7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Neler Gerekli

  • İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Neler Gerekli için yorumlar kapalı
İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Neler Gerekli

İple Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Neler Gerekli

Karı ile kocanın birbirini aşk ve sevgi ile düğümlenmesi istendiği zaman, ip büyüsü çok güçlü bir tesir yaratmaktadır. Aynı zamanda bir başkasını kendinize bağlamak istiyorsanız bu büyü insan iradesini kırarak fikirlerini yönlendirme konusunda oldukça güçlü bir tesire sahiptir. Çok etkili bir büyü olmasının yanı sıra halk arasında düğüm büyüsü ya da iplik büyüsü gibi anlamlara gelir. Sessiz bir yerde yapılacak olan bu büyünün etkili olabilmesi için, iplerin gerçek medyum hoca tarafından dikkatli şekilde bu duruma göre sırasıyla bağlanması gerekir.

İp Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık olduğu kişiyi kendine bağlamak ya da eşini eve döndürmek isteyen pek çok kişi ip büyüsü nasıl yapılır merak etmekte ve araştırma gerçekleştirmektedir. Bu büyünün yapılması için öncelikle doğuştan yetenekli ve gerçek bir medyumdan yardım alınması gerektiği unutulmamalıdır. Konusunda tecrübeli ve İlim irfan sahibi medyum hoca sırasıyla gerekli uygulamaları ele alır.

– Öncelikle ortalama 40 kere ipe düğüm atılması gerekir,

– Düğüm atılması esnasında İpe özel dualar okunur,

– Aynı zamanda özel semboller ve tılsımlar, ayetler ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleşir,

– Ardından büyü yapılacak olan kişi için vefk dahil edilir,

Uygulamaların ardından büyü tamamlanmış olur ve büyüyü yaptıran kişi ipleri medyum hocadan alır.

 İp Büyüsü İçin Neler Gerekli?

Kadim çağlardan günümüze ulaşmış ve mistik ilimlere sahip olan ip büyüsü, insanların kişiliklerine dokunmadan iradesini kırmaktadır. Böylece sevgilileri birbirine kavuşturmakta ya da arasına soğukluk girmiş eşlerin yeniden bir araya gelmesine imkan vermektedir. Bu yöntem adına ip büyüsü için neler gerekli belli başlı bazı malzemeler bulunmaktadır.

Bu konuda 7 tane farklı renklerde ipe ihtiyaç duyulur. Aslında normalde 2 ya da 3 ip ile yapılabiliyor fakat büyünün daha etkili olabilmesi için 7 ip kullanılır. Bu renkler arasında kırmızı, mavi, mor, pembe, beyaz, siyah ve gri renkler edinilmelidir. Aynı zamanda etkilenecek kişiden alınmış özel eşyalar olmalıdır.

İp Büyüsü İçin Bireysel Neler Yapılmalıdır?

Medyum hocanın farklı ipleri bir araya getirerek bağlamasının yanı sıra, özel dua ile yöntemi bitirdikten sonra bireysel olarak yapılması gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Medyum hocadan aldığınız ipleri bir saksı içerisini gömmeniz gerekiyor. Toprağa gömmüş olduğunuz ipler 3 gün boyunca orada kalmalıdır. Daha sonra büyüden etkilenecek olan kişinin kullandığı ceketinin iç kısmına iplerin dikilmesi gerekir. İplerin görünmemesine özen verilmelidir. Daha sonra ip büyüsü için bireysel neler yapılmalıdır sorusuna karşılık, beklemeye geçin ve kişinin sizinle irtibat kuracağı güne hazır olun.

İp Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

İp büyüsü en etkili ve en güçlü yöntemler arasında gelmektedir. Manevi enerjiden ve başka varlıkların enerjisinden de faydalanan medyum hocalar, büyünün kalıcı ve hayat boyu etki göstermesine olanak vermektedir. Aynı zamanda etkisi ise büyünün yöntemine, kişinin iradesine ve birlikteliğin ne kadar arzu edildiğine göre değişkenlik gösterir. Genelde 2 ya da 3 hafta içerisinde etkilenen kişi büyü yaptıran kişiye dönüş yapar.

İp Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Bireysel açıdan ip büyüsünün yapılmaması çok önemlidir. Özellikle başka varlıklar ile beraber manevi enerjiden faydalanmak söz konusu olduğundan, istenmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir. Mutlaka doğuştan yetenekli, İlim irfan sahibi ve bu konuda tecrübeli ip büyüsü yapan medyum hocalar tarafından yardım alınmalıdır.

İp Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Çok güçlü tesiri bulunan ip büyüsünün etkileri zamanla belli başlı bazı fiziksel durumlar ile ortaya çıkmaya başlar.

– Büyünün etkisindeki kişi yeme içmeden kesilir,

– Gözleri sadece büyü yaptıran kişiye döner,

– Sosyal yaşamı çok düşer ve dışarı çıkmak istemez,

– Sevdikleri kişiler ile devamlı kavga halinde olur,

– Devamlı büyü yaptıran kişiyi aramak ister,

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ