7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hint Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

  • Hint Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Hint Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Hint Büyüsü Nasıl Yapılır? Etkileri Nelerdir?

Tarihin en eski dönemlerine uzanan kadim çağlardaki Hint büyüleri, özellikle bağlama ve aşk büyüleri olarak bilinir. Devletin en yüksek kademelerindeki liderlere kadar uzanan ve onlara yapılan bu büyüler, Hindistan üzerinden şivanın gizemi adı altında uygulanmaktadır. Bu öğretiler için yapılan rivayetler, özellikle eski dönemdeki saraylarda yönetim değişikliğine dahil kadar götürmüştür.

Hint Büyüsü Nedir?

Başta aşk olmak üzere birçok farklı amaç doğrultusunda, Şiva’nın Gizemi olarak bilinen ve gerçek medyumlar tarafından ele alınan öğretilere Hint büyüsü denmektedir. Eski Hindistan döneminde saraylarda idare değişikliği, güç sevdası, İntikam içgüdüsü ve aşk adına çok önemli tarihi değişiklikler yaratmış bir büyü olduğu söylenebilir. Mistik çağlara uzanan ve kadim kitaplarda da yaradan bu büyüler tüm dinler tarafından da kabul edilmiş önemli tılsımlardır.

Hint Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hint büyüsü amaca bağlı olarak belli başlı bazı malzemeler üzerinden farklı yöntemler ile ele alınır. Pek çok kişi Hint büyüsü nasıl yapılır merak etmekte ve araştırma gerçekleştirmektedir. Ancak burada önemli olan nasıl yapılacağından çok kim tarafından yapılacağıdır. Zira manevi enerji ve başka varlıkların enerjinin kullanılması ile yapılan büyüler, gerçek medyum hocalar tarafından ele alınmalıdır. Böylece aşamalı şekilde amaca göre büyü hatasız tamamlanır.

– Bağlanması istenen kişinin sağ ayak büyüklüğüne göre bir kağıt kesilmelidir,

– Kağıdın iç kısmına ve kenarlarına büyüden etkilenecek kişinin ismi ile beraber tüm detaylı bilgileri yazılmalıdır,

– Burada önemli olan bağlanacak olan kişi hangi dili konuşuyor ise ona göre kağıt doldurulmalıdır,

– Medyum Hoca ile beraber Hint büyüsü ritüel sözcük dilimi, ele alınan sicim ile beraber 21 saat içerisinde 21 düğüm atılır,

Hint Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Belli bir süre içerisinde Hint büyüsü etkileri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Özellikle fiziksel açıdan bağlanan kişi de belli başlı bazı belirtiler söz konusu olur.

– Aile düzeni bozulur ve ticari açıdan zarara uğramaya başlar,

– Eğer şer açısından uygulanmış ise hastalık ve yatağa düşmek gibi etkiler yaratır,

– Ter içinde uyanır,

– Kaldırması zor çok ciddi rüyalar görür,

– Daha önce hiç gerçekleştirmediği garip davranışlar sergilemeye başlar,

– Konuşma güçlüğü çekilir,

– Dalgın bir ruh hali ile beraber sürekli korkak bir tavır içine girilir,

Hint Büyüsü Neden Yapılır?

Farklı sebeplerden dolayı ele alınan Hint büyüsü, hangi amaçla olursa olsun doğrudan insan üzerinde güçlü bir etki yaratır. Kişinin davranışları ve iradesini kırarak düşüncelerini yönetir. O yüzden Aşk, kişiyi bağlama, hayatını kötü ya da iyi yönde değiştirme, makam ve mevki ile beraber daha birçok farklı sebepten dolayı Hint büyüsü yapılabilmektedir. Bu doğrultuda gücünü öğrenen birçok kişi Hint büyüsü neden yapılır merak etmekte ve medyum hocalardan yardım almaya çalışmaktadır.

Hint Büyüsü Yapan Medyum Hocalar?

Başka bir kültür olduğu için Hint büyüsü yapan medyum hocalar, mutlaka bu konuda tecrübe sahibi olmalıdır. Bölgenin kadim kültürü ele alınmak suretiyle yapılan bu yöntem için ortak olan doğuştan yetenekli medyumların gerçekleştirmesidir. Çünkü manevi enerji ve başka varlıkların enerjisinin dünyevi yaşama yansıtılması nedeniyle, mutlaka kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Hint Büyüsü Bozulur mu?

İnsan üzerinde çok ciddi bir etki yaratan Hint büyüsü bozulur mu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Ancak yöntemi ve amacı bilinmeden Hint büyüsünü bozmak mümkün değildir. Üstelik kalıcı olması ile beraber kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar. Çok zaman geçmeden de büyüğünün amacına ulaştıracak davranış ve irade değişikliği kişinin üzerinde ortaya çıkar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ