7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Havas İlmi Nedir? Havas İlmi Uzmanı Ne Demek?

Havas İlmi Nedir? Havas İlmi Uzmanı Ne Demek?

Havas İlmi Nedir? Havas İlmi Uzmanı Ne Demek?

Havas ilmi nedir? Havas ilmi uzmanı ne demek? Havas ilmi büyü yapımında kullanılan ilimlerden olarak bilinmektedir.  Havas ilmi ile yapılan büyülere bakıldığında çok etkili büyüler olduğu ortaya çıkmaktadır. Belli ilimler ile birlikte yapılan büyüler çok çeşitlidir. Özellikle aşk, bağlama ve soğutma büyüleri insanlar üzerinde müdahillik gerektirmektedir. Bu tarz büyülerde bu nedenle havas ilmine başvurmak gerekmektedir. Durum böyle olunca da havas ilmi nedir havas ilmi uzmanı ne demek soruları gündeme gelmektedir.

Havas ilmi uzmanı olarak anılan ilim medyum hocalar tarafından en iyi şekilde bilinmesi ve uygulanması gereken ilimlerdendir. Yapılacak olan büyü çeşitlerinin sonuçlarının istenildiği şekilde olması ve beklenen sonuca ulaşılması için önem arz etmektedir. Dünya dışında olan manevi duyguların harekete geçirilmesi ile havas ilmi uygulanmaktadır. Bu ilimlere sahip olan medyum hocaların araştırılarak büyü yaptırılmasına karar verilmelidir. Özellikle ilk defa büyü yaptıracak olanlar bu konuda dikkat etmelidir. Yaptırılan büyünün tutması için önemli bir adım olacaktır.

Havas İlmi Nedir?

Havas ilmi nedir sorusu da bu anlamda önem kazanan sorulardandır. Tanım olarak bu ilme bakıldığında kullanılan dualar, ayetler ve bunlara ek olarak tılsımlarla oluşan ilim olarak bilinmektedir. Havas kelimesinin kökenine bakıldığında çok eskilere dayanmaktadır. Yüksek manevi güce sahip olan özel insanlar olarak geçmektedir. Bu ilmin temelinde manevi zenginlik ve ruhlar alemine özgü makamsal anlamlar gelmektedir. Havas ilmi nedir havas ilmi uzmanı ne demek diye bakıldığında ayet, vefk, muska, hassa ve tılsımlardan oluştuğu görülmektedir. Manevi bir uygulama olarak bilinmektedir.

Havas ilminde astroloji konularından da yararlanılmaktadır. Astroloji de ön plana çıkan gezegen ve yıldızların hareketleri, burçların oluşum ve hesaplamaları da havas ilminin konularındandır. Aynı zamanda insan ve insana ait anatomi, matematik ilmi ve astronomi de havas ilminde yararlanılan bilimler arasında yerini almaktadır. Hatta Fizik, kimya ve doğa bilimleri de bu bilimler arasındadır. Bunlar maddi bilimlerken bir de manevi bilimler yer almaktadır. Ebced hesabı, Esma-ül Hüsna ve Cifr Hesabı da bu ilmin manevi dallarından olmaktadır.

Havas İlminde El Alma Şartları Nelerdir?

Havas İlmi Nedir? Havas İlmi Uzmanı Ne Demek?

Havas İlmi Nedir? Havas İlmi Uzmanı Ne Demek?

Havas ilmi nedir havas ilmi uzmanı ne demek soruları son dönemlerde çok fazla araştırılan sorulardandır. Havas ilmine hakim olan medyum hocalar havas ilmi uzmanı olarak anılmaktadır. Bu ilmi tam anlamıyla uygulayan medyum hocalar büyü yapımında uzmanlaşmış olan kişilerdir. Yaptıkları büyünün tutma garantisini kesin bir şekilde vermektedir. Bu nedenle de en kısa sürede sonuca ulaşmayı hedeflemektedirler. Havas ilmi el verme yöntemi ile medyum hocalardan el alınarak uygulanmaktadır. Bunun için de belli şartların oluşması gerekmektedir. Bunlar;

  • Öncelikle el alma konusunda kesin bir şekilde karar vermek önemlidir.
  • Karar verilmesinden sonra gerekli olan bir diğer madde ise sabır sahibi olunmasıdır.
  • Medyum olmanın en büyük özelliklerinden birisi de sır tutmayı iyi bilmektir. Havas ilminden el almak için öncelikle iyi bir sır tutucu olunmalıdır.
  • Sabırlı ve sır tutmanın yanı sıra aceleci davranılmamalıdır. Bu ilim kolay bir şekilde yayılmamaktadır. Gerekli şartların acele etmeden ve sabırlı bir şekilde beklenmesi gerekmektedir.
  • Bir diğer madde ise; beden temizliğine dikkat edilmesinin yanı sıra ruh temizliğine de dikkat edilmelidir. Kalben temiz olunmalıdır.
  • Aynı zamanda amel zamanının iyi bilinmesi ve icazetli olunması da el alma aşamasında önem arz etmektedir.

Yukarıda bahsedilen şartların oluşması ile birlikte el alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Havas ilmi nedir havas ilmi uzmanı ne demek sorularının cevaplanmasından sonra el almak isteyenlerin bu şartları taşıması gerekmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Hocam,
    Ben Esra kömürcüoglu.Bana büyü ile mussallatlar vgeldi 100 den fazla büyü var üstümde seytan tirnag yedirilerek icirelek adet kani büyyüsü sac tirnak ve kara büyü ayna ve sabun büyüsü.ruhumun icini varliklar bosalti vede sakralarimi caldilar ayleminde ruhunu sormadan caldilar

Yorum Yaz