7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İkna Büyüsü Kimlere Yapılıyor?

  • İkna Büyüsü Kimlere Yapılıyor? için yorumlar kapalı
İkna Büyüsü Kimlere Yapılıyor?

İkna Büyüsü Kimlere Yapılıyor?

İkna büyüsü kimlere yapılıyor, son zamanlarda sıklıkla sorulmaktadır. İkna büyüsü genellikle ailenin yakın fertlerine, gönül ilişkisi olanlara, iş ilişkisi olanlara yapılmakla birlikte herkese yapılabilmektedir.

Bazen kişilerin gözüne sanki bir sis perdesi iner ve gerçekleri göremez. Ya da yıllardır olaylara sadece kendi penceresinden bakmaya alışmıştır. Farklı fikirlere asla açık olamaz ve kabullenemez. Böyle kişileri ikna etmek oldukça zordur. Sizin için doğru olanı bilemez, bu kişi kendi anne ve babanız olsa bile kalıplaşmış yanlış fikirlere kapılmış olabilir. Ve siz kendi hayatınızı anlamlı hale getirmek için onları bir şekilde ikna etmek zorunda kalabilirsiniz.

 

İkna Etme Büyü Nasıl Yapılır? Anneyi İkna Etme Duası – Sevgiliyi İkna Etme

Anne babayı evliliğe ikna etme ritüeli veya büyüleri pek çok gencin sıkça karşılaştığı bir durumdur. Aslında bu girişim ve çaba oldukça iyidir. Çünkü anne ve baba gençlerin evlenmesini onaylamazsa gençler genelde kaçarak evlenir. Ancak bu durum aileyle ilişkilerin kopmasına yol açar ve aslında aile desteğini alamayan gençler de kendi evliliklerinde sıkıntı yaşamaya başlayabilir. Oysaki ikna etmek, onaylanmayan gelin veya damat adayını onaylanır hale getirmek oldukça mantıklı bir çözümdür.

Bunun dışında sevgiliyi de evliliğe ikna etme çalışmaları yapılır. Günümüzde evliliği ekonomik olarak yürütmek giderek zorlaşmıştır. Bu yüzden evliliğin getirdiği sorumlulukları bir şekilde başarabileceğinizi anlarlarsa ikna etmedeki başarı artar. İkna etme büyüsü uzman bir medyum tarafından yapılır. İkna büyüsü kimlere yapılıyor, ikna etmek istediğiniz her kişiye yapılır.

 

Anne Babayı İkna Etme Ritüeli- Anne Babayı Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Anne babayı evliliğe ikna etmek için, sevgiliyi ikna etmek için veya iş yerinde terfi veya zam almak için iş verenlere bile ikna etme büyüsü yapılır. Anneyi ikna etme duası ve ritüeli için 9 gece boyunca uyumadan önce 9 kez Ayetel Kürsi okunur. Yani toplamda 81 kez okunur. Ancak bu duaya başlamadan önce niyet edilir. Niyette açıkça alınmak istenen sonuç belirtilir.

İkna büyüsü kimlere yapılıyor, sorusunun cevabı bu makalede yanıtlanmıştır, daha ayrıntılı bilgi için uzman medyuma başvurunuz.

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ