7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

 • Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir? için yorumlar kapalı
Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Kara büyüleri bozmak için uygulanan yöntemler nelerdir? Kara büyüler çağlar boyunca insanların korkulu rüyası olmuş, kutsal kitaplarda yapımı kesinlikle yasaklanmış büyülerdir. Bu büyülere maruz kalanlar acil olarak onu bozdurması gerekir. Kişilerin profesyonel bir yardım alması da oldukça önemlidir. Bazı belirtiler sizlerin yardım alması gerektiğini göstermektedir.

Kara Büyülerin Belirtileri Nelerdir?

Büyü yapılan kişiye hem maddi hem de manevi zararları olan kara büyülerin en belirgin özellikleri şöyledir:

 • Büyü yapılan kişinin duygu durum halinde yaşanan dengesizlikler. Örneğin çok mutlu olduğu bir anda aniden çok sinirlenmesi ya da çok üzgün olması gereken bir anda neşeyle dolu olması.
 • Büyü yapılan kişinin yavaş ama devamlı artan bir psikolojik bunalımın içine sürüklenmesi. Yaşam enerjisinin günden güne düşmesi
 • Büyü yapılan kişilerin sağlıklı uykular uyuyamaması. Örneğin güzel başlayan rüyaların bir anda kabusa dönmesi daha da kötüsü kişiye uykusunda karabasan basması.
 • Büyü yapılan kişinin olmayan siluetler ve karartılar görmeye başlaması.
 • Büyü yapılan kişinin aniden kitlenip kalması, devamlı boşluklara dalması.
 • Büyü yapılan kişinin durup dururken gerçekte var olmayan sesler duymaya başlaması
 • Büyü yapılan kişinin durduk yere, nedensiz fiziksel zarara uygulaması. Örneğin vücudunda nedensiz şişlikler ve morluklar oluşmaya başlaması
 • Büyü yapılan kişinin bulunduğu ortamda sabit olarak bulunan eşyaların hareket ettiğini, kendi kendilerine yer değiştirdiğini iddia etmeleri.
 • Büyü yapılan kişide küçük küçük başlayıp zamanla çoğalan unutkanlıkların oluşması. Zaman içerisinde zaman mekân kavramını tamamen belirleyememesi.
 • Büyü yapılan kişinin ses ve ışığa duyarlı olmaya başlayıp, ani ses ve ışıklardan korkmaya başlaması
 • Büyü yapılan kişide nedeni belli olmayan hastalık semptomları görülmesi ve bu semptomların tedavi edilememesi.
 • Büyü yapılan kişide ruhsal ve psikolojik hastalıkların ortaya çıkması

Kara Büyülerin Çeşitleri Nelerdir?

Kara büyüler, ilk olarak büyü etkisiyle kişiye aklını kaçırtabilecek kadar zarar verdiği, bunun yanı sıra fiziksel zararlarla insan sağlığı devamlı negatif etkilediği için daha sonra da insanların fiziksel sağlıklarının ötesinde maddi varlıklarına da zarar olduğu için çağlar boyunca insanlar bu büyüden korunmaya çalışmıştır. Kara büyülerden korunamayan lakin bu büyünün kendisine ya da bir yakınına yapıldığını düşünenler de kara büyü bozdurmak için çareler aramaya başlamıştır. Öncelikle birden fazla kara büyü çeşidi olduğu unutulmamalıdır. Bu kara büyülerin tek ortak noktası kişi ya da kişilere maddi ve manevi zarar vermektir.

Bu ortak noktasının dışında birçok kara büyü çeşidi bulunur ve hepsinin kendine ait farklı malzeme ve büyü ritüelleri vardır. Bu nedenle kendisinin ya da bir yakınının kara büyü etkisi altında olduğunu düşünen herhangi bir kişi öncelikle işinde uzman, gerçek bir medyum bulmalıdır. Medyum ilk olarak büyü yapılan kişi üzerinde hangi büyünü yapıldığını tespit etmelidir.  Genelde kara büyüler arasında sıklıkla kullanılan büyüler: ayırma büyüsü, adet kanı büyüsü, sabun büyüsü, karabiber büyüsü, hastalık büyüsü, delirtme büyüsü ya da ceviz büyüsüdür. Büyü yapılan kişinin yaşadığı sorunlara göre medyum hangi büyünün yapılmış olduğunu tespit edebilecektir. Daha sonra tüm kutsal kitaplar tarafından yasaklanmış bu zararlı kara büyüleri bozmak için çeşitli tılsımlar yazacak, dualar okuyacak ve ritüeller gerçekleştirecektir.

Kara Büyüleri Bozan Medyumlar

Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Kara Büyüleri Bozmak İçin Uygulanan Yöntemler Nelerdir?

Kara büyüleri bozmak için uygulanan bu yöntemler uzun çalışmalar gerektirmektedir. Çünkü oldukça dikkatli çalışmaların ürünü olmak zorundalardır. Aksi takdirde kara büyü bozma işlemi gerçekleşemez. Kara büyü bozmak için uygulanan yöntemler, internet üzerinden aratıp bulabileceğimiz şeyler değildir. Oldukça tesirli büyülerden olan kara büyülerin bozulması için uygulanan yöntemleri yalnızca bilgili medyumlar bilebilir. Zaten son derece ağır ve zorlu olan kara büyü bozma yöntemleri de sadece medyumlar tarafından uygulanabilir. Bu nedenle kişi kendisinde ya da yakın çevresindeki birinde kara büyü olduğunu düşünüyorsa kesinlikle deneyimli bir medyumdan yardım almak zorundadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ