7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Hoca Hakkında

Değerli dostlarım bu yazımda öncelikle beni tanımanızı isterim. Seyfullah hoca kimdir, nerelidir, işlemleri nelerdir ve kaç yıllık bir deneyime sahip öncelikle bunları bilmenizi isterim.

Seyfullah Hoca Kimdir?

Aslen Konya’nın Süleymaniye köyünde Dünya’ya geldim. İlk ve orta öğrenimi’mi burada bitirdim. Aile dostlarımızdan olan Diyarbakirde yaşayan Rahmetli Hacı Hafız Mehmet Taha hoca efendiden aldığım eğitim ve birikimler ile bu gün Rabbime hamdu senalar olsunki zahiri ve batini olan her ilimde kendimi gösterme şansım oldu. 11 Yaşında iken Rahmetli hocam Mehmet Taha bana el vererek onun izinde yaşamımı idame etmeye başladım. Yaklaşık aldığım eğitimlerle birlikte 33 yıldır doğrudan şaşmamak üzere manevi her konuda siz değerli kardeşlerime yoldaşlık ediyorum.Seyfullah hoca kimdir ve ne tür işleri icra etmiştir sizler tarafından en çok merak edilen konulardan birisi de bu olmalıdır.

Sevgili kardeşlerim, öncelikle şunu bilmenizi isterim ki ben büyü ile işlem yapan bir hoca değilim. Fakat yazılarım da sürekli aşk büyüsü, bağlama büyüsü yada papaz büyüsü gibi başlıklar okuyacaksınız. Bunu yazma sebebime gelince, değerli dostlarım bir çok kişi bizlerin ne tür işlem yaptığını bilemez. Aynı zaman da gerek internet ortamı gerekse sosyal ortamlarda sade büyü tarzı işlemlerin sizlerin manevi sıkıntılarınıza çözüm bulacağını düşünüyorsunuz. Bizlerde sizlere bu şekilde ulaşarak elimizden geldikçe büyüden uzak durmanızı ve Allah katında günaha, şirke girmeden muradınıza uygun olacak şekilde sadece yol gösteren oluruz. Unutmayın ki yer gök duadır Rabbülalemin hikmeti ve kudreti herşeye kadir dir.İnsan sevdiği için gözünü karartır ve nefsinin dürtüleri ile hareket eder. Benimde burada amacım ise sizlerin bu hikmeti kudriye ye inanarak doğru bir şekilde derdinize derman olmanın gayreti içinde olacağım.

Gizli İlimler ile Ne Tür İşlemler Yapılır?

Kur’an-ı kerim müslümanların tüm derdine derman olan şifa veren ve şifaya yol gösteren en büyük Rahmet kapısı olacağını unutmayın. Kur’an ın gizemi, esrarı ve sırrını bilen kişiler günümüzde zahiri ve batini olan her iki ilme vakıf olan hocalardır. Bunlar belki bir çoğunuzun duyduğu Havas ve Ledünni ilimleri dir. Bu ilimler doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde yapılırsa her ne derdiniz var ise emin olun dermanı veren Rabbimin hikmeti ile tez vakitte muradınız da olacaktır. Büyüden uzak olup Kur’an ilmi üzerine hikmet aramak siz değerli kardeşlerim için en hayırlısı olacaktır.

Havas ve Ledünni İlmi İle Hangi İşlemler Yapılabilir?

Değerli dostalarım öncelikle şunu bilin bu ilim kapıları Duanın hikmeti ile açılan ve her ne muradınız var ise tez vakitte yerine getirebilen sırlar alemidir. Genelde bir çok kişi aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, kaşık büyüsü, canbar büyüsü işlemleri arayışındadır. Burada belirttiğim bütün işlemler sevdiğini kendine aşık etmek için yapılan işlemlerdir. Size bir sır vereyim ve bunu hiç bir zaman aklınızdan çıkarmayın.

Dikkat: Büyü ile yapılan hiç bir işlemin etkisi kalıcı baki ömürlük olamaz. Sebebi ise musibi olan varlıklar hiç bir zaman hayra vesile olmazlar. Bu yüzden sevdiğini kendine aşık etmek için seçtiğiniz bu yol size hayır getirmeyecektir. Bir insan manevi hanesine bir den fazla büyü yapılır ise bu kişi yaşamaktan çok ölü gibi yaşar. Bir insan iradesine bir den fazla büyü her zaman ağır gelir bunu unutmayın kardeşlerim. Büyü yapılırsa altı ayda bir tekrar edilmesi lazım bu durum hem maddi hem manevi olarak herkeze ağır gelir. Büyü ile yapılan işlem hiç bir zaman kalıcı ömürlük olmaz.

  • Aşk Büyüsü
  • Bağlama Büyüsü
  • Papaz Büyüsü
  • Kaşık Büyüsü
  • Canbar Aşk Büyüsü
  • Adet Kanı Büyüsü
  • Büyü Bozma
  • Ayırma Büyüsü
  • Kısmet Açma
  • Rızk ve Bereket Büyüsü

Değerli kardeşlerim yukarıda gördüğünüz tüm dertlerin devası Allahın izni ile şirke girmeden’de yapılabiliyor. Yeterki sizlerin niyeti halis olsun ve Allah katında muktedir olan en hayırlı muradınız olsun. Ayrıldığın eşin, sevgilin, sözlün, nişanlın yada tek taraflı sevgi dahi olsa yeterki önemli olan senin niyetinin samimiliğidir. Eşler arasında dirlik birlik sevgi olsun diye büyü yapılmaz zaten. Niyetin sevdiğin yada ayrıldığın kişi ile evlilikse bunun içinde büyü gerekmez. Ayırma büyüsü, bu işlemi insan neden yaptırır. Eşinden yada sevdiğin’den şiddet, aldatılma gören yada düşmanlarını uzak tutmak isteyen bir kişinin niyeti neden kötü olsun. Bunun için bile dualı vefkler’de ve gizli ilimlerde şifa vardır.

Medyum Seyfullah Hoca Kimdir ve Ne Tür İşlemler Yapar?

Değerli kardeşlerim yazımda’da belirttiğim gibi büyü ile işlem yapmıyorum. Web sayfamda büyü kelimeleri her ne kadar geçsede hiç bir zaman bunun tarifini vermemişimdir. Beni arayarak istişare ederek sizlerde en azından bu hoca kimdir neler ile bizlere yardım edebilir diye sorabilirsiniz. Ben Kur’an-ı kerimin hikmetine ve kudretine inanan biriyim ve sizlerin arzu ve istekleri hayırlı ise Allahın izni ile sizlere vesile olmak için elimden gelenin fazlasını yaparım. Yeterki niyetinizde ne kadar samimi olduğunu bana gösterin. Ben ilmi sadır eğitimi aldım burada yazdıklarım emin olun sizlerin sadece bilmesi gerekendir. Kur’an-ı kerimin ilim kapısı o kadar geniş ki dilerim herkes bu kapıdan nasiplenir. Yazacaklarım bu kadar Rabbimin rahmeti merhameti hikmeti üzerinize olsun. Selametle ve esinlikle kalın.