7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Amacı, birini kendine aşık etme veya birbirini seven iki kişiyi ayırma olan kaşık büyüsü, tahta veya demir kaşık kullanılarak yapılır. Kaşık üzerine tılsım veya dualar yazılır ve hangi amaçla yapılmışsa etkisi en kısa sürede ortaya çıkmaya başlar.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Sevgilileri veya sevgili olmak isteyenleri birbirine bağlayan ya da çiftleri birbirinden ayıran etkili bir büyüdür. Birleştirici ve ayırıcı etkisi büyük olup oldukça sık başvurulan bir büyü çeşididir. Diğer büyülere göre çok daha hızlı etki eder. Yüzyıllardır yapılan bir büyü çeşidi olup hızlı etkisi ile diğer büyülere göre fiyatı farklıdır.

Kaşık Büyüsünün Etkisi

Aşk acısı çeken, ayrılmanın eşiğine gelen veya sevgilisini kendisine bağlamak isteyenlerin yaptırdığı kaşık büyüsü, etki ve kalıcılık bakımından diğer büyülerden ayrılıyor. Büyünün etkisi biraz da amacına göre değişiyor. Sevgililerin veya eşlerin arasındaki sorunları gidermek için yapılan bir kaşık büyüsü kısa zamanda etkisini gösteriyor. Sorun ne kadar büyük olursa olsun, usulüne uygun bir şekilde yapılan kaşık büyüsü ile tüm sorunlar son buluyor ve çiftler birbirine aşkla bağlanıyor. Kaşık büyüsü etkileri en hızlı şekilde kendini belli ediyor.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü tecrübeli bir medyum ya da hoca tarafından yapılmalıdır. Kaşık büyüsü yaptırmak isteyenlere özel tılsım, dua veya havasla hazırlanan büyü, sevgiliyi geri getirmek veya sevgilileri ayırmak gibi farklı amaçlarla yapılmaktadır. Bu nedenle işinde uzman bir medyum veya hocaya danışmak çok önemlidir. Kaşık büyüsü nasıl yapılır; kaşık büyüsü iki kaşığı birbirine bağlayarak yapılır. Burada kaşıkların yönü önemlidir. 

Hızlı sonuç veren büyülerden biri olan kaşık büyüsünde kaşıklara çiftlerin isimleri ve anne adları yazılır. Genelde tahta kaşıkların kullanıldığı kaşık büyüsünde dua, tılsım veya havasla büyü tamamlanır. Genelde büyü yapıldıktan sonra kaşıklar mezara gömülür. Kaşıklar mezarda kaldığı sürece çiftler birbirinden ayrılamaz. Birleştirmek için değil de ayırmak için kaşık büyüsü yapıldıysa bu sefer çiftler bir araya gelemez ve mutlu olamaz.

İki insanı birbirinden ayırmak veya uzaklaştırmak için yapılan kaşık büyüsünde kaşıkların yönü birbirine terstir. Bir araya gelmek veya getirmek için yapılan kaşık büyülerinde ise kaşıklar birbirine bakar. Yani kaşıkların yönü çok önemlidir.

Kaşık Büyüsünün Yapılış Amaçları

Kaşık büyüsü temelde 2 amaç için yapılır. Birincisi iki insanın arasındaki sorunları gidererek birleşmelerini sağlamak, ikincisi ise iki insanı birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsünün yapıldığı durumları maddeler halinde sıralayalım:

 * Evliliğinde problemleri olan kişilerin evliliklerini kurtarıp mutlu olmak için.

 * Birbirini sevenlerin aralarındaki soğukluğu giderip ilk günkü aşkla birbirini sevmeleri için.

 * Tek taraflı sevda veya kara sevdalılık durumlarında sevginin karşılıklı olarak yaşanması için,

 * Eş ya da sevgilileri birbirinden ayırmak, uzaklaştırmak için.

 * Günlük yaşamda veya iş yaşamında rakip durumunda olan birinin gücünü elinden almak için.

 * Nefret edilen bir kişiyi maddi manevi zarara uğratmak için.

Kaşık Büyüsü Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaşık büyüsünün nadir olarak tutmadığı durumlar vardır. Bunun nedeni, kaşık büyüsü yapılırken birtakım noktalara dikkat edilmemesidir. Kaşık büyüsü duaları genelde aşk duaları olup tecrübeli medyum ve hocaların bildiği dualardır. Kaşık büyüsü yapmak kaşıklara isim yazıp amacına göre yönlerini belirleyerek bağlamaktan ibaret değildir.

Bu büyünün bir metodu ve duaları vardır. Bu metodu ve dualarını iyi bilmeyen birine kaşık büyüsü yaptırmak büyünün etkisini göstermemesi ile sonuçlanır. Kaşıkların birbirine bağlanması ve gömülmesinden ibaret olmayıp sanılanın aksine karmaşık bir büyü türüdür. Sabahın erken saatlerinde yapılması önemlidir. Büyünün yapıldığı sırada hava açık olmalı bulutlu olmamalıdır.

Kaşık Büyüsü Yapmanın Amacı

Genelde aşk ve sevda için yapılan kaşık büyüsü, iyi niyetle yapılmadığı durumlarda iki kişiyi birbirinden ayırmak veya uzaklaştırmak için yapılır. Eşleri birbirine bağlamak için yapıldığında büyü yapılan kişi eşini rüyasında görmeye başlar.

Yaptıklarından pişman olur ve eşi ile tekrar bir araya gelme arzusu duymaya başlar. Aradaki engelleri kaldırmak ve tekrar mutlu ve muhabbetli bir duruma gelmek için çaba sarf eder. Yoğun enerji yüklü olan kaşık büyüsü birçok dilek için de yapılabilir. Evlilik teklifi, özür diletme, çekim yaratma veya muhabbet arttırma bunlardan sadece birkaçıdır.

Kaşık Büyüsü Kesin Tutar mı?

Kaşık büyüsünde niyet önemlidir. Büyü ne niyetle yapılırsa o amacı yerine getirmekte ve o yönde etkisini göstermektedir. Niyetler, büyünün etki süresini, etki gücünü ve yoğunluğunu değiştirmektedir. Tecrübeli medyum ve hocalara yaptırılan kaşık büyüleri kısa sürede etkisini gösterir. Bilinçsizce yapılan kaşık büyülerinin etki etmesini beklemek doğru değildir. 

Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

Kendine has özellikleri olan bir büyü türüdür. Sevgiliyi veya eşi kendine aşık etmek için yapılır. Kaşık büyüsü ile yapılan aşk büyüsü diğer aşk ve bağlama büyülerinden farklıdır. Genelde 2 gün gibi kısa bir sürede etkisini göstermeye başlar. En hızlı tutan aşk büyüsü olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. Kaşık ile aşık etme büyüsünün etkisi uzun yıllar sürmektedir. Büyü için 2 adet tahta kaşık alınır. Kaşıklar kadın ve erkeği temsil eder.

Biri kadını diğeri de erkeği temsil etmektedir. Kaşıkların içine tılsım ve dualar yazılır. Çukur tarafına aşık ettirmek istenen kadın ve erkeğin isimleri tılsım ve dualarla yazılır. Kaşığın sapına ise bu birlikteliğe karşı olanların isimleri yazılır. Kaşıklara vefk yazısı yazmak yerine hayvan figürleri çizmek de bir başka yöntemdir.

Fakat bu tarz büyüler yanlış kişiler üzerinde etki edebileceğinden dikkatli olmak gerekir. Kaşıklar birbirine sadece siyah iple bağlanır. Kaşıkların ağzı birbirine bakmalıdır. Ters yöne bakarsa birbirine aşık etme yerine birbirinden soğuma etkisi gösterir. Kaşıkları toprağa gömülerek işlem tamamlanır. 

Kaşık Büyüsü Bozulur mu?

Diğer büyülerde olduğu gibi kaşık büyüsü de bozulabilir. Fakat bozulması son derece güç bir büyüdür. Farklı yöntemlerle bozulan kaşık büyüsünde büyü bozma için en etkili yöntem dua okumadır. Felak ve Nas sureleri başta olmak üzere Kur’an-ı Kerim’den okunan dualar karşısında en güçlü büyüler bile bozulmaktadır. Kaşık büyüsünü bozmak için hangi duaların ne kadar okunacağını bilen bir medyum veya hocaya danışmak çok önemlidir.

Böylece kaşık büyüsünün etkisinden kişi kurtulur. Geçici olarak birkaç günlüğüne kaşık büyüsünün etkisinden uzaklaştıran dualar da mevcuttur. Fakat kalıcı bir kaşık büyüsü bozmak için tecrübeli medyum veya hocalardan yardım almak gerekir. 

Kaşık Büyüsü Yaptıranlar

Çoğunlukla iyi niyetle yapılan kaşık büyüsü, çiftleri birbirine sık sıkıya bağlayan ve muhabbetlerini arttıran bir büyüdür. Kaşık büyüsü yaptıranlar bu durumdan memnun bir şekilde hayatlarına devam etmektedir. Kendisinden soğuyan veya uzaklaşan eşin tekrar kendisine bağlanması ve mutluluğu tekrar yakalaması kişiyi yaşama bağlamakta ve yuvasını kurtarmaktadır.

Mutlu bir gelecek için, güzel giden bir evlilik için kaşık büyüsü yaptırmak hayırlı bir iş olduğundan çok tercih edilmektedir. Mutluluk için sadece büyülere bel bağlamak ta doğru değildir. Mutlu olmak için emek harcamak, çaba göstermek gerekir. Gerektiğinde kaşık büyüsünden destek alınarak bu süreç biraz daha kısaltılabilir. Etkili bir kaşık büyüsü için alanında tecrübeli medyum ve hocalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ