7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kabala Aşk Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

  • Kabala Aşk Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Kabala Aşk Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını, deli gibi âşık olmasını isteyenler aşk büyüsüne başvuruyorlar. Aşk büyülerinin de kendi içinde farklı çeşitleri bulunuyor. Bunlar arasında en kuvvetlisi ve etkili olanı kabala aşk büyüsü olanıdır.

Kabala aşk büyüsünün geçmişi çok eski çağlara kadim dönemine kadar dayanır. İbraniler döneminde kullanılmaya başlandığı rivayet edilen büyüde, kutsal cümleler ve gizli formüller bulunuyor. 

Medyumlar genel olarak bunu muska olarak hazırlıyorlar. Bu nedenle buna büyü yerine “aşk muskası” da diyenler çoğunluktadır.

Kabala Aşk Büyüsü Nedir?

Kabala aşk büyüsü nedir, eski Mısır’dan Musevilere geçen gizemli bir öğretidir. Sembollerle psikolojik dünya üzerinde hâkim kurmaktır. Bunu da büyü formülüyle yapıyorlar. Kuran’da Bakara suresinde de kabaladan bahsedilmektedir.

Sözlük anlamıyla da kabala “sözlü gelenek” demektir. Hz. Musa, Tur dağında Allah (cc)’la konuştuğunda, ona gizli işaretlerin insanlar üzerindeki etkilerini aktardığı rivayet olunur. Hz. Musa da bu ilmi, çevresindekilere öğrettiği kabul ediliyor. Böylece bu ilim, nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar gelmiştir.

Kabalanın temeli “almak” olgusudur. Kainatı öğrenmek ve özümsemektir. Kabala aşk büyüsü ise “almak” ve “oldurmak”tır. İnsanlar bu büyüyü, sevmek ve sevilmek için yaptırırlar. Mükemmel bir ilişki, aşkta devamlılık ve sevilenlerin mutlu ve güvende olunması için tercih edilir.

Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü, eski Mısır ve İbranice olduğu için her medyum tarafından yapılamıyor. Bu alanda özel eğitim almış ve uzun yıllarını vermiş gerçek medyumlar tarafından yapılıyor. Bu nedenle kabala aşk büyüsü nasıl yapılır diye araştırırken medyumu da araştırmanızda fayda vardır.

Vefk (üzerine dua veya büyü yazılan avuç içi büyüklüğündeki kâğıtlar) hazırlanırken İbranci dil kullanılıyor. Büyü/muska hazırlanırken de kadim eserlerden yararlanılıyor. Bu büyüyü yapan medyumun metafizik yeteneklerinin olması gerekiyor.

Vekf üzerine dualar ve Yahudi alfabesindeki kabala harfleri yazılarak muska hazırlanıyor. Kabala alfabesi kullanılarak, aşık olan ile olunanın ve annelerinin isimleri vefk üzerine yazılır. Hazırlanan muskanın ne yapılacağı, hangi ritüellerin (ayin) uygulanacağı medyum tarafından söyleniyor. Siz talimatları uygularken metafizik yeteneğine sahip medyum, düşünce yoğunluğu oluşturarak, büyü yapılan kişi üzerine enerji gönderiyor.

Kabala Aşk Büyüsünün Etkileri

Kabala aşk büyüsü kötü amaçla yapılmadığı için olumsuz sonuçları bulunmuyor. Bu büyüleri çoğunlukla aşklarına karşılık bulamayan ve ya da terk edilmiş insanlar tercih ediyorlar. Fakat sizden haberi olmayan platonik bir aşkla sevdiğiniz biri için yaptırmaya kalkarsanız kabala aşk büyüsünün etkileri görülmeyebilir. Kişi bir başkasını seviyorsa ve sizinle uyumlu bir çift olmayacaksa zaten medyum, yıldızname ve ebced yoluyla bunu size gösteriyor.

Büyü yapılan kişi ilk olarak size sempati duymaya başlıyor. Sempati, sevgiye ve daha büyük bir aşka dönüşüyor. Büyü yapılan ve yoğun enerji altına alınan kişi, sürekli büyü yaptıranı düşünmeye başlar. Sürekli o kişiyi görmeye çalışır.

Kabala aşk büyüsünün en büyük özelliği “gizli etkileme” gücüdür. Büyü yapılan kişi etki altına alınarak, istenilen şekilde düşünmesi ve hareket etmesi sağlanır. Kişi, aşırı ve aykırı davranışlar, hareketler sergilemediği için üzerinde büyü olduğu anlaşılmıyor.

Kabala Aşk Büyüsü Sırları

Kabala aşk büyüsü, etkisini çabuk gösteren kuvvetli bir büyüdür. Kullanılan materyaller ve ritüeller sayesinde etkisini çabuk göstermektedir. Büyü yapılan kişiyi bir köleye çevirmez. Olumlu ve güçlü bir enerji gönderilerek bastırılmış duyguların gün yüzüne çıkarılması sağlanır.

En güçlü duygu olan sevgi ve sevme duygusunu ön plana çıkarır. Büyü bu duygunun, büyüyü yaptırana kaydırılmasını sağlar. Büyü, hedefteki kişinin zihnini kontrol ederek, yoğun şekilde büyüyü yaptıranı düşünmesini sağlar.

Eşlerini, nişanlılarını veya sevgililerinin kendilerini daha çok sevmesini, araları bozulmuşsa düzelmesini isteyenlerin baş vurduğu büyüdür. Bu büyü sayesinde, karşıdakinin düşünce yoğunluğu size odaklanır. Başka birini gözleri görmez. Aşkınız tazelenir ve kuvvetli bir şekilde devam eder.

Kabala Aşk Büyüsünün Ters Tepmesi

Kabala aşk büyüsü, riskli ve ters tepme olasılığı en yüksek büyülerdendir. Uzman ve yetkili kişiler tarafından yapılmadığı zaman yaptıran kişi üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır.

Büyünün yabancı kaynaklı, İbranice olması ve büyük deneyim istediğinden her medyumun yapacağı büyülerden değildir. Psişik ve metafizik alanında medyumun yetenekli olmalıdır. Kabala alfabesine ve ritüellere hakim, enerji yoğunluğu yüksek olmalıdır. Bu özelliklere sahip medyum tarafından yapılan kabala aşk büyüsünün ters tepmesi olasılığı bulunmuyor.

Kabala aşk büyüsünün doğru yapılmaması, eksik yapılması veya ehliyetsiz kişilerce yapılmaya kalkışılması sonucunda büyü ters tepecektir. Yani kendinize aşık etmek istediğiniz kişi sizden daha da nefret edecek, sizden uzaklaşacaktır. Evliliğinizi kurtarmak için yaptırdığınızda, yuvanız en kısa sürede yıkılacaktır.

Olumsuz sonuçların yanı sıra, sizde ruhi bozukluklara ve bunalıma da yol açacaktır. İyi niyetle yaptırmak istediğiniz büyü, başınıza belalar açacaktır. Başınıza olumsuz sonuçların gelmemesini istiyorsanız, büyüyü ehliyetli ve güvenilir bir medyuma yaptırmaya dikkat ediniz.

Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Tespit Edilir?

Kabala aşk büyüsü tespit edilmesi en zor olan büyülerden biridir. Buna rağmen, size veya ailenizden birine bu büyünün yapıldığını anlamanın yolları bulunuyor. Öncelikle, büyü yapılan insanda enerji düzensizliği oluşuyor. Ya gereksiz enerji patlaması yaşıyorsunuz ya da enerjiniz çok düşük oluyor.

Sabah kalktığınızda ve gün boyu sadece bir kişiyi düşünüyorsanız, sürekli onu görmek istiyorsanız üzerinizde büyü olduğu aşikardır. Çoğunlukla bunu siz anlamıyorsunuz, sizi seven ve tanıyan çevreniz sizdeki bu değişikliği size anlatıp, büyü olabileceğini anlatmaya çalışırlar.

Eşinizin, nişanlınızın veya sevgilinizin küçük bir anlaşmazlık nedeniyle sizden kopması, geri dönmek istememesi de üzerlerinde büyü olduğunun işaretidir. Büyü de dahil ne yapsanız sonuç vermiyorsa, üzerlerinde büyü olduğu kaçınılmazdır.

İnsanların üzerinde büyü olup olmadığını medyumlar “büyü tespit” çalışmalarıyla öğreniyorlar. Sizin veya sevdiğinizin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak istiyorsanız, gerçek medyum aramalısınız. Uzman ve deneyimli medyum, yıldızname ve ebced falıyla öncelikle sizin durumunuzu öğrenecektir. Sorduğu sorularla, görülen emarelerle ve yaptığı çalışmalarla üzerinizde nasıl bir büyü olduğunu bulacaktır.

Büyüyü tespit ettikten sonraki aşama, ortadan kaldırma sürecidir. Bu süreçte medyum yeteneklerini ve bilgisini konuşturacaktır.

Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kabala aşk büyüsü, en tesirli ve kendini belli ettirmeyen büyülerdendir. Bu nedenle, üzerinizde bu büyünün olduğunu kolay kolay anlamayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranız bozulduysa, ne yaptıysanız aranızı düzeltemediyseniz, yaptırdığınız büyü de etkili olmadıysa, mutlak büyü etkisinde olduğu içindir. Bu durumda ilk başvuracağınız kişi deneyimli ve uzman bir medyum olacaktır. Medyumla görüştüğünüzde kabala aşk büyüsü nasıl bozulur hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Partnerinizin veya sizin üzerinizden büyüyü kaldırmak medyumun işidir. Bunun için medyumu çok iyi şekilde bilgilendirmeniz gerekiyor. Olumsuz gelişmeleri, davranışları net ve açık bir biçimde açıklıyorsunuz. Bu bilgiler ışığında medyum öncelikle yıldızname ve ebced falı bakıyor. Partnerinizin ve sizin üzerinizdeki büyüyü ve olumsuz etkiyi bulmaya çalışıyor.

Sizin veya partnerinizin üzerinde kabala aşk büyüsü varsa, medyum detaylı bir araştırma ve yoğun bir çalışmaya girişiyor. Öncelikle bir koruma büyüsü hazırlayarak, büyü ortadan kaldırılıncaya kadar sizi korumaya alıyor. Büyü bozma seansları bitene kadar size koruma büyüsü yapmaya devam ediyor.

Bütün büyüler gibi kabala aşk büyüsü de öyle bir günde bozulabilen büyü değildir. Büyünün bozulması birkaç günü buluyor. Medyum ön çalışma ile okunacak duaları ve yapılacak ritüelleri belirliyor. Uymanız ve yapmanız gelen talimatları anlatıyor. Siz bunları yerine getirirken, medyum da yeteneğini kullanarak (ruhlar alemi ve metafizik yardımıyla) sizin enerji akışınızı düzene koymaya çalışıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ