7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kasik Büyüsü Nasil Yapilir Hangi Dua Okunur

  • Kasik Büyüsü Nasil Yapilir Hangi Dua Okunur için yorumlar kapalı
Kasik Büyüsü Nasil Yapilir Hangi Dua Okunur

Kasik Büyüsü Nasil Yapilir Hangi Dua Okunur

Kaşık büyüsü en çok bilinen ve tatbik edilen büyülerdendir. Kuvvetli bir büyü olduğu ve kısa sürede etkisini gösterdiği için tercih ediliyor. Bu büyü hem iyi hem de kötü niyetle yapılabildiği için gri büyüler sınıfındadır. Kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgiyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Seven iki insanı bir araya getirmek ve bir çifti birbirinden ayırmak için yapılan büyüye kaşık büyüsü denir. Bu adından da anlaşılacağı üzere kaşık üzerine okunan/yazılan özel tılsım ve dualarla yapılıyor. Kadim çağlardan beri bilinen ve uygulanan bir büyüdür.

Kaşık büyüsü, halk arasında aşk ve bağlama büyüsü olarak da bilinir. Gönül işleri istediği gibi gitmeyen insanlar çaresiz kaldıkları durumlarda bu büyüye başvuruyorlar. Büyünün yapım aşamasında havas ve ledün ilimlerinden yararlanıldığı için alanında uzman ve deneyimli gerçek medyum tarafından yapılması en doğrusudur.

Kaşık Büyüsü Neden Yaptırılır?

1-Çiftler arasındaki sevgi ve muhabbetin tekrar alevlenmesi,

2-Evliliğin kurtulması,

3-İş veya evlilik için kısmet açmak,

4-Çiftler arasındaki kırgınlık ve soğukluğu gidermek,

5-Platonik aşkı, karşılıklı aşka dönüştürmek,

6-İş hayatında veya çevresinde rakip/rakiplerini saf dışı bırakmak,

7-Çiftlerin arasının bozulmasını sağlayarak, onları ayırmak için kaşık büyüsü yaptırıyor. Bu büyüye başvuranlar da kaşık büyüsü yaptıranlar olarak öne çıkıyorlar.

Kaşık Büyüsü Yapanlar

Kaşık büyüsü farklı amaçlarla yapılabildiği için kapsamlı bir büyüdür. Her büyü çalışmasında özel tılsımlar ve ritüeller kullanılıyor. Yanlış veya eksik yapılacak bir işlem büyünün tutmamasına ya da yanlış tutmasına yol açacaktır. Bu nedenle bu konuda bilgi ve deneyime sahip değilseniz tek başına uygulamaya kalkmayın.

Havas ve ledün ilimleri ile özel yeteneklere ve bilgi donanımına sahip kişiler kaşık büyüsü yapanlar olarak öne çıkıyorlar. Gönül işlerinize çare bulmak, aşkınıza kavuşmak, sevgi ve muhabbetle kalmak istiyorsanız gerçek ve güvenilir medyum ile çalışmalısınız.

Gerçek medyumlar diğer kişilerden davranış ve özellikleriyle ayrılıyorlar. Asla, kötü amaçlı büyü yapmıyorlar. Sizi etkilemeye çalışmıyorlar. Son derece mütevazi ve sade bir hayatları vardır. Her çalışma için özel ve titiz hazırlandıkları için uzun vakit harcıyorlar. Bunları göz önünde bulundurarak medyum seçimini dikkatli yapmalısınız.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü, en etkili ve güçlü aşk, bağlama, ayırma büyülerinden olduğu için birçok kişi kaşık büyüsü nasıl yapılır araştırması içine giriyorlar. Bu büyünün ana malzemesi 2 adet tahta kaşıktır. Bu kaşıkların yeni ve hiç kullanılmamış olmasına dikkat etmelisiniz. En çok tatbik edilen en etkili kaşık büyüsü şu şekilde yapılıyor;

Tahta kaşıklar iki insanı temsil ediyorlar. Büyüyü birleştirmek için yapıyorsanız kaşıklar birbirine bakmalıdır. Ayırmak amacıyla yapıyorsanız dış tarafları birbirine bakmalıdır. Kaşıklara âşık olunacak/ayrılacak kişilerin ad ve soyadlarını yazıyorsunuz. Daha sonra kaşıkların üzerine 7 gece boyunca “allahümme inneke afüvvün kerîmun tuhibbül afve fa’fu anni” dualarını 7’şer defa okuyorsunuz.

Yedinci gecenin sonunda aşıkları kavuşturmak için yapıyorsanız aynı saksı toprağına, ayırmak için yapıyorsanız ayrı saksılara gömüyorsunuz.

Kaşık Büyüsü Etkileri

1-Bulunduğu ortamdan uzaklaşma isteği,

2-İçine kapanma ve melankolik haller,

3-Huzursuzluk, korku, sakarlık gibi haller ilk dönem etkileridir.

4-Aşk büyüsü olarak yapılmışsa, kişide eski güzel hatıralar canlanmaya başlar. Sürekli olarak büyüyü yaptıranı düşünmeye başlar.

5-Her fırsatta büyüyü yaptıranın yanında olma isteği baskın hale gelir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşiyle, nişanlısıyla veya sevgilisiyle ortada sebep yokken arası bozulanlar, işleri rast gitmeyenler, tıbbi yanıtı olmayan rahatsızlığa yakalananlar, en kısa sürede bir medyuma görünmeleri gerekir. Bu belirtiler kaşık büyüsü etkileri olabilir.

Gerçek ve güvenilir medyumlar kötü amaçlı büyü yapmasalar da kaşık büyüsü nasıl bozulur biliyorlar. Medyum size “bakım” yaparak üzerinizde ne tür bir büyü olduğunu tespit edecektir. Bir vefk hazırlayarak veya özel bir ritüel uygulayarak büyünün etkisini ortadan kaldıracaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ