7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Güzellik Büyüsü Nedir?

  • Güzellik Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Güzellik Büyüsü Nedir?

Güzelleşme isteği her insanda mutlaka vardır. Kişi ne kadar güzel olursa olsun, tıpkı çok para kazandıktan sonra daha fazlasını istediği gibi burada da aynı durum söz konusu olur. Güzellik büyüsü nedir nasıl yapılır merak ediyorsanız, buyurun o zaman.

Güzellik Büyüsü Nedir?

İnsanlar, Allah’ın yüceliğini gösteren istisnalar hariç, iki göz, burun, ağız, kaçlar ve saçlarla yatırılırlar. Esasında güzelliği burada anlamak güçtür. Kimisine göre, kaşların dizaynı, kimilerine göre ağız yapısı, kimilerine göre gözler. Değerli kardeşlerim, yaşadığımız çağda makyajın gücünü görmemek mümkün değil.

Makyaj aslında, kabuğun güzelleşmesini saplayan olgudur. Kişinin gerçek güzelliğini yansıtmaz. Durum böyleyken, güzellik büyüsünü daha iyi anlamak gerekmez mi? Güzellik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını az aşağıda bulabilirsiniz bu arada.

Kardeşlerim, güzellik büyüsü kişinin fiziksel yapısını değil, manevi görünüşünü farklılaştırır. Buda sadece sınırlı kişilere yapılır. Yani eşe karşı. Çünkü kişinin helali olan tek kişi, eşidir. Güzel görünmesi de ancak ona olur. Sevgili kardeşlerim, güzellik büyüsü yapımı konusuna değinmeden önce, şunu belirtmeliyiz. Eğer fiziksel olarak güzelleşmek istiyorsanız, güzellik büyüsü değil, makyaja ihtiyaç duyarsınız. 

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzellik büyüsü kişinin eşine karşı manevi anlamda güzel görünmesini sağlayan, tılsımdır. Tılsımda dualar okunur ve eşin kalbi okşanır. Okunan duaların neler olduğunu söylemek gerekirse tamamının kaynağı dolaylı veya doğrudan İslam’dır. O yüzden, duaların kişiyi manevi anlamda güzelleştirdiğini söylemekte fayda var. 

Güzellik Büyüsü Neden Yapılır?

Güzellik görecelidir lafını önceden mutlaka duymuşsunuzdur. Gerçekten görecelidir. Kişiye göre, ortama ve yere göre değişebilir. 400 yıl önceki güzellik algısıyla çağımızın güzellik anlayışı aynı değildir. Sevgili kardeşlerim, sizinde tahmin ettiğiniz gibi güzellik büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı, etrafa güzel şekilde görünmektir. Ama bu sandığını gibi değildir. Güzellik büyüsüyle sadece bir kişiye güzel görünebilirsiniz. Oda sizin sevdiğiniz, yani eşiniz olabilir.

– Güzellik büyüsü, eşe güzel ve alımlı görünmek için yapılır. Eşin gözünün dışarıya çıkması için alımlı olma, zarif durma seçenekleri ön plandadır. Bunlar manevi zariflik ve alımlı olma durumudur.

Güzellik Büyüsü Etkileri Neler?

Değerli kardeşlerim, sevgili dostlarımızdan birkaçı bizlere güzellik büyüsünün etkilerini sormuşlar. Güzellik büyüsünün etkileri doğrudan kişinin kalbinin güzel görebilmesini saplamaktır. Şöyle aktaralım kardeşlerim.

– Diyelim ki eşinize güzel görünmek istiyorsunuz ve güzellik büyüsü yapmak istediniz. Büyü yapıldıktan sonra eşinizin kalbine etki edilir. Hem üzerinizde çekicilik olur hem eşinizin kalbi size doğru yönelmeye başlar. Karşılık enerji, büyünün etkisini ortaya çıkarır. Kendinizi eşinize karşı çok daha iyi hissedersiniz. 

Güzellik Büyüsü Etkileri Kalıcı Mıdır?

Değerli kardeşlerim, güzellik büyüsünün etkilerinin kalıcılığını değerlendirmek istiyoruz. Şimdiye kadar, güzellik büyüsünün etkilerinin neler olduğunu anlatmaya çalıştık. Büyünün nelere tesir edeceğini de aktarma amacımız oldu. Güzellik büyüsünün etkileri kalıcı mıdır sorusunu evet diye cevaplandırabiliriz.

Değerli kardeşlerimiz, güzellik büyüsü yaptıktan sonra, eşinize daima güzel görünürsünüz. Size her baktığı anda ilk duyduğu heyecanı hisseder. Yani etkisinin kalıcılığından rahatlıkla bahsedebiliriz. 

Güzellik Büyüsünü Kim Yapar?

Güzellik büyüsünün, alanında uzman medyum tarafından yapılır. Prensip sahibi hocaların yaptığı işlem, dualarla gerçekleştirilir. Değerli kardeşlerim, büyünün tesirine kapılarak, yaptıracağınız yeri araştırmayı unutmayınız. Güzellik büyüsü yapan hoca şu özellikleri taşıyorsa, tereddütsüz başvurabilirsiniz.

– İlim konusunda kendisini yetiştirmiş, hayatını bu yönde ilerletmiş olmalı.

– Allah’ın bizlere Kur’an vasıtasıyla emrettiği yanlış ve doğruların farkında olmalıdır.

– Çalışmaları başkalarına zarar vermemelidir. Mümkünse çalışmaları dualar üzerinde olmalıdır.

Medyum Seyfullah hoca tam aradığınız özelliklere sahiptir. Hemen onunla iletişime geçebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ