7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir?

  • İç Çamaşırı Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
İç Çamaşırı Büyüsü Nedir?

İç çamaşırı büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen kişiler için bu yazımızda açıklamalarda bulunacağız.

İç çamaşırı büyüsünü tercih eden kişiler genellikle sevdikleri kişilerin kendilerine bağlanmasını istemektedir. Bu büyünün yapılmasındaki amaç da bir kişinin büyü yaptıran kişiye bağlanmasıdır. İç çamaşırı büyüsü yapmak için kime büyü yapılacaksa o kişinin kişisel eşyalarına gerek duyulmaktadır. Özellikle erkeklere yapılan bir büyü türüdür. İç çamaşırı insan tenine en yakın kıyafet olduğu için etkisi de oldukça güçlüdür.

İç çamaşırı büyüsünün etkisi altına giren kişinin bu büyünün etkisinden kurtulması çok zordur. Bu büyüyü kişinin elde etmek istediği etkiye göre farklı şekillerde yapmak mümkündür. Bu büyüde kullanılacak yöntemin pek bir önemi yoktur. Önemli olan eşyanın büyü yapılacak kişiye ait olmasıdır.  Aksi halde yapılacak olan büyü gerçek olmaz. Tılsım yazılırken bu kişinin eşyalarının kullanılması gerekir. İşlem bittikten sonra kime büyü yapıldıysa o kişiye bu çamaşır yeniden giydirilir.

En Etkili İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

İç çamaşırı büyüsü yapılırken farklı yöntemler kullanıldığından bahsetmiştik. Peki bu yöntemler arasında en etkili iç çamaşırı büyüsü nasıl yapılır? Sizler için açıklama yapalım.

İç çamaşırı büyüsünden etkili bir sonuç almak isteyen kişiler, büyü yapmak istedikleri kişilerin gerçek iç çamaşırlarını bir şekilde temin etmeleri gerekir. Bu işlem her ne kadar zor olsa da iç çamaşırı büyüsünün etkileri çok kuvvetlidir. İç çamaşırı ile bağlama büyüsü yapılan kişi, büyülendikten sonra gözü büyü yapan kişiden başkasını görmez.

İç çamaşırı büyüsü yapmak isteyen kişi, iç çamaşırını aldığı kişinin çamaşırından bir parça kesmelidir. Ancak bu parçayı çok dikkatli bir kesmesi gerekir. Nedeni ise çamaşırın sahibi kişi iç çamaşırının kesildiğini anlamasın. Çünkü iç çamaşırının kesildiğini anlayan kişiye büyü etki etmeyecektir. Ayrıca büyü yapımı için iç çamaşırının yanı sıra 3 tane mum gerecektir. Bu mumlar üçgen olacak şekilde yere koyulmalıdır. Daha sonra büyüyü yapacak olan kişi bu üçgenin tam ortasına oturmalıdır. Kesmiş olduğu iç çamaşırı parçası kişinin elinde olmalıdır. Bu sırada mumları yakması gerekir.

Ardından kesilen parçayı başının üzerinde 10 kere döndürmelidir. Kesilen parçayı başından döndürme sırasında kendisine kimin bağlanmasını istiyorsa o kişinin adını söylemelidir. Bu işlemden sonra Ya Kadir diye yüksek sesle mumları söndürmelidir. Bundan sonra mumlar ile iç çamaşırı bir bezin içine sarılmalıdır.  Yapılan büyünün malzemeleri kimsenin göremeyeceği ve ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.  Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra büyülenmiş olan kişi büyüyü yapan ile iletişime geçmektedir.

 

İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Bozulur?

İç çamaşırı büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Yukarıda merak edenler için açıklama yaptık. Üzerinde büyü olduğundan şüphelenen kişiler de büyünün nasıl bozulacağını öğrenmek için araştırma çabalarına girmektedir. Bu sebepten dolayı böyle bir şüphesi olanlar için de iç çamaşırı büyüsü nasıl bozulur? Merak edenleri bilgilendirelim.

İç çamaşırı büyüsünü bozmak için bir bardak suya ihtiyaç vardır. Bu suyun içerisine de iki parça ip atılmalıdır. İplerin renkleri kırmızı ve mavi olmalıdır. Ardından suyun karıştırılması gerekir. Bu sırada da bazı tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir.  Bu işlemden sonra ipler suyun içerisinden çıkartılarak ateşe atılmalıdır. Külleri ise bir kap içerisinde saklanmalıdır. Ardından bu kabın yatağın altına konulması gerekir. Büyüyü bozma işlemi yapan kişi 3 gün boyunca bu şekilde uyumalıdır. 4. Günde küller bir saksının içine gömülmelidir. Bu sayede büyü bozulmuş olacaktır.

İç çamaşırı büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Konusundaki bütün bilgiler sizlere iletilmiştir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ