumda içilir.

Gül Yaprağı Aşk Büyüsü Uygulaması

Gül yaprağı aşk büyüsü uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kural her işlemin 7 kere yapılmasıdır. Bu tür dua ve okumalarda rakamların faziletleri çok önemlidir. Bu nedenle okuma sayısı mutlaka çok dikkatli takip edilerek okunmalıdır.

Bağlama, muhabbet ve aşk büyüleri, büyüler arasında en masum olan büyülerdendir. Yuva temellerini kuvvetlendirmek gibi kutsal bir amaca yönelik oldukları için tutma süreleri de çok kısa olmaktadır. En masum büyü çeşitlerinden olmasına rağmen çiftlerin kesinlikle bu büyüyü kendi başlarına uygulamaya kalkmamaları gerekir. Büyü uygulamalarında ortaya çıkan enerjiler büyünün ters etki yapmasına neden olabilir. Bu aşamada aklınıza gül yaprağı büyüsünü kime yaptırmalı? Bir soru gelebilir.

Diğer bütün büyü çeşitlerinde olduğu gibi gül yaprağı aşk büyüsü de bu konuda çok usta ve bilgili hoca veya medyumlara yaptırılmalıdır. Bu tür büyülerde okumanın sayısı ve tam okunması şarttır. Bir tek kelimenin hatta harfin bile yanlış söylenmesi kötü enerji oluşmasına neden olabilmektedir. Gül yaprağı aşk büyüsü yapmaya başlamadan önce mutlaka gusül abdesti ve namaz abdesti almak ve büyüyü yapmaya temiz kalple başlamak gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ