7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Karanfil Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

  • Karanfil Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Karanfil Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

Toplumda az olarak bilinen karanfil büyüsü, sevilen kişiyi aşık etmek ve döndürmek maksadıyla yapılır. Karanfil büyüsü nedir göstereceği etkiler hangileri merak ediyorsanız buyurun kardeşlerim.

Karanfil Büyüsü Nedir?

Ak büyü gurubunda yer alan karanfil büyüsünde, dualar okunuyor. Bağlanacak veya aşık ettirilecek kişi adına ilk olarak 41 karanfil toplanıyor. Daha sonra karanfillere Nas ve Felak Surelerinin okunması gerekiyor. İşlem 3 gün içerisinde tamamlanıyor. Değerli kardeşlerim, karanfil büyüsü neden yapılır sorusuna sizlere buradan belirtebiliriz.

Karanfil büyüsü, birinin aşık ettirilmesi, geri dönmesi için yapılır. Dualarla yapıldığından, ak büyü gurubunda yer alır. Karşıdaki kişinin düşüncelerine değil, kalbine hitap eder. İşlem yapıldıktan sonra, karşıdakinin kalbi duygularının değiştiğini söylemek mümkün. Çok sevdiğini kişi, size doğru yönelecek ve aşık olacaktır. 

Karanfil Büyüsü Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, insanların büyüler hakkında merakları oldukça fazla. Büyüler iki ana guruba ayrılır. Bunlar kara ve ak tılsımlardır. Kara büyüler kişinin iradesine hüküm ederek, onun zarar görmesine neden olur. İntikam amaçlı yapılır ve büyüyü yapan geri dönmesi kuvvetle muhtemeldir. Ak büyüler ise yumuşak ama kalbe tesiri çok yüksek olan tılsımlardır.

Karşıdakinin gerçekten aşık olmasını sağlar. Karanfil büyüsü işte bu ak büyüler içerisinde yer alır. Karşıdakinin kalben etkilenmesini sağlar. Karanfil büyüsü yapıldıktan sonra etkileri şu şekilde görülmeye başlar.

– Karşıdaki kişinin kalbinin derinliklerine enerji yoluyla mesaj gönderilir. Size olan bakış açısı kalbinde değişmeye başlar. Sizi daha iyi görmeye başlar. 

– Başlangıçta size ilgi duyar. Yavaş yavaş ilgisi derinleşmeye başlar. Sizin hareketlerinizi takip eder. Size duyduğu ilgi, menfaat üzerine olmaz. Sizin vücudunuza değil, kalbinize bakar. Kalben size bağlı hale gelir. 

– Aşık olur. Karanfil büyüsünün sonucunda aşk önemli yere sahiptir. Karanfil büyüsü belirtileri görüldükten hemen sonrasındaki süreç, en sonunda aşka dönüşür. İlgi artık vücut bulan sevgiye dönüşür. 

Karanfil Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür?

Değerli kardeşlerim, karanfil büyüsü yapmak isteyenler, dualarla işlemi yaptıklarını bilmelidirler. Dualarla yapıldığı için temiz büyüdür. Karşıdakine zarar vermeyecektir. Yukarıdaki etkilerde bunu görmeniz mümkün. Karanfil büyüsü kaç günde etki eder konusu yine merak konusudur.

Hocam, büyünün etkilerini anlayabildik ama bunlar ne zaman görülür diyorsanız size şunu söyleyebiliriz. Büyü yaklaşık 7 günde tesirini göstermeye başlar. Etkisinin tamamen göstermesi, 1 aylık süreci alabilir. Yukarı kısımda belirttiğimiz karanfil büyüsü tesirleri sonuç alınana kadar beklenmelidir. Sonuç alınmadan, büyüye müdahale etmemelidir.

Karanfil Büyüsü Yapmak İstiyorum?

Sevgili kardeşlerim, eğer karanfil büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, doğru yerdesiniz. Medyum Seyfullah hoca, karanfil büyüsü yapma uzmanıdır. Kendisi, ak büyülerle uğraşan, dualarla insanlara çare üretmeye çalışan birisidir. Allah’ın belirttiği tüm yasak işlerden kendisini korumuştur. Sizler de ondan yardım almak isterseniz, dilediğiniz zaman hocaya ulaşabilirsiniz.

Karanfil Büyüsü Neden Yapılır?

İnsan ırkı, yaratıldığı zaman, akılla ve aşkla yoğrulmuştur. Duygularına karşı zaafları bulunan insanın, aşka karşı koyması pek mümkün olmaz. Karanfil büyüsü ne amaçla yapılır sorusunun esas cevabı aşktır. Ancak sadece birini aşık etmek için yapılmaz. Uzakta olan birisinin geri döndürülmesi bununla mümkündür. Sizi terk eden eşinizi, karanfil büyüsüyle geri döndürebilirsiniz. Amacınız güzel olursa, eşiniz size geri dönecektir.

Değerli kardeşlerim, bazı kardeşlerim, kara bağlama büyüleri yaparak, giden kişinin geri gelmediğini belirtirler. Sevgili kardeşlerim, büyüde amacınız intikam almaksa size yanıldığınızı söyleyebilirim. Çünkü intikam alarak hiçbir yere varamazsınız. Bunlardan zarar görmeniz de çok kuvvetli bir ihtimaldir. Eğer büyü yapacaksanız, içerisinde dua olanları tercih etmeniz daha doğru olacaktır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ