7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İncir Büyüsü Nedir?

  • İncir Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
İncir Büyüsü Nedir?

İncir Büyüsü Nedir? İncir Büyüsü Nasıl Yapılır?

İncir büyüsü nedir? İncir büyüsü nasıl yapılır? Bu yazımızda, eski zamanlardan beri kullanılan incir büyüsü hakkında merak edilen soruları detaylı bir şekilde yanıtlayacağız. Merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

İncir Büyüsü Nedir?

Eski zamanlardan beri insanlar kısmet açmak, aşık etmek, bağlamak vb. çoğu şey için büyülerden yardım almıştır. Büyülerin yapıldıkları malzemeler ve işlem sırasında uygulanan ritüeller çeşitli farklılıklar göstermiştir. Ama birçok farklı büyü çeşidinin aynı iyi niyetlere hizmet ettiği görülmektedir. İncir büyüsü de bu iyi niyetlere hizmet eden büyüler arasındadır. Bu büyü birçok farklı amaca hizmet eder. Ancak genel olarak, sonucunda büyü yaptıran ve büyü yapılan kişinin mutluluğunu hedefler. En sık kullanım alanı da aşk büyüleridir. Bu nedenle halk arasında bazen incirle yapılan aşk büyüsü olarak bahsedilir.

İncir Büyüsü Nasıl Yapılır?

İncir büyüsü nedir? İncir büyüsü nasıl yapılır? İncir büyüsü yapımı oldukça basit olan sadece birkaç küçük püf noktasına dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Yaptırılması için uzman bir medyumla anlaştığınız takdirde büyüyü kolayca yapacaktır. Büyüye başlamadan önce 7 tane incir elde edilmelidir. İncirin kuru ya da yaş olması büyüyü etkileyen en önemli unsurlardandır. Yaş incir daha çok aşk ilişkilerinde kullanılır. Kuru incir ise anne, baba, çocuk, arkadaş, iş, okul gibi ilişkilerde kullanılır. Yaptırmak istediğiniz büyüyü ve niyetinizi medyuma anlattığınızda medyum size hangi incir çeşidinin kullanılacağını söyleyecektir.

Büyünün yapımı tam yedi gün sürer. Daha önceden elde ettiğimiz 7 tane incire 7 gün boyunca tılsımlı sözler ve dualar okunur. Bu okunmanın sabah saatlerinde yapılması gerekir. 7 günün sonunda medyum okunan 7 incirden 3 tanesini seçer. Bu 3 incirin iki tanesini büyü yaptıran kişi yemelidir. Kalan bir incirinde büyü yapılan kişiye yedirilmesi gerekir. Büyü bu aşamayla tamamlanmış olur. Bu saatten sonra sadece büyünün etkisini göstermesi beklenir. Bu etki büyü yapılan kişiler arasında değişiklik gösterebilir. Çünkü bu büyü bazen evli çiftler tarafından anlaşılarak yapılmaktadır. Bu durumda büyü beyaz büyülerden olduğu için süreç hızlanır. Ancak karşı tarafın haberi olmadan yapılan büyüler kara büyü kategorisinde değerlendirilir. Kişinin iradesiyle büyü çatışmaya gireceği için etki süresi uzayabilir. Ama her iki durumda da uzman bir medyum tarafından, doğru bir şekilde yapılan incir büyüsü tutacaktır. Etki süresini medyum size bildirecek olsa da genelde 3 ila 15 gün arasında etkisini gösteren bir büyüdür.

İncir Büyüsü Etkisi Nedir?

İncir büyüsü nedir? İncir büyüsü nasıl yapılır? Açıklamalarından sonra etkileri de merak edilmektedir. İncir büyüsünün birçok güzel etkisi bulunmaktadır. Özellikle aşk büyüsü olarak kullanılan bu büyü evli ya da sevgili çiftlerin aralarındaki bağı güçlendirmesi ve muhabbeti arttırmasıyla bilinen bir büyüdür. Bunun dışında kısmet açma, evinden uzaklaşan ebeveyni ya da çocuğu evine bağlama gibi pozitif etkileri de bulunmaktadır. Tüm bu pozitif etkilerinin yanında insan iradesini zorladığı için bazen kara büyü olarak kullanıldığı da unutulmamalıdır. Gerçek ve iyi medyumlar genelde kara büyü niyetinde olan incir büyüsünü yapmayı tercih etmezler. Ancak tüm medyumlar bu kötü büyüyü bozmayı bilir.

İncir Büyüsü Nasıl Bozulur?

İncir Büyüsü Nedir?

İncir Büyüsü Nedir?

Büyü bozma işlemleri doğa üstü varlıklardan yardım alınarak yapılır. Bu nedenle üzerinde büyü olduğunu hisseden kişilerin kendi başlarına bu büyüyü bozmaya çalışmaması gerekir. Hemen bir medyumla anlaşılarak yaşanan belirtiler doğru bir şekilde medyuma aktarılmalıdır. Medyum belli tılsımlı sözler ve dualar ile bir ritüel uygulayacak ve en kısa zamanda büyünün bozulmasını sağlayacaktır. İncir büyüsü bozum işleminin 10 ila 14 gün gün arası bir sürede gerçekleştiği bilinmektedir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ