7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü nedir, neden yapılır? Bu konulu yazımızda sizlere bu büyü ile ilgili bilgiler aktaracağız. Kara büyü kötü amaçla yapılan bir büyü çeşididir. Aşık etme büyüleri arasında yer alsa da aslında bu büyünün, büyüyü yaptıran kişiden başka hiç kimseye bir faydası yoktur. İnsanlara zarar vermek amacıyla yapılan bu büyü, şeytanlar aracılığıyla yapılan bir büyüdür. Karanlık varlıklar aracılığı ile yapılan kara büyü türleri kesinlikle iyi amaçlı olarak yapılmamaktadır. Öyleyse bu kara büyü nedir, neden yapılır bir bakalım.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nedir sorusunu şu şekilde cevaplayabiliriz.  Kara büyü, kötü varlıklar, kötü cin veya şeytan aracılığı ile kişilere kötülük vermek için yapılmaktadır. Bu büyüler cadılar tarafından yapılmaktadır ve Kuran-i Kerimde yer almazlar. Orta Cağlardan beri kullanılan bir terimdir. En yıkıcı büyülerden biri olan kara büyü, birine yapılırsa eğer o kişinin hayatı mahvolur. Kontrol mekanizmasını kaybederek intihar bile edebilir. İyi büyüler arasında yer almayan bir büyü türüdür.

Kara Büyü Neden Yapılır?

Kara büyü neden yapılır diye inceleyecek olursak eğer, insan üzerinde kötü etkiler yaratmaktadır. İnsanlar kara büyüyü genellikle birine zara vermek için ya da başka birinin kendine zarar vereceğini hissedip onu engellemek için yaptırmaktadır. Kara büyü insanın psikolojisini, sağlığını hatta bütün hayatını etki altına almaktadır. Kara büyü, farklı amaçlar ile yapılmaktadır. Örneğin kara büyü ile birini kendine aşık etmek isteyenler için daha masum olan ak büyüleri tercih etmeleri önerilir. Çünkü bu büyü ile yapılan aşık etme büyüsü her iki taraf içinde olumlu etkiler yaratmayacaktır. Kara büyü hangi amaçlar ile yapılmaktadır diye açıklayacak olursak şu şekilde ifade edebiliriz.

  • Birine zarar vermek için
  • Eşleri ayırmak için
  • Sevenleri ayırmak için
  • Maddi açıdan zarar görmesi için
  • İnsanları ayırmak için
  • Kısmet kapatmak için
  • İslerin bozulması için

Bu gibi nedenler ile 8 büyüler yapılmaktadır. Peki kara büyü nasıl yapılır ona bakalım.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Kara büyü nasıl yapılır sorusuna şu cevabı verebiliriz. Bu büyüler tılsımlar yardımı ile yapılan kişiyi etkisi altına almaktadır. Bu tarz büyüler cadılar veya alanında uzman ve kötü niyetle büyü yapan hoca ve medyumlar tarafından yapılmaktadır. Kara büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında çeşitli şekilde yapılan büyülerdir. Çünkü kara büyüler içerisinde çok çeşitli kara büyüler vardır. Bu çeşitli büyülerin her birinde farklı yöntemler ve kullanılan farklı malzemeler vardır. Bazı kara büyü çeşitlerinde büyü yapılacak kişinin resmi gerekirken bazı büyülerde ise kişiye ait bazı malzemeler gerekmektedir. Örneğin evlilik için kara düğün büyüsü yaptırmak isteyen kişi gece saat 03:00’de mezarlığa gitmesi gerekir.

Kara Büyü Nedir?

Kara Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyü çeşitleri konulu alt başlıkta da insan zarar vermek için yapılan kara büyülerden bahsedelim. Peki bu kara büyü çeşitleri nelerdir.

  • Sabun büyüsü: bu büyüde malzeme olarak kullanılan sabun insan vücudunu temsil etmektedir. Bu vücuda bir iğne bastırıldığında batırılan iğnenin yerinde büyü yapılan kişide hastalık gelişir. Bu sabun bir suya atılıp eridiğinde iğneler düşer ve büyü etkisini gösterir.
  • Yaprak büyüsü: kara büyüler arasında sınai büyü olarak adlandırılan bu büyü, hem bağlama hem de soğutma büyüsü olarak kullanılmaktadır. Sinsi olarak adlandırılmasının sebebi ise çok geç etki göstermesidir.
  • Domuz büyüsü: dünya genelinde popüler olan bu büyü, eğer bir ailenin kapısına sürülürse bu evli çiftin ayrılmasına sebep olur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz