7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kapalı Talihin Açılması İçin Edilen Dualar

Kapalı Talihin Açılması İçin Edilen Dualar

Kapalı Talihin Açılması İçin Edilen Dualar konusunu sizler için derledik. İnsanlar hayatlarında talihlerini istedikleri gibi değiştirmek için kapalı talihin açılması için edilen dualar arayışına girmektedir. Bazen ne yaparsak yapalım işler yolunda gitmeyebiliyor. Her yol denenmiş olsa da şansızlık yakanızı bırakmıyor. Elinizden geleni yaptıktan sonra sıra kapalı talihi açma ise bu yazıdan istediğinizi bulabilirsiniz.

Peki bu dualar neler, okunurken nelere dikkat etmek gerek, kimler okumalı, ne kadar sürede etki eder soruları da kafanızı kurcalıyor ise cevapları bulabileceksiniz. Yaradana sığınarak el açıp dua etmek yapılması gereken en önemli davranış olmalıdır.

Talihi Kapalı Olanlar Ne Yapmalı?

Sürekli şansınızın yolunda gitmediğini düşünüyorsanız, ne yaparsanız yapın hiçbir şey istediğiniz gibi olmuyorsa dua ederek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Dua pek çok konuda insanların gönlünü ferahlatan, doğru yol bulmasını sağlayan manevi güçler olmaktadır. Kapalı talihin açılması için edilen dualar da farklılık göstermektedir.

Kısmet açma için yapılması gereken Allah’a yönelmek, bu konuda daha önce denenmiş ve faydası görülmüş dualardan medet ummaktır. Kapalı kısmet nasıl açılır, hangi dualar okunur sorusunun pek çok cevabı bulunmaktadır. Esma-ül Hüsna tesbih ederek, Kuran-ı Kerim’de geçen sürelerden okuyarak ve daha önce okunup faydası görülen dualardan okuyarak fayda sağlanabilir.

Kısmetin Açılması İçin Hangi Dualar Okunur?

Kısmet açmak için okunan dualar arasında kısa ve uzun pek çok çeşit bulunmaktadır. Günlük koşuşturma içinde işlerin rahatça yapılması ve yolunda gitmesi için şu dua okunur:

“Rabbeneftah beynena ve beyne kavminabi hakkı ve ente hayrul fatihin”

Oldukça kısa olan bu dua gün içinde 129 defa okunmalıdır. Bu duayı günlük olarak okuyan kişinin şansı, kısmeti açılmaktadır. Kısa bir süre sonra her şeyin yolunda gittiğini göreceksiniz.

Kısmet sadece evlilik anlamında açılmamaktadır. Aranan bir iş, yenen bir yemek, edinilen bir dost da bir kısmet olmaktadır. Kısmetli bir insan denildiğinde hayatında hep güzellikler ile karşılaştığı düşünülür. Tüm bu güzellikler hayatınıza girsin diye dualara sığınabilirsiniz.

Kapalı talihin açılması için edilen dualar olduğu gibi sınırsız sayıda okunan dualar da bulunmaktadır. Aşağıdaki duayı günde 66 kere okuyarak kısmetinizi açabilirsiniz. Şu şekilde okunmaktadır:

“Festebşirû bi bey’ıkumullezî bâya’tum bihî, ve zâlike huvel fevzul azîm(azîmu).”

Şans Duası Nedir, Nasıl Okunur?

Bazı insanlar şanssız olduklarını, hayatlarında karşılarına iyi ve güzel kişilerin çıkmadığını, yaptıkları her işin de kötü sonuçlandığını söyler. Bu durumlarda dualardan medet bulmak mümkün olmaktadır. Aşağıdaki kısa dua ile hayatınızın düzene girmesini sağlayabilirsiniz. Şans duası şu şekilde okunur:

“Sümmes sebila yesserahu”

Bu duayı gün içerisinde sürekli tesbih edebilirsiniz. İstediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Bir sayı ve zaman kısıtlaması bulunmamaktadır. Kısa olduğu için ezberlemek de kolay olmaktadır.

Kapalı talihin açılması için edilen dualar yüzyıllardır var olmakta ve insanlara fayda sağlamaktadır. Farklı konularda fayda sağlayan farklı kısmet duaları mevcut olmaktadır. Maddi açıdan okunanlar olduğu gibi istediği ne yaparsa yapsın olmayanlar için de okunanlar vardır. En çok tercih edilenler arasında evlilik için yapılanlar bulunmaktadır.

Kapalı Talihin Açılması İçin Edilen Dualar

Esma-ül Hüsna İle Kapalı Talih Açma

Her Esma-ül Hüsna’nın bazı durumlar için bir faydası bulunmaktadır. Bunların içinde kapalı baht açma da bulunur. Bunu kişi kendisi okuyabileceği gibi anne, baba, kardeş, akraba da okuyabilir. Özel hayatınız yolunda gitmiyor ise günlük belirli sayılarda okuyarak siz de şifa bulabilirsiniz.

Allah’ın isimlerinden biri olan “Ya Fettah” zikrini yaparak bekarlıktan kurtulup hayırlı bir kısmet bulunabilir. Yapılması gereken zaman ise gün doğmadan önceki zaman olmaktadır. Duaların en çok kabul olduğu zamanlardan olan bu vakitte bu duayı 489 kere yapmak gerekmektedir. Cuma ezanı vakti ise “Ya Bâ’is” zikrini 1062 kere çekerek de aynı etkiyi görebilirsiniz. Kapalı talihin açılması için edilen dualar böylece etkisini gösterecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz