7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kabala Büyüsü Nedir?

  • Kabala Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü, iki ayrı sebep için yapılabilir. Bunlardan biri aşk büyüsü iken diğeri ayırma amaçlı yapılan büyüdür. Büyüyü yapan kişinin kabalistik bilgisinin olması gereklidir. Çok eski tarihlere dayanan bu büyüyü pek az kişi tarafından yapılabilir. Yazımızda kabala büyüsü nedir nasıl yapılır yazımızda bulabilirsiniz. 

Kabala Büyüsü Nedir?

Yahudi alfabesiyle yapılan kabala büyüsü, aşk ve ayırma tılsımıdır. Kökenlerinin 4 bin yıl öncesine kadar dayandığı söylenen tılsım, çok kuvvetli etkilere sahiptir. Kabala büyüsü kişinin amacına göre yapılır.

Büyü yapmak isteyen kişi bunu ayırma veya aşık etme şeklinde tercih edebilir. Kabala büyüsü yapılmadan önce düşünülmelidir. Çünkü büyünün tesiri, oldukça kuvvetlidir ve geri dönüşü yoktur. Kabala büyüsünü yapanlar medyum hoca olarak bilinirler.

İki kişiyi ayırmak için veya birini aşık etmek için yapılan kabala büyüsünü bozma işlemi çok zordur. Yapılışını çok az sayıda medyumun bildiği büyünün bozumunu da sadece gerçek hocalar bilebilirler. Kabala büyüsü yapıldıktan 10 gün sonrasında etkilerini gösterir.

Etkiler görüldükten sonra onu durdurmak artık pek mümkün olmayacaktır. Kabalistik bilgi ve havas ilminin beraber kullanıldığı büyünün en önemli özelliğe karşı konulamaz olmasıdır. Değerli kardeşlerim, kabala büyüsünün etkileri neler baktığımız zaman onu tespit etme şifresini çözeceksiniz.

Kabala Büyüsü Etkileri Neler?

Vefk biçiminde yapılan kabala büyüsünün etkileri iki kısma ayrılır. Eğer ki aşık etmek için yapılırsa, etkileri nispeten daha hafiftir. Ayırma maksadıyla yapılan kabala büyüsünün etkileri biraz daha baş edilemezdir. İşte o etkiler.

Ayırma İçin Yapılan Kabala Büyüsü Etkisi

 * Genellikle evli çiftlere, sevgililere yapılır. Etkisini hemen gösterir. Çiftlerin devamlı şekilde tartışmalarına yol açar. Devamlı tartışmaların nedeni, nefret ve tiksinti şeklindedir. Kişiler büyünün tesiri altında kaldıkları için ne yapacaklarını bilemez hale gelirler.

 * Evli kişilerin bir arada durma süresi en fazla 1 dakikadır. Sürenin üzerine çıkıldığı zaman hırıltılar, gürültüler baş göstermeye başlar. Çekişmelerin sonu ayrılıktır.

 * Cinsel yaşam tamamen durma noktasına gelir. Daha doğrusu çiftler arasında durur. Bu yüzden aldatma olayları sıklıkla yaşanabilir. 

 * Büyüye maruz kalan kişilerin düşünceleri anlık olarak değişir. Her iki taraf korkularıyla yüzleşmeye başlarlar. Kabuslar iki tarafın yakasını bırakmaz. Uyku halinde sürekli terlemeler yaşanır.

Aşık Etme İçin Yapılan Kabala Büyüsü Etkisi

Aşık etme için yapılan kabala büyüsünün etkisi biraz farklıdır. Ancak kara büyü olan kabalanın genel etkilerinin problemli olduğunu söyleyebiliriz. 

 * Büyünün tesiri altında kalan kişinin beşeri duygularında değişimler yaşanır. Sevdiği renkler tersine döner. Sevmedikleri onun gözünde mükemmele dönüşür.

 * Kalben ve düşünce olarak büyü yapan kişiye inanmaya başlar. Hayallerinin tümünde ona yer verir.

 * Bu arada sosyal yaşamında ufak tefek sorunlar çıkar. Dalgınlık, uyanıkken rüya görme hissi başını alır gider hale gelir.

Kabala büyüsünün etkileri böyledir. Büyünün yapımı zorlu olduğu için gerçek medyumlar tarafından icra edilir.

Kabala Büyüsü Neden Yapılır?

Kabala büyüsünün neden yapıldığı hakkında çok farklı fikirler vardır. Bir Yahudi mitisizmi olan kabala asıl olarak güzel işleri telkin eder. Kabala büyüsünün böyle anılmasının pek çok nedeni vardır. Tıpkı papaz büyüsü gibi ismini döneminden aldığı bilinen kabala aslında aşk büyüleri için tercih ediliyor. Ama son zamanlarda ayırma büyüsü olarak da kullanılmaya başlandı.

 * Birbirlerini seven, sayan ve aşk duyan kişilerin ayrılmaları için kullanılır. Karşılıklı sevgileri çık yüksek olan bu kişiler zaman içerisinde yıpranarak, büyünün tesirine teslim olurlar. Artık birbirlerini seven değil, düşman olan kişiler ortaya çıkmış hale gelir.

 * Biri sevildiğinde ve karşılık alınmadığında kabala büyüsüne başvuruluyor. Burada amaç sevmeyen kişiye kendini sevdirmektir. Aşık olmasını sağlamaktır. Kabala büyüsü yapıldıktan sonra karşıdaki kişi inanılmaz bir enerjiyle aşık olmaya başlayacaktır. 

Kabala büyüsü neden yapılır konusunun ayrıntıları bu şekildedir. Daha fazla detay alabilmek adına medyum Seyfullah hoca ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyüsü hakkında merak edilenlerin başında şüphesiz nasıl yapıldığı konusudur. Kabala büyüsü Yahudi merkezli bir büyüdür. Yahudilerin ortaya çıkardığı ve dünyaya yaydığı bir tılsımdır. Yapıldığı zaman etkilerini kısa süreler içerisinde göstermeye başlar.

Kabala büyüsü nasıl yapılır sorusu son zamanlarda dijital ortamda araştırılmaya başlandı. İnsanlar büyünün gerçek anlamda nasıl yapıldığıyla ilgileniyorlar. Değerli kardeşlerim normal şartlarda hiçbir büyüyü bilmeyenleri yapamaz.

Kabala büyüsü ise ister normal ister anormal şartlar olsun, hiçbir koşulda bilmeyenlerce yapılamaz. Bilmeyeni tarafından yapılırsa çok aşırı tehlikeli bir büyüye dönüşür. Kabala büyüsüyle bugüne kadar çok sorun yaşayan insanları etrafınızda görmediyseniz, bunu araştırabilirsiniz. Kabala büyüsünü yapmak isterseniz eğer medyuma gitmelisiniz. Aksi halde tehlikeli olacaktır. 

Kabala Büyüsü Bozma İşlemleri

Kabala büyüsü bozulması en güç olan büyülerin başında yer alır. Büyüyü bozmanın iki ana yolu vardır. Bu yolların birincisi dualar etmektir. İkinci yol ise medyum hocaya giderek durumu anlatmaktır. Kur’andan alınan dualarla kabala büyüsü bozulabilir. Alanında uzman olan medyum Seyfullah hoca ile kabala büyüsü bozulabilir. Kabala büyüsünü bozmak için yöntemler ve içerikleri şöyledir.

Dua İle Kabala Büyüsü Bozulur Mu?

Kabala büyüsü daha önce dediğimi gibi gizemli sırdır. Büyü çok çeşitli cin tarikatları ve şeytanlar kullanılarak yapılır. Büyünün en önemli tarafı hiç şüphesiz zorluğudur. Çok zorlu olan bu büyü etki yaydığından kişiyi inanılmaz derecede yorar.

Büyüye maruz kalmış kişinin ise derhal büyü bozmak için bir şeyler yapması gerekecektir. Kabala büyüsü bozmak için dua ise bunu bozmanın en etkili yoludur. Kabala büyüsüne karşı okunabilecek dualar şu şekildedir.

Felak Suresi

Tüm büyüleri bozan Felak Suresi kabala büyüsünün de bozulmasında çok etkilidir. Abdest aldıktan sonra en az 7 sefer okumanız halinde, kabala büyüsünü Allah’ın izniyle def edecektir.

Tarık Suresi

Tarık Suresi, iblise ve kötü niyetli olan cinlere karşı çok tesirli bir silah gibidir. Bu duayı günde en az 3 kez okuyanlardan bu tür kötülüklerin uzak duracağı alimler tarafından dile getirilir. Tarık Suresini hangi büyü olursa olsun okuyabilirsiniz.

Fatiha Suresi

Büyüleri kovan dua Fatiha Suresidir. Fatiha Suresi, büyünün ve kötü niyetlilerin bedeni terk etmesini sağlayan duadır. 

Nas Suresi

Büyü bozma için dua denildiğinde hemen aklımıza Nas Suresi gelir. Günde 33 sefer okunduğunda hem büyüleri def eder hem de zararlı etkilerinden korur. 

Dualar bu şekilde kardeşlerim. Şimdi kabala büyüsü bozma işlemi için ikinci yolun hangisi olduğuna bakalım. 

Medyumlara Başvurarak Kabala Büyüsü Bozma

Kabala büyüsünün bozmanın diğer yolu medyum hocalara başvurmaktır. Kabala büyüsü bozan medyum hoca bu alanın en gelişkin kişisidir. Dikkat ederseniz eğer bu büyüyü her medyum bozabildiğini söyleyemez. Kabala büyüsünü bozabilecek nadir kişilerden birisi de medyum Seyfullah hocadır. Medyum Seyfullah hoca ile size ya da yakınlarınıza yapılan kabala büyüsünü bozabilirsiniz. 

Sevgili kardeşlerim, büyü tesirinde kalmışsanız duaları hayatınızdaki asla eksik etmeyin. Büyü bozdum diyerek duaları okumayı terk etmeyin. Siz duaları terk ederseniz, büyü bir şekilde tekrar eski halinde olduğu gibi size geri dönecektir. Safi niyetle yapacağınız her duanın kabul olması dileğiyle. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ