7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır

  • İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır

İnsanların hayatlarına kötü amaçlı tesir edebilmek için belli başlı bazı büyü yöntemleri bulunur. Bu yöntemler genel olarak karanlık büyüler olarak bilinmektedir. Etkileri o kadar büyüktür ki kişinin yaşamını ciddi anlamda zindana çevirebilmektedir. Bu konuda birçok değişik yöntemin kullanılması ile beraber, aynı zamanda idrar gibi sıra dışı nesneler de değerlendirilmektedir. Ancak idrar büyüsü çok güçlü bir tesire sahiptir ve kontrol altında tutulması için gerçek medyumların yöntemi ele alması gerekir.

İdrar Büyüsü Nedir?

Sevilmeyen bir kişinin ya da bir rakibin düzenli hayatını kaos haline getirebilmek için yapılan kadim büyülerden biri olarak idrar büyüsü öne çıkıyor. Pek çok insan böyle bir etki elde edebilmek adına idrar büyüsü nedir merak etmekte ve araştırma gerçekleştirmektedir. İnsanların daha önce hiç yaşamadıkları ciddi sıkıntılara girebilmesine sebep olan bu büyü, mutlaka yapılmadan önce defalarca düşünülmeli ve buna göre karar verilmelidir.

İdrar Büyüsü Nasıl Yapılır?

İdrar büyüsü tamamen bir medyum kontrolü altında ele alınır ve belli aşamalar eşliğinde uygulanır. Kesinlikle idrar büyüsü nasıl yapılır sorusunu öğrenmeye çalışarak bireysel yapılmamalıdır. Yanlış ellerde sadece büyüden etkilenecek olan kişiyi değil herkese etkileyebilir.

– Öncelikle domuz ya da kedi ve köpek idrarı bir kap içerisine konur.

– Daha sonra konusunda tecrübeli medyum hocalar idrar üzerine gizemli sözcükler, dualar ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleştirir.

– Ardından idrar bir torba veya bir kabın içerisinde tamamen kapatılır.

– Büyüden etkilenecek olan kişinin evinin çevresine yerleştirilir ya da bir toprağa gömülür.

İdrar Büyüsünü Kimler Yapar?

Öncelikle idrar büyüsünün karanlık büyüler içerisinde yer aldığını söylemek gerekir. Kadim sırlara sahip olan ve mistik çağlardan günümüze ulaşmış bu güçlü büyü, insanın üzerinde çok önemli bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda vefk ve başka varlıklarında kullanılması sebebiyle, idrar büyüsünü kimler yapar sorusuna direkt olarak gerçek medyumları söylemek gerekir. Çünkü kontrol edilmesi gereken büyüler arasında yer alır. Eğer bu yapılırsa idrar büyüsü hayat boyu kalıcı olur.

İdrar Büyüsü Neden Yapılır?

Her insanın etrafında sevmediği ve ona zarar veren kişiler olabilir. Özellikle iş yaşamında rekabette olan insanlar, arkasından dedikodu ve sinsi planlar yapan kişiler de olabilir. Bu gibi birçok farklı sebepten dolayı idrar büyüsü neden yapılır sorusuna cevap vermek mümkün. İnsan hayatını büyük oranda karartan ve ciddi sıkıntılara sebep olan bu büyü, eğer bozulmaz ise uzun bir süre etkisini sürdürür ve kişinin düzene girmesine engel olur.

İdrar Büyüsünün Belirtileri

Birbirinden farklı sebepler doğrultusunda idrar büyüsünün belirtileri değişkenlik gösterir. İnsanlar bu büyüyü hangi amaç ile yaptırıyor ise buna göre belirtilen ortaya çıkmaya başlar.

– Büyüden etkilenen kişinin iş hayatı ciddi oranda olumsuz yönde seyir alır.

– Sevilmeyen kişinin büyüden etkilenmesi ile hayatında çok önemli şanssızlıklar ortaya çıkmaya başlar.

– Mal mülk kaybı ile beraber para kaybı yaşanır.

– Birtakım ciddi hastalıklar ile karşı karşıya kalınabilir.

İdrar Büyüsü Bozulur mu?

İnsanların hayatını kâbusa çevirmek ve onların düze çıkmamasını sağlamak için idrar büyüleri yapılmaktadır. Böyle bir istekte olan pek çok kişi aynı zamanda idrar büyüsü bozulur mu merak ediyor. Çünkü yaptırdığı büyünün çok uzun bir süre devam etmesini arzu edebilmektedir. Aynı zamanda evinin etrafında ya da bulunduğu yerdeki çevrede idrar kokusu olan birçok kişi, bu büyüden şüphelene bilmektedir. İdrar büyüsü bozulabilir. Ancak çok güçlü bir etkisi olması ve karanlık büyüler arasında yer alması sebebiyle, gerçek bir medyumun hassas bir süreç içerisinde karşı büyü yapması büyük bir öneme sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ