7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Karı Kocanın Arasını Kuvvetlendirmek için Yapılan Büyü

  • Karı Kocanın Arasını Kuvvetlendirmek için Yapılan Büyü için yorumlar kapalı
Karı Kocanın Arasını Kuvvetlendirmek için Yapılan Büyü

Karı Kocanın Arasını Kuvvetlendirmek için Yapılan Büyü

Karı kocanın arasını kuvvetlendirmek için yapılan büyü eşler arasındaki sevgi ve aşk duygusunun bir üst seviyeye taşınmasını sağlamaktadır. Birçok kişi tarafından yaptırılıyor olsa da daha çok evli çiftler arasında yaptırılmasından dolayı bu şekilde araştırmalar yapılmaktadır. Aralarında problem olan ya da belli sebeplerden dolayı birbirlerine karşı soğuyan çiftler bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Yapılacak olan uygulamalar arasında en çok dikkat çeken kısım tılsımlı sözlerle hazırlanan vefklerdir. Bu sayede karı koca arsında bir bağlılık oluşacaktır. Karı koca arasında yapılan büyüler, konusunda tecrübeli ve ilim sahibi olan medyum hocalar tarafından yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Bazı durumlarda evliliklerde problemler ortaya çıkmaktadır. Bu problemlerin ortadan kalkması için kadın ya da erkek fark etmeksizin bu büyü çeşidine başvurmaktadır. Evliliğin temelinde sevgi ve aşk duygusu barınmaktadır. Fakat bu birliktelik zaman içerisinde farklı nedenlerden dolayı sarsılabilmektedir. Çiftler birbirlerine tahammülsüz yaklaşımlar sergileyebilmektedir. Bu aşamada da karı kocanın arasını kuvvetlendirmek için yapılan büyü çeşitleri dikkat çekmektedir. Yapılacak olan büyü çeşidine bağlı olarak kullanılan malzemelerle birlikte çiftler arasında muhabbet bağının güçlendirilmesi sağlanmaktadır.

Karı Koca Arasındaki Bağı Kuvvetlendiren Uygulamalar Nelerdir?

Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttırmak İçin Okunacak Dua

Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttırmak İçin Okunacak Dua

Karı kocanın arasını kuvvetlendirmek için yapılan büyü çeşitleri farklılık göstermektedir. Bu nedenle de büyü yaptırmadan önce konusunda uzman olan medyum hocalardan destek alınması gerekmektedir. Öncelikle hangi büyü çeşidinin yapılması gerektiğine karar verilmelidir. Sonrasında da büyü yapım işlemine başlanmalıdır. Yapılacak olan büyünün etkinliği ortaya çıkana kadar da beklemekte fayda vardır. Bu konuda medyum hocalar etkinin nasıl olacağı konusunda bilgilendirme yapacaklardır. Yapılan uygulama çeşitleri ise;

  • Eşler arasında muhabbet bağının güçlenmesi için yapılacak olan muhabbet duası
  • Bazı tılsımlı sözler ve geometrik şekillerin uygulandığı vefkler
  • Çift arasında yapılacak olan büyüye uygun muskaların ve tılsımların oluşturulması
  • Büyü yapımında bazen gıdalardan da yararlanılmaktadır. Eşler arasındaki bağı kuvvetlendirmek için medyum hoca tarafından tılsımlı sözler söylenerek okunan yiyecekler verilebilmektedir.
  • Bağlama büyüsünün yapılması ile karı koca arasındaki buzların çözülmesi sağlanabilir.
  • Eşler arasında sorunların ortadan kaldırması için zikir çalışmaları ve eşlik eden esma-ül hüsna çalışmaları dikkat çeken uygulamalardandır.

Karı Koca Arasındaki Muhabbeti Arttırmak İçin Okunacak Dua

Karı kocanın arasını kuvvetlendirmek için yapılan büyü dışında okunacak olan dualarda kuvvetlendirme için yapılabilmektedir. Sevgi ve saygı çerçevesinde başlayan evlilik akdinin bazı sorunlar yüzünden sekteye uğraması olasılığı bulunmaktadır. Bu durumların ortadan kalkması ve daha sağlam temellere dayanması adına dualar okunabilmektedir. Din alimi olan hocaların dışında bu konuda tecrübeli olan medyum hocaların da bu konuda tavsiyeleri bulunmaktadır. Okunacak olan dua;

“Bismillahirrahmanirrahim. Ve alkaytü aleyke mehabbeten minni ” şeklindedir. Okunan bu duanın anlamı ise; “Sana kendimden sevgi verdim.” Olarak anlam kazanmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken size verilen duanın belli zamanlarda ve sayılarda okunması gerektiğidir. Özellikle her ibadet sonrasında niyet edilerek 41 defa okunması gerekmektedir. Bu okumalar sırasında mutlaka her seferinde niyet tazelenmelidir. Aynı zamanda bazı durumlarda eşler arasında sevgi ve ilgi gösterme de sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bunun önüne geçmek için de 786 defa suya okunacak olan Besmele ile çözüm olmaktadır. Üflenmiş olan su eşe içirildiğinde çift arasında muhabbet bağı yeniden kurulacaktır. Sevgi ve saygı anlamında fark oluştuğu görülecektir. Bir diğer çözüm ise Cuma selası ile ezan arasındaki sürede Cuma suresi okumaktır. Bu surenin 5 defa okunması gerekmektedir. Yedi hafta süresinde okunması hem ev içindeki bereketin artması hem de eşler arasındaki muhabbetin artması sağlanacaktır.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ