7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Güzellik Büyüsü Yapanlar?

  • Güzellik Büyüsü Yapanlar? için yorumlar kapalı
Güzellik Büyüsü Yapanlar?

Çirkin olduklarını düşünenler, eşlerine yeterince çekici olmadıklarını hissedenler, güzellik büyüsünü inceliyoruz. Güzellik büyüsü yapanlar kimler, nasıl yapılır benzeri soruların cevaplarını bu yazının içerisinde bulabilirsiniz.

Güzellik Büyüsü Nedir?

Her insanın yüz ve vücut şekillenmesi farklıdır. Güzellik algılarına göre, bazı insanlar çirkin, bazıları güzel olarak yaratılırlar. Kardeşlerim, her insan güzeldir. Çirkin ve güzel kavramları daha sonra ortaya çıkmış, algılara göre belirlenen durumdur. İnsan evliyken güzelliği eşine karşı, bekarken, kısmetlerine karşı ister. Güzellik büyüsü nedir kavramını bu esasa göre belirlemek daha doğru olur. Güzellik büyüsü fiziksel farklılık değil, içsel aydınlığı ve çekiciliği ortaya çıkarır. 

Güzellik Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Değerli kardeşlerim, güzellik büyüsünün çok sayıda amacı olabilir. Güzellik büyüsü neden yapılır sorusunu şöyle yanıtlayabiliriz. Bir insan ortamlara girdiğinde kendini çirkin hissediyorsa, güzellik tılsımına başvurabilir. Eşi, başkaları daha güzel olduğu için onlara bakıyorsa, güzellik büyüsü yapılabilir. 

– Eş için yapılabilir. Kişinin eşine daha güzel görünmesi, hayatını buna göre devam ettirmesi gerekir. Eşi için güzellik büyüsü yapan kadınlar, daha çok ilgi çekebilirler. 

– Kısmetleri kapalı olanlar, güzellik büyüsüyle manevi ihtişam elde edebilirler. Onları başkalarına çeken şeyler ortaya çıkar. (Manevi boyutlarda)

Güzellik büyüsü yapılışı amacı bunlar kardeşlerim. Büyü hakkında bilinen, herkese karşı güzelleştirir mantığını doğru bulmuyorum. Ayrıca fiziksel güzellikle alakası yoktur. Tamamen manevi güzellik içerir.

Güzellik Büyüsü Yapanlar?

Sevgili kardeşlerim, bulunduğumuz yüzyılda, her gün yeni şeyler keşfediliyor. İnsanların güzelliğe ve dış görünüme olan bakış açısı, enteresan boyutlara varabiliyor. Güzelliğin değer gördüğü bu çağda, içsel güzelliği korumakta çok önemli.

Kardeşlerim, güzellik büyüsü yapanlar sizlere fiziksel değişiklik vaat etmezler. Dürüst hocalar, güzellik büyüsünün kocaya veya kısmete yönelik manevi değişiklik olduğunu düşünürler. Sizlere güzellik büyüsü yapan hocalar hakkında bilmeniz gerekenleri aktarmaya çalışacağım.

– Dürüst hoca kavramını kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Göz ardı ettiğiniz anda başvuracağınız güzellik tılsımından sonuç almanız zorlaşır. 

– Başkalarına zarar vermeyen, insanın değerini bilen hocalarla çalışmaya özen gösteriniz. Güzellik büyüsünden o zaman şaşıracağınız sonuçlar alabileceksiniz.

– Güzelliği sizlere dua çalışmalarıyla sunan hocalara başvurabilirsiniz. Duaya sığınan hocaları tercih ediniz, bu kişilerin gerçekçi medyumlar olduğunu unutmayınız. 

– Size vaatler sunan değil, başkalarına yardımcı olanlarla çalışınız. 

Değerli kardeşlerim, dürüstlük gerçek nimettir. Allah’ın yasak ettiklerinden uzak duran hocalara başvurmanız halinde, sizlere en iyi çalışmalarını sunabilirler. İnsana zarar verenlerin, insana yardım etmesi çok uzak bir düşüncedir. Güzellik büyüsü etkileri neler merak ediyorsanız, lütfen okumaya devam ediniz.

Güzellik Büyüsü Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, güzellik büyüsü yapıldıktan sonra, insanı kusursuz hale getirmez. Bilmemiz gereken, hiçbir insanın kusursuz olamayışıdır. Yüce Allah, her insanı kusurlarıyla birlikte yaratmıştır. Kimisine güzellik nasip etmiş, kimisine zeka bağışlamıştır. Güzellik büyüsünün, fiziğinizi değiştirmeyeceğini de unutmayınız. Fiziksel değişim değil, manevi değişim yaşayacaksınız. Güzellik büyüsü tesirleri aşağıda yer aldığı gibidir. 

– Kişinin güzelliğe bakış açısını değiştirir. Eşinin veya kısmetinin ona daha farklı gözle bakmasına yardımcı olur.

– Kişinin hayatı sevmesini, huzurunun artmasını sağlar. Dünyaya güzel bakanın güzelliğini artırır. 

Güzellik büyüsü bu şekilde etkilerini gösterir. Bunların farkında olan kişi, doğrusu hakikatin farkına varır.

Güzellik Büyüsü Özellikleri?

Değerli kardeşlerim, güzellik büyüsü özellikleri bakımından insan psikolojini farklılaştıran tılsımdır. Dürüst hocalar işlemi duayla tamamlarlar. 

– Manevi güzelliğin artışını sağlar.

– Kişinin kendisini güzel olarak görebilmesine yardımcı olur.

– Öz güven eksikliklerinde diğer insanların, insan olduğunu farkına vardırır. 

Dürüst medyum Seyfullah hoca yaptığı dua çalışmalarıyla sizlere istediğiniz zaman yardımcı olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ