7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geçmişi oldukça eskilere dayanan kabala büyüsü, tarihin en ağır birkaç büyüsü arasındadır. Yapılması ve bozulması açısından, güçlü bilgi isteyen büyü, aşk ve ayırma için tercih edilebilir. Büyüyü yapacak olan kişinin kabalistik bilgisi olmalı, Tevrata hakim olmalıdır. Peki kabala büyüsü nedir ve nasıl yapılır?

Kabala Büyüsü Nedir?

Kelime olarak kabala, ‘Sözlü Gelenek’ anlamını taşır. Kökeni Tevrata dayanan bu büyüyü, Musa peygamberin, kavmine öğreti şeklinde getirdiği söylenir. Sonraları ise Kabala, büyü yapma amacıyla kullanılmıştır. Büyüyü yapmak için çok güçlü bir akıl ve birikim gereklidir. Çünkü Kabala büyüsü, sırlarla çevrilidir. Bu sırları bilmek, onlar hakkında uygulama yapmak, ciddi bir iştir. Kabala büyüsünün kökeni Tevrata dayanır ve Yahudiler tarafından en çok yapılmış büyüdür. 

Kabala büyüsü, mistik gizlilik, sözlü söylemdir. Yapan medyum hocanın gerçek bilgisi yoksa önemli derecede tehlikeli sayılır. Yapacak medyum hocanın kendi zihnini kontrol edebilmesi gerekir. Yaptığı büyünün farkında olmalı, bilmeden buna kalkışmamalıdır.

Kabala büyüsü, birini kendine aşık etmek için yapılabildiği gibi başkalarını ayırmak için de kullanılabilir. Hastalıkların tedavi olması gibi amaçlarla büyü yapılabilir. Türkiye’de genellikle başkalarını ayırmak için yapılan büyüdür.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyüsü yapmak isteyenlerin en çok sordukları şey büyünün nasıl yapıldığıdır. Durumu şöyle izah edebiliriz. Kabala büyüsünü yapabilmek için Tevrat bilgisi şarttır. Tevrat bilgisi denilen, sadece 1-2 kere Tevrat okumak değildir.

Tevrat hakkında söylenenleri, yapılan araştırmaların hakimi olmaktır. Bunun yanında engin büyü bilgisi, kozmolojik kültür seviyesi, dini kitapların tamamına hakim olmak gerekir. Büyüyü yapacak kişinin ilmi bakımdan zengin olmasının yanında, doğuştan yetenekleri olmalıdır.

Sevgili kardeşler, büyünün kim tarafından yapılması gerektiğini anladık. Büyünün yapılışıyla ilgili özellikle İnternet ortamında yer alanlar, gerçeği yansıtmıyor. Kabalanın zerresi kadar bilgi olsa ve siz bunu bilmeden yaparsanız, tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. O yüzden mutlaka tecrübesi olan medyumun yapması ve hocanın her türlü tehlikenin farkında olması gerekir. Kabala büyüsü nasıl yapılır konusunu anladıysak, dilerseniz büyünün yapılma nedenlerini öğrenelim.

Kabala Büyüsü Neden Yapılır?

Kabala büyüsü, tarihin dönemlerinde farklı amaçlarla yapılmıştır. Eski dönemlerde hastalıkları iyileştirmek için tercih edilmiştir. Şimdiye baktığımız zaman büyünün sevenleri ayırma, başkasını kendine aşık etmek için tercih edildiğini görebiliyoruz. Kabala büyüsü yapanlar büyüyü ne amaçla yaptıklarını merak ediyorsanız, işte yanıtı.

 * Sevgiliniz sizi terk etti, belki de eşinizi sizi aldatıyor, size yeterince değer vermiyor. Kabala büyüsüyle onu kendinize döndürebilir, deli gibi aşık edebilirsiniz. Kabala büyüsü yaptığınız şahıs, dünyanın her yerinde etkiniz altına girer, kalbi isminizi haykırır.

 * Sevdiğiniz birisi başkasıyla evliyse, Kabala büyüsünü yaparak, onu eşinden ayırabilirsiniz. Büyüyü yaptıktan sonra sevdiğiniz eşini terk eder, dilerseniz size döner.

Kabala büyüsünün yapılma nedenleri kısaca bunlardır. Büyüyü sizde yaptırmak için mutlaka etkili bir medyumla çalışmalısınız. Kabala büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, aşağıda söz konusu hocanın gerekli özelliklerini görebilirsiniz. 

Kabala Büyüsünün Etkileri Neler?

Kabala büyüsünün göstermiş olduğu etkiler, yapılış amacına göre şekillenir. Büyü hangi amaçlar doğrultusunda yapılırsa bu konuda etki gösterir. Etkilerinden bahsetmeden önce, tılsımın çok kuvvetli olduğunu ve karşıdakini kuvvetle etki altına alacağını söyleyebiliriz.

Sizde bu etkinin görülüp görülmediğini, dikkatli gözlem yaptıktan sonra öğrenebilirsiniz. Kabala büyüsünün etkiler amacına göre şu şekilde şekillenmekte;

 * Karı kocayı veya sevgilileri ayırmak için yapılmışsa, ilk önce huzursuzluk çıkarır. Huzursuzluk, büyünün etkisinin görülmesinin ispatıdır.

 * Daha sonra eşler, birbirlerinden rahatsız olmaya başlarlar. Rahatsızlık ciddi boyutlara ulaşıp, tartışmalar alevlenir. Alevlenen tartışmaların nedeni havadan sudan sebeplerdir. Eşler veya sevgililer artık birbirlerinden tiksinmeye başlarlar.

 * Sevgili veya eşler, tiksintinin boyutlarını aşarlar. İkilinin gözünde tek çare birbirlerinden ayrılmaktır. Ayrılık en iyi çözüm şeklinde görülür.

 * Birini kendinize aşık etmek için büyüyü yaptıysanız, karşınızdaki etki alanınıza girer. İlk başta hafif sendelemeye başlar, dalgınlaşır. Düşünceler yavaştan size taraf kayar.

 * Sonrasında sizinle ilgili hayaller kurmaya başlar. Karşıdaki kişi eşiniz ise güzel anılarınızı ve mutluluk günlerini hatırlamaya başlar. 

 * Karşıdaki ister eşiniz ister sevgiliniz, isterse başka birisi olsun, son aşamada dayanamaz ve size gelir. Elinde bir çiçekle gelmişse, size sarıldıysa hiç şaşırmayın.

Kabala Büyüsünü Etkisi Ne Zaman Görülür?

Kabala büyüsü, tarihin çok güçlü büyülerinden birisidir. Yapıldıktan 1 ile 2 hafta sonrası, etkisini göstermeye ve karşıdakini tam anlamıyla etkisi altına almaya başlar. Karşınızdaki ne kadar dayanıklı olsa da etkiler güçlü şekilde ona tesir eder.

Büyünün etki etmeye başlama süresi 1-2 haftayı bulur fakat etkisini tam anlamıyla göstermesi, 1-2 ayı bulabilir. Bunun hakkında büyü yapacağınız medyuma sorabilirsiniz. Medyum hoca size konu hakkında bilgilendirme yapacaktır. 

Kabala Büyüsünü Kim Yapar?

Kabala büyüsü etkileri ve tesirini göstereceği vakitleri değerlendirdik. İsterseniz büyüyü kimin yapacağına, ne gibi özellikleri olması gerektiğine bakalım. Kabala büyüsünü yapan kişilere medyum hoca denir. Medyum hoca, dini bilgisi bulunan, astrolog şeklinde tanımlanabilir. Bu hocalar sadece dini bilgiye değil, kozmolojik ve anatomik ilme vakıf olmalıdırlar.

Belirtmemiz gereken daha önemli husus, Kabala büyüsünün daha önemli bilgiler gerektirdiğidir. Yani sadece bu bilgileri bilmek bile yetersiz kalabilir. Zaten büyüyü yapabilen medyum hocalara bakınca, sadece birkaç kişi olduğunu kendiniz anlayacaksınız. Peki, kabala büyüsünü gerçekleştirecek kişinin hangi özellikleri olmalıdır. 

Kabala Büyüsü Yapan Medyum Özellikleri

Kabala büyüsü yapan medyum hoca, her şeyden öte güçlü bir akla sahip olmalı. Zihni ilimle dolu olmalı, yetenekleri büyü alemi doğrultusunda olmalı. Kabala büyüsü yapan medyum hocanın hangi özelliklere sahip olması gerektiğini şöyle belirtebiliriz.

 * Kabala büyüsü yapan medyum, sertifika sahibi olmalı. Resmi olarak çalışma yapmalı.

 * Tevrat, Yahudilik, eski dini kaynakların tümünün hakkında bilgisi bulunmalı.

 * Sırlar kitabında bulunan, dünya üzeri bilgilerden nasiplenmiş olmalı.

 * Hakikat pencerelerinin birkaçından bilikte bakmalı. 

 * Sabırlı olmalı, sizin derdinizi iyi anlamalı. Kabala büyüsünü neden yaptığınızı tam olarak benimsemeli. 

 * Ne yapması gerektiğini bilmeli, sakin kalmalı. Ters bir durumda büyüyü nasıl bozabileceği hakkında bilgisi mutlaka olmalı. 

Kabala büyüsü yapan medyum hoca saydığımız özellikleri taşımalıdır kardeşlerim. Büyünün ne kadar kuvvetli olduğunu bilirseniz, bu kriterler dışında kalanlara kesinlikle gitmek bile istemezsiniz. 

Kabala Büyüsü Bozulabilir Mi?

Kabala büyüsünün Yahudilik öncesinden yapıldığıyla ilgili çok sayıda bilgi vardır. Bunların ne kadar gerçek olduğu elbet tartışılabilir. Lakin, bilinen en büyük gerçek, büyünün inanılmaz oluşudur. Yapılıp tesir ettikten sonra, diğer büyülerden ne kadar farklı olduğunu kendi gözlerinizde görebilirsiniz. Kabala büyüsü kaç günde etki eder. Kişinin tüm hür iradesini yok edebilecek kadar güçlüdür. Muazzam seviyede güce sahiptir. 

Hocam, büyünün tesiri altında kaldım, kaldık diyorsanız, size şunu söyleyebiliriz. Açıkçası bu büyüyü yapmaktan tek zor olan şey var oda bunu bozmak. Gerçekten bunu bozmak muazzam zordur. Bozabilen medyum sayısı çok azdır.

Kabala büyüsünden şüpheleniyor ve hemen bozmak istiyorsanız, medyum hocamızla görüşebilirsiniz. Medyum hocamızdan alacağınız yardımda, bunu def edebilirsiniz. Çok zor büyü bozma işlemlerin ustası olan hocamıza, sadece kendi sitemiz üzerinden ulaşabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Allah yardımcınız olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ