7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kaşık Büyüsü

  • Kaşık Büyüsü için yorumlar kapalı
Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Kaşık büyüsü, en tesirli tılsımlar denildiğinde hemen akla gelen, birini kendine aşık etme veya iki kişiyi ayırmak için tercih edilen manevi derinliktir. Kaşık büyüsünün ismi zikredildiğinde, genellikle basit, sıradan bir büyü akla gelebilir. Ancak bu büyü büyüler içerisinde belki de en tesirli olanıdır. Hemen hiçbir insan kaşık büyüsünün etkisinden korunamaz. Kaşık büyüsünün etkisi o kadar büyüktür ki doğru yapıldığı zaman karşıdakini tamamen etki altına alır. Yapıldığı amacına göre de istenilen çözümü sağlar. Kaşık büyüsü nedir, kaşık büyüsü nasıl yapılabilir gibi tüm soruları bu yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Kaşık büyüsü ile sevdiğini kendine aşık etmek isteyen kişi, medyumlara başvurmalıdırlar. Bu büyünün yapılış biçimleri birbirinden farklı olduğundan etki süreleri buna göre değişiklik gösterir. Kaşık büyüsü yapıldıktan sonra, sevdiğiniz kişinin kafası karışacak direkt olarak sizi düşünmeye, sizi rüyasında görmeye başlayacaktır. Kaşık büyüsü yapılan kişi evliyse, eşiyle büyük sorunlar yaşayacak ve boşanma safhasına gelecektir. Kaşık büyüsü yapılan kişinin sevgilisi var ise ondan ayrılacaktır. Büyü tesirini göstermeye başladığında ve sonuç alındığında, sevdiğiniz artık size aşık olmuştur. 

Kaşık büyüsünde kişinin herhangi bir önemi yoktur. Karşıdaki kim olursa olsun, bu büyünün etkisi altında kalacaktır. Kaşık büyüsünde sevdiğiniz sizi her an isteyecek, her an yanınızda durmak için deyim yerindeyse can atacaktır. Kaşık büyüsünden iyi sonuç alınabilmesi için doğru şekilde yapılması ve ehil bir medyum tarafından gerçekleştirilmesi şarttır. Kaşık büyüsünde önemli olan kişinin ne düşündüğü, size karşı olan hisleri değildir. Size olan hisler isterse nefret boyutlarında bile olsa, büyüden sonra bunlar tersine dönecek size sırılsıklam aşık olacaktır. Eğer gerçekten onu kendinize aşık etmek istiyorsanız ve bu konuda bir ömür kendinizden eminseniz, kaşık büyüsü yapabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsünün yapılış şekilleri genellikle iki kaşığın bir biçimde bağlanıp, toprağa gömülmesi şeklinde yapılır. Kaşık büyüsü çok hızlı şekilde sonuç veren büyüler içerisinde bulunur. Bu nedenle medyumlara bu konuda çok sayıda başvuru yapılır. Kaşık büyüsü yapılışları birbirinden farklıdır. Genellikle bu büyüyü sadece medyumlar bilir. Yani daha doğrusu büyünün içeriğinin ne olduğunu, nasıl yapılırsa daha etkili olduğunu ancak kaşık büyüsü yapan medyumlar bilebilir. 

Kaşık büyüsünde kaşıkların birbirlerinin bağlanmasının nedeni, kişilerin de birbirlerine bağlanmasını sağlamaktır. Basit kaşık büyüsünde bilindiği kadarıyla o kaşıkların üzerine kişilerin kendi isimleri, annelerinin isimleri, doğum tarihleri yazılır. Bunun dışında yapılanlar medyumun bilgisi ışığında gerçekleşir. Kaşık büyüsünün etki göstermesi için yapan medyumun ehil olması şarttır. Bu konuda bilgi sahibi olmayan medyum yanlış bir işlem yaparak, sonucu bilinmeyen kapıları açabilir. Kaşık büyüsü, tarih boyunca yapılmış olan ve her dönemde basit zannedilen ancak hiçbir şekilde basit olmayan bir büyüdür. 

Kaşık büyüsünde amaç kişileri birbirine bağlanmak veya ayırmak olduğundan farklı işlemler uygulanabilir. İlk olarak hangi nedenlerle kaşık büyüsü yapılacağına karar verilmelidir. Daha sonra kaşık büyüsünün nasıl yapılacağı ve gerekliliklerin neler olduğu, ilim sahibi medyum tarafından belirlenir. Kaşık büyüsü, en tesirli büyüler içerisinde yer alır. Yapıldıktan sonra tesir süresi mutlaka sabırla beklenmeli, herhangi bir müdahalede bulunulmamalıdır. Aksi durumlarda büyünün gerçekleşmemesi söz konusu olabilir. Kaşık büyüsünün nasıl yapılacağı, mutlaka medyuma sorulduktan sonra belirlenmelidir. Kişi bilmiyorsa, kendisi bu büyüyü yapmamalıdır. Unutulmamalıdır ki tüm büyülerde manevi alemlerle iletişme geçilir. Bu iletişimin nasıl kurulacağını bilmemek ve yanış hareket etmek tahmin edilemez sonuçlar doğurabilir.

Kaşık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Her büyüde olduğu gibi kaşık büyüsünde de çeşitli etkiler söz konusudur. Bu etkilerin neler olduğu bazen kişinin üzerinde anlaşılabilirken bazen de zamanla fark edilebilir. Genellikle kaşık büyüsünün nasıl yapıldığı, kim tarafından gerçekleştirildiği ile alakalıdır. Ancak kaşık büyüsünün ciddi etkileri olduğunu söyleyebiliriz. Kaşık büyüsünün etkileri, bağlama ve ayırma olarak birbirinden farklılık gösterir. Burada hem bağlama hem de ayırma için yapılan kaşık büyüsünün etkilerine bakacağız.

* Kaşık büyüsü iki kişinin birbirlerinde ayrılmaları için yapıldıysa, bir süre sonra bu kişiler arasında şiddetli bir çekişme, tartışmalar yaşanacaktır. Tartışma gittikçe büyümeye başlayacak ve alevlenecektir. Tartışmalar birbirinden tiksinme noktasına vardığında kişiler boşanmaya karar vereceklerdir.

* Kaşık büyüsü yapılan kişiler genel anlamda hayattan tiksinmeye başlarlar. Beklentilerinin karşılanamadığından şikayet ederler. Tatmin olamama, içsel huzursuzluklar bu büyünün en önemli etkileri arasındadır. Kaşık büyüsü etkisi altında kalan kişinin kendini toparlaması için yapabileceği tek şey kaşık büyüsü bozma işlemleridir. 

* Kaşık büyüsü yapmak, eğer iki kişinin aşık edilmesi amacı taşıyorsa, büyü yapılan taraf, diğerini çok sık şekilde rüyasında görmeye başlayacak ve o kişiden çok açık bir şekilde hoşlanmaya başlayacaktır. Kaşık büyüsünün en belirgin etkisi, kişinin diğerine aşırı ilgi duymaya başlamasıdır.

* Kaşık büyüsü yapmak istiyorum diyen bazı kişiler, her zaman ayrıma veya birleştirme için bu büyüye başvurmazlar. Bazen büyüdeki amaç başkasına zarar vermektir. Büyü yapıldıktan sonra o kişi sağlık problemleri yaşamaya başlayacak, çok çeşitli zorluklar çekmeye başlayacaktır. 

* Büyünün tesiri altında kalan kişi ruhsal bazı problemlerle karşı karşıya gelebilir. Burada yapılabilecek en iyi şey kaşık büyüsü yapan medyumlar ile iletişim kurup, bozma için yardım istemektir. 

* Büyünün etkisi altında kalanlar, kendilerini evdeki ve işteki hayatlarına veremezler. Bu konuda çok büyük sorunlar yaşamaya başlarlar. Aynı zamanda bu şahıslar sosyal hayattan uzaklaşarak, giderek yalnızlığa doğru ilerlemeye başlarlar. 

Bunların dışında da kaşık büyüsünün çok sayıda etkisi bulunur. Bu büyünün diğer etkilerini büyü yaptığınız zaman medyumdan öğrenebilirsiniz. Bu etkiler yapacağınız büyüye göre bazı farklılıklar gösterebilir. Kaşık büyüsünün önemli ve ciddi bir büyü olduğu unutulmamalıdır.

Kaşık Büyüsü Bozulur Mu?

Yukarı kısımda bahsettiğimiz gibi kaşık büyüsü oldukça etkili olan ve herkese işleyen bir büyü türüdür. Bu büyüden korunmak neredeyse mümkün değildir. Tarihte yer alan en tesirli büyüler içerisinde mutlaka yerini alır. Ancak her büyüde olduğu gibi kaşık büyüsü de bozulabilir. Fakat kaşık büyüsü yaptırdım nasıl bozarım diyorsanız, yaptırdığınız yere gitmenizi tavsiye ederiz. Bana, yakınlarıma, sevdiklerime kaşık büyüsü yapıldı diyorsanız, mutlaka kısa sürede büyünün yapıldığı kişi veya kişileri medyuma götürmeniz gerekecektir. Medyumun vereceği tavsiyeler ve büyü bozma işlemleri ile Allah’ın izniyle bu büyüden kurtulabilirsiniz.

Kaşık büyüsü yapan hoca veyahut medyumlar, genellikle bu büyünün nasıl bozulacağı konusunda tamamen hakimdirler. Bu hocalara başvurduğunuz zaman, büyü bozma işlemlerinizi başlatacak ve bu büyüden kurtulma imkanı bulacaksınız. Kaşık büyüsü bozmak için illa ki net olarak onu tespit etmenize gerek yok. Zaten ilk başta bu büyüyü anlamanız mümkün değildir. Bu nedenle belirtilerinden en ufak bir şüpheniz bile olsa mutlaka medyumla görüşmeniz gereklidir. 

Sizde size veya sevdiklerinize yapılan kaşık büyüsü için gerek etkili dualarla gerekse de diğer işlemlerle medyumlardan yardım alabileceksiniz. Medyumlardan gerekli yardımı alabilmek için ehil medyumlarla görüşmeniz tavsiye edilir. Unutmayın kardeşlerim, Allah’ın izniyle bozulamayacak hiçbir büyü yoktur. İçinizi ferah tutmalı, önce Allah’a sonra da medyumlara güvenmelisiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ