7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

İyi ya da kötü amaçlar için yapılan ayırma büyüsü hakkında merak edilenler olabilir. Ayırma büyüsünün hem iyi hem de kötü amaçlar için neden tercih edilmesi gerektiği konusunda da aklınızda sorular olabilir. Bütün bu konulara aydınlık kazandırmak için sizlere açıklamalarda bulunacağız. Öncelikle ayırma büyüsü nedir ve nasıl yapılmalıdır konusunda bilgiler sunmak en doğrusu olacaktır.

Ayırma Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü, iki kişiyi birbirinden soğutmak, onların arasını açmak ve ayırmak için yapılan büyü çeşididir. Kara büyü olarak bilinir. Çünkü sevenleri birbirinden ayırmayı hedefleyen bu büyü ile birçok aileler yıkılmış ve sevenlerin arası açılmıştır. Büyünün yapılması için medyum yardımı almak gerekir. Medyumlar ayırma büyüleri hakkında oldukça uzman ve deneyimli kişilerdir. Büyüyü yaptırmak isteyen kişi ayırma büyüsü konusunda uzman bir medyum hoca bulmalı ve niyetini bildirmelidir. Aileyi dağıtmak için yapılan kötü amaçlar bazen medyum tarafından yapılmak istenmeyebilir. Daha geçerli nedenlerinizin olması büyünün yapımında önemlidir.

Ayırma Büyüsü Niçin Yapılmalıdır?

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsü

İyi ya da kötü amaçlar için yapılan ayırma büyüsü konusunda iyi amaç nedir kötü amaç nedir onları açıklayabiliriz. Öncelikle iyi amaçlarla yapılan ayırma büyüsü; araları iyi olmayan, geçinemeyen ve birbirlerine zararı dokunan çiftler için üçüncü kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Örnek vermek gerekirse evlenmiş olan iki kişi birbiriyle anlaşamıyorsa ve ayrılmayı düşünmüyorsa böyle sıkıntılı bir hayat sürdürmektense onların ayrılması gerektiğini düşünen yakınları onlara büyü yaptırabilmektedir. Farklı bir örnek daha verelim. Ayrılmayı düşünen şiddet mağduru bir kadını eşi bırakmıyorsa bu durumda ayırma büyüsü yapılarak kadının kurtulması sağlanabilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz örneklerde iyi niyetle yapılan ayırma büyüsünün öneminden bahsettik. Ayırma büyüleri her ne kadar kara büyü sınıfında yer alsa ve her ne kadar yapılması uygun görülmese de bazen kişilerin mutlulukları için şart olabilir. Kötü amaçlar için yapılan ayırma büyüsü ise; mutlu olan kişileri çekemeyen ve onların arasına soğukluk vermek için yapılır. Diğerinin eşinde ya da sevgilisinde gözü olan kişilerin de yaptırdığı görülür. Bütün bu iyi ya da kötü niyetler ayırma büyüsünün yapılmasında etkendir.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yaptırır?

İyi ya da kötü amaçlar için yapılan ayırma büyüsü konusunda sizlere bilgiler sunarak örneklendirmelerde bulunduk. Sizin amacınız hangisine uygunsa o niyetle bu büyünün yapılması mümkündür. Yine de kötü amaçlardan uzak durmak gerekir. Çünkü sevenleri ayırmak en büyük günahtır. Hele ki kendi mutluluğunuz için onların arasına soğukluk vermek sizin de kendinizi kötü hissetmenize neden olacaktır. Ayırma büyüsünü kimler yaptırır ya da kimler tercih eder bakalım…

  • Karısından ayrılmak isteyen ama bir türlü ayrılmayan erkekler
  • Kocasından ayrılmak isteyen ama peşini bırakmayan kadınlar
  • Karı kocanın arasını bozmak isteyen üçüncü kişiler.
  • Nişanlı olup da bu evliliği onaylamayan büyükler.
  • Daha evlenmemiş ama evlenmeyi düşünen kişiler için gelini ya da damadı onaylamayan anne babalar.
  • Başkalarının mutluluğunu çekemeyen art niyetli kişiler.

İyi Ya Da Kötü Amaçlar İçin Yapılan Ayırma Büyüsünün Sonuçları

Ayırma büyüleri kişilerin birbirinden kopmasına ve aralarının açılmasına neden olmaktadır. Bu büyü ayrıldıktan sonra mutlu bir hayat sürmeyi planlayan kişiler tarafından yapılırsa bir sakınca yoktur. Çünkü kendisine musallat olan kişiden kurtulup rahatlayacaktır. Ancak iki kişinin arasını bozarak mutlu olmak isteyen kişiler tarafından yapılırsa doğru değildir. İyi ya da kötü amaçlar için yapılan ayırma büyüsü medyum hocaların bilgisi ve tecrübesi ile yapılmaktadır. Bu konuda uzman olan medyuma gidilerek durum anlatılmalı ve büyünün yapılması talep edilmelidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz