7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Işınlanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Işınlanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Işınlanma Büyüsü Nasıl Yapılır

En merak edilen büyüler arasında ışınlanma büyüsü gelmektedir. Bilim insanları tarafından onlarca yıldır merak edilen, bilim kurgu ya da fantastik filmler ile kitaplara konu olan bu büyü, aslında cinler tarafından sürekli olarak yapılıyor. O yüzden insanlar da bu büyü üzerinden sevdiklerine kavuşabilme hayalini kurmaktadır. Beden olarak gerçekleşmese bile zihinsel açıdan onun gerçeğe dönüşmesi mümkün.

Işınlanma Büyüsü Nedir?

Birçok kişi ışınlanma büyüsü nedir merak etmekte ve bunun nasıl yapıldığını öğrenmek istemektedir. Bu büyü aslına bakılırsa fiziksel durum yerine, zihinsel ve duygusal açıdan aşkını daha güçlü hale getirmek için yapılan bir büyü yöntem olarak öne çıkmaktadır. Bu yöntem sayesinde çiftlerin düşünceleri ve kalpleri ışınlanma yolu ile sürekli birbirlerine bağlı hale gelir.

Işınlanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Daha çok odaklanma üzerinden gerçekleştirilen ışınlanma büyüsü nasıl yapılır en merak edilen konular içerisinde geliyor. Ancak özellikle cinlerin bunu gerçekleştirmesi insanların daha çok inanmasına olanak tanımaktadır. Çünkü gerçek medyumlar tarafından ele alınan bu yöntem sayesinde, belli bir amaç doğrultusunda ışınlanma mümkün olabilmektedir.

– Bunun için öncelikle her iki tarafa ait eşyalar bir araya getirilmelidir.

– Aynı zamanda birbirine bakan iki ayna kullanılır.

– Aynalar birbirine bakacak şekilde dik konumda tutulur ve eşyalar ortasına yerleştirilir.

– Daha sonra medyum hoca kadim çağlardan gelen gizemli ve tılsımlı sözcükleri, duaları ve Esma-ül Hüsna okumasını gerçekleştirir.

– Son olarak aynalar alınarak kırılır ve eşyalar toprağa gömülür.

Işınlanma Büyüsü Neden Yapılır?

Birbirini seven ve birbirlerine çok uzak olan çiftlerin aşklarının her zaman taze kalabilmesi için bu tılsım yapılmaktadır. Özellikle ne zaman çiftlerden birinin aşkı azalırsa ışınlanma büyüsü etkisini gösterir. Böylece aşk yeniden tazelenir ve daha özel hale gelir. O yüzden pek çok kişi ışınlanma büyüsü neden yapılır merak etmektedir. Tabii platonik aşk yaşayan ve çok uzaktaki bir kişiyi kendine aşık etmek isteyenler için, yine ışınlanma büyüsü güçlü bir tesir yaratmaktadır.

Işınlanma Büyüsünü Kimler Yapar?

Kadim büyüler arasında tesiri en güçlü büyülerden biri olarak ışınlanma büyüsü öne çıkar. Özellikle ışınlanmanın gerçekleşebilmesi için başka varlıklar ve cinler ile vefk süreç içerisinde yer alır. Bu sebepten ışınlanma büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, bunu sadece ve sadece gerçek medyumların yapabileceğini söylemek gerekir. Böylece mesafeler ne olursa olsun çiftlerin aşkları her zaman güçlü ve taze kalır.

Işınlanma Büyüsünün Belirtileri

Kısa süre içerisinde ışınlanma büyüsünün belirtileri ortaya çıkmaya başlar.

– Çiftler arasındaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun aralarındaki aşkta en ufak bir azalma görünmez.

– Platonik aşka sahip olan kişinin, en uzak yerdeki sevdiği insanın kısa sürede aradığına şahitlik eder.

– Kafasının karıştığı zamanlarda ışınlanma ile sevdiği insana verdiği değer ve aşk aklına gelir.

Işınlanma Büyüsü Gerçek mi?

İnsanlar ışınlanma büyüsü gerçek mi merak etmektedir. Çünkü günümüzde hala bilimsel açıdan kanıtlanmamış bir yöntem olarak öne çıkıyor. Ancak bu yöntemi bir varlık kullanıyor ki onlar da cinlerdir. Sürekli olarak astral seyahat ile beraber her yere ulaşabilmektedirler. O yüzden kadim çağlardan günümüze gelen ve gizemli bir yönteme sahip ışınlanma büyüsünün gerçek olduğunu söylemek mümkün. Ancak bu büyük fiziksel değil özellikle hem duygusal hem de zihinsel olarak kişileri bir araya getirmektedir.

Işınlanma Büyüsü Bozulur mu?

En güçlü büyüler arasında yer alan ışınlanma büyüsü bozulur mu sorusuna karşılık, bunun pek kolay olmadığını söylemek gerekir. Zira özellikle hem karanlık hem de aydınlık büyüler içerisinde yer alan ışınlanma büyüsü, oldukça güçlü bir tesire sahiptir. Ancak doğru yöntemler ile gerçek bir medyum tarafından bu büyünün bozulma ihtimali vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz