7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hastalık Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Hastalık Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Hastalık Büyüsü Nasıl Yapılır

Hastalık Büyüsü Nasıl Yapılır

En tehlikeli karanlık büyüler arasında hastalık büyüsü geliyor. Pek çok insan bu büyünün gerçek olup olmadığını merak etmektedir. İnsanların farklı şekillerde hasta edebilecek bu büyüğü ne yazık ki gerçektir. Mistik çağlardan günümüze gelmiş ve kadim kitaplarda yer alan bu büyü, karanlık büyüler içerisinde yer almaktadır. Bazı zamanlar insanlar belli başlı sebeplerden dolayı bu büyüye başvurabilmektedir. Ancak çok riskli ve güçlü bir büyü olduğundan dolayı, mutlaka konusunda tecrübeli gerçek bir medyum tarafından ele alınması çok önemlidir.

Hastalık Büyüsü Nedir?

Son dönemlerde pek çok kişi hastalık büyüsü nedir sorusunun cevabını merak ediyor. Özellikle bu büyünün başına geldiğini düşünen pek kişi, hastalık büyüsü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. Bu büyü gerçek bir medyum tarafından ele alınarak belli başlı yöntemler üzerinden uygulanan bir tılsımdır. İnsanların farklı hastalıklara yöneltmekte ve onların ciddi sorunlar yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Hastalık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Farklı aşamaları üzerinden konusunda tecrübe sahibi medyumlar tarafından ele alınan bu büyü, doğru ellerde çok ciddi problemler yaratabilmektedir. Özellikle hastalık büyüsü nasıl yapılır sorusuna karşı, bunun için doğuştan yetenekli olan gerçek medyumlardan yardım alınması gerektiğini söylemek mümkün.

– Hastalık büyüsü sabun ile yapılır.

– Öncelikle sabun üzerinde yapılan okumalar ile beraber sabun üzerine iğneler batırılır.

– Daha sonra sabun bir toprağa gömülür.

– Ardından sabunun toprak altında erimesi suretiyle iğnelerin dökülmesi beklenir.

– Sabun erirken ve iğneler dökülürken aynı zamanda bu büyüden etkilenen kişi yavaş yavaş hastalığa kapılmaktadır.

Hastalık Büyüsü Neden Yapılır?

Birçok sebebi olsa dahi insanlar hastalık büyüsü neden yapılır merak ediyor. Bu durum kişinin özellikle iş yaşamında sevmediği birine ya da sosyal yaşamında nefret ettiği insana karşı yaptırdığı bir büyü olabilir. Ayrıca yakın çevreden istenmeyen birine karşı da yapılabilmektedir. Bu gibi birçok farklı sebepten bahsetmek mümkün.

Hastalık Büyüsünün Belirtileri

Uygulama gerçekleştikten sonra kısa süre içerisinde hastalık büyüsünün belirtileri ortaya çıkar.

– Sabun toprak altında erirken kişi yavaş yavaş kendini halsiz hissetmeye başlar.

– Daha sonra karnında başlayan ağrı vücudun her yerine yayılır.

– Kişi nihayetinde yatağa düşer ve kımıldayamayacak hale gelir.

– Ardından ise hasta zayıflar ve ciddi oranda kilo verir.

– Sonunda ise büyük oranda büyüden etkilenen kişi yaşamını yitirir.

Ancak hastalık büyüleri aynı zamanda öldürmeyebilir. Bu durum büyü yaptırmak isteyen kişiye bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Hastalık Büyüsünü Kimler Yapar?

Karanlık tılsımlar içerisinde yer alan hastalık büyüsünü kimler yapar sorusu son dönemlerde merak ediliyor. Bu büyü gizemli sözcükler, tılsımlar ve Esma-ül Hüsna okuması üzerinden gerçekleşmektedir. Aynı zamanda vefk kullanılır ve başka varlıklar sürece dahil olur. Onların gerçek olması ve kontrol edilebilmesi için ise mutlaka gerçek medyumlardan yardım alınması gerekmektedir.

Hastalık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Birçok insan hastalık büyüsüne maruz kaldığını düşünebilmektedir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalındığı andan itibaren hastalık büyüsü nasıl bozulur sorusuna karşı, mutlaka medyumlara danışmak gerektiğini söylemek mümkün. Karşı büyü yapılmak suretiyle medyum hocalar el aldıkları süreç doğrultusunda hastalık büyüsünü bozabilmektedir.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN

Hastalık Büyüsü Süresi

Hastalık büyüsü hem öldürebilir hem de sadece hasta yapabilir. Bu durum büyü yaptıran kişinin isteğine ve medyum hocanın yöntemine bağlı olarak değişebilir. Bu konuda hastalık büyüsü süresi açısından ölümün bir veya iki hafta içerisinde gerçekleştiğini söylemek gerekir. Sadece hasta yapması üzerinden ise hastalığın 2 veya 3 hafta boyunca devam ettiğini söylemek mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ