7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kara Büyünün Yan Etkileri Nelerdir?

  • Kara Büyünün Yan Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Kara Büyünün Yan Etkileri Nelerdir?

Kara büyü, kişinin iradesini ortadan kaldıran, aklı karıştıran tılsımlara denir. Kara büyünün yan etkileri neler, kara büyü yapıldıktan sonra neler olur, merak ediyorsanız, bu yazıyı okumalısınız.

Kara Büyü Nedir?

Değerli kardeşlerim, büyüler üç ana guruba ayrılır. Bunlar, ak, kara ve gri büyülerdir. Sizlere kara büyülerin, yan etkilerinin ne olduğunu, yapıldıktan sonra yaşananları aktarmaya çalışacağız. Ama öncesinde kara büyü nedir bunu bilmemiz gerekiyor. Kara büyü, ak ve gri büyüye göre daha ağır etki gösteren tılsımlardır.

Ak büyüler kalbe yönelik yapılırken, kara büyüler, iradeyi almak için yapılır. Amaç intikam almak, karşıdaki kişiyi süründürmektir. Kara büyü yapımında, kan, domuz yağı, hayvan ve insan uzuvları kullanılabilir. Yapılışları tehlikeli olduğu gibi büyü yapacak olana zarar verebilir. 

Kara Büyü Yan Etkileri Nelerdir?

Birine kara büyü yapıldığında, o kişinin psikolojik olarak çöktüğünü söylemek mümkün. Kişi kafa karışıklığının yanı sıra, kendini tanıyamaz hale gelir. Etrafındaki insanlar ona düşman gibi gözükmeye başlar. Kara büyü etkileri şu şekilde görülür.

– Akla hükmeder. Kişide kafa karışıklığı çıkmasına neden olur. Onun haleti ruhunu değiştirir. Sevmediklerini sevdirir, sevdiklerini nefret ettirir.

– Kara büyü tesirine olan kişi etrafından daima garipseniz. Tuhaf hareketler yapar. Aklını oynatacak gibidir. Uyku uyuyamaz hale gelir. Yalnızlıktan aşırı şekilde korkmaya başlar.

– Psikolojik rahatsızlıklar baş gösterir. Büyünün tesirinde olan kişi uyku esnasında kabuslar ve karabasanlarla mücadele eder. Uyandığında terleme durumları yaşanır.

– Büyü yapılan kişi, ailesinden, evinden ve samimi olduğu arkadaşlarından uzak durur. Yalnızlıktan korkar ama yalnız yaşamak ister. Sıcak ortamlardan nefret eder.

– Manevi anlamda müthiş bir boşluğa düşer. Yapmak istemediği şeyleri bilinçsizce yapar. Bazı ruhsal problemler ortaya çıkmaya başlar. 

– Maddi olarak kısmeti kapanır. Ne işle uğraşırsa uğraşsın, mutlaka sorunlar yaşar. Sosyal hayatta hem dalgın hem ilginç hale gelir. Hayatın her alanından geri kalmaya başlar.

Kara büyünün tesirleri yani yan etkileri kısaca böyledir. Kişinin kara büyüden etkilenmemesi söz konusu değildir. Deyim yerindeyse, büyü yapılan kişi sürünür hale gelir. 

Kara Büyü Yan Etkilerini Ne Zaman Gösteriyor?

Kara büyü, yapıldıktan yaklaşık 1 hafta sonrasında tesirlerini göstermeye başlar. Büyünün yapılışından süre ne kadar çok geçerse, tehlikeli ve durdurulamaz hale gelir. Kara büyü bozma işlemlerinin mutlaka erken yapılması gerekir. Aşağıda kara büyünün bozma yollarından bahsedeceğiz.

Kara Büyü Bozma Yolları?

Kara büyü bozmak istiyorum diyorsanız, iki yolunuz olduğunu bilmelisiniz. Değerli kardeşlerim, kara büyüyü bozmanın ilk yolu duadan geçer. Dua ederek, büyüyü def edebilirsiniz. İkincisi ehil medyuma başvurmadır. Ehli olan hocaya danışarak, üzerinizde yer alan büyüyü atabilirsiniz.

Kara Büyü Bozan Dualar Hangileri?

Kara büyüden kurtulmak istiyorsanız, dualara mutlaka başvurmalısınız. İkinci yöntemde hocalar sizlere dua yöntemiyle kara büyü bozma çalışması uygularlar. Kara büyü bozan dua Kur’andan alınan sureler olarak karşımıza çıkar. İşte o dualar.

Felak Suresi

Kara büyülerin bozulması için okunabilir. 33 defa abdest alındıktan sonra okunması fayda sağlayacaktır.

Tarık Suresi

Kara büyüleri bozmak için etkili dualardan birisidir. Değerli kardeşlerim Allah’ın kelamı olan bu dualar kara büyü bozmak için en iyi yollardır.

Kara Büyü Bozan Hocalar Kimler?

Sevgili kardeşlerim, kara büyüler, dualarla bozulabilir. Duaları okuyan hocalara giderek sizin veya yakınlarınızdan birinin üzerinde olan kara tılsımı def edebilirsiniz. Medyum Seyfullah hoca kara büyü bozma işlemleri konusunda uzmandır. Kendisine gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Kara büyü bozmak için başvurulan yöntemler bunlar kardeşlerim. Allah’a ne kadar yakın olursanız, büyü size uzak kalacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ