7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır

Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır

Diğer bir ismi ile bağlama büyüsü olarak bilinen ısınma büyüsü, çiftlerin birbirlerini yakınlaşması ve daha güçlü bir ilişki yaşayabilmesi amaçlı uygulanan gizemli bir yöntemdir. Kadim kitaplarda yer alan ve yöntemini sadece gerçek medyumların bildiği bu büyü, mesafe ne olursa olsun çiftlerin aşklarının her zaman taze kalmasına olanak vermektedir. Bu yüzden birbirine ısınma büyüsü olarak da bilinir.

Isınma Büyüsü Nedir?

Bir erkeği ya da eş veya sevgiliyi kendine bağlamak için yapılan büyüler ısınma büyüsü olarak bilinmektedir. Aynı zamanda platonik aşıkların gerçek sevgiye dönüşmesi için uygulanan en güçlü tılsımlar içerisinde yer alır. Bu yüzden birçok kişi ısınma büyüsü nedir merak etmekle ve araştırma gerçekleştirmektedir. Daha çok insan ilişkileri üzerine gerçekleştirilen bu büyü, çok güçlü bir tesire sahip olduğundan dolayı mutlaka gerçek medyumlardan yardım alınması önemlidir.

Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde tek başına yapılabilecek bir büyü olmasıyla beraber, gerçek medyumların kontrolünde ele alınması etkinin çok daha güçlü hale gelmesine fırsat tanır. O yüzden ısınma büyüsü nasıl yapılır sorusuna belli aşamalar üzerinden cevap vermek mümkün.

– Öncelikle temiz bir kap içerisine bir miktar süt konmalıdır.

– Daha sonra boş bir kağıdın üzerine şu yazılar eklenmelidir; (Ya mülaki)

– Aynı zamanda yine boş ve temiz bir kağıt bulundurmak önemlidir.

– Büyüden etkilenecek kişinin 2 adet resim veya fotoğrafı elde edilmelidir.

– Resimlerden birisi sol el diğeri sağ ele alınır.

– Ardından 41 defa aşık edilecek kişinin ismi okunur. örnek (Ya Ali ,Ya Ali)

– Bu işlemden sonra medyum hoca gerekli tılsımı sözcükleri, duaları ve Esma-ül Hüsna okumasını gerçekleştirir.

Isınma Büyüsünü Kimler Yapar?

Isınma büyüsü daha çok insanların kalplerine ısıtmak ve onları daha yumuşak hale getirmek için yapılır. Çok ciddi bir etkisi olması ile beraber ısınma büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, tek cevabın gerçek medyumların olduğunu söylemek gerekir. İşinin ehli olan, doğuştan yetenekli, eğitim almış tecrübeli gerçek medyumlar bu süreci doğru ve güvenli şekilde yönetir.

Isınma Büyüsünün Belirtileri

En güçlü ve en büyük aşk büyüleri arasında yer alan ısınma büyüsünün belirtileri, belli bir süre sonra çok açık olarak ortaya çıkmaya başlar.

– Öncelikle büyüden etkilenen kişi içinde bazı huzursuzluklar hisseder.

– Can sıkıntısı ve moral bozuklukları yaşar.

– Uykusuz geceler geçirir ve sosyal yaşamdan kokmaya başlar.

– Davranışları değişir ve çevresindekiler bunu söylese bile inanmaz.

– Yavaş yavaş büyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk hissetmeye başlar.

– Ayrıca eve dönmesi istenen eşlerin iradeleri kırılır ve yuvasına dönmesine fırsat verir.

Isınma Büyüsünün Süresi

En çok merak edilen konular içerisinde ısınma büyüsünün süresi geliyor. Gerçek medyum tarafından gizemli sözcükler ve tılsımlar ile özel yöntemler ışığı altında ele alındığında, ısınma büyüsü hayat boyu devam eder. Özellikle başka varlıklar ve vefk üzerinden daha güçlü hale getirilen bu büyünün etkisi kalıcıdır. Ancak çok güçlü bir tesire sahip olması sebebiyle, mutlaka gerçek bir medyumun bu süreci yönetmesi büyük bir öneme sahiptir.

Isınma Büyüsü Bozulur mu?

Sevdiği insanla bu tılsım sayesinde buluşan ve mutlu bir hayat süren pek çok insan, ısınma büyüsü bozulur mu merak ediyor. Bu büyünün bozulması mümkün. Ancak mutlaka gerçek bir medyumun doğru yöntemler ışığı altında büyüyü ele alması gerekmektedir. Aksi takdirde büyünün nasıl yapıldığı bilinmiyor ise o zaman bozulması çok zor olduğunu söylemek gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ