7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

  • Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü için yorumlar kapalı
Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü, aşk büyüleri arasında en çok tercih edilen büyülerden bir tanesidir. Etkileri oldukça güçlü olan kaşık büyüsü çoğu kadının sevdiği erkeğe yaptırdığı büyüdür. Bu sayede kişi büyü yaptırana deli divane aşık olarak evlilik yoluna gider. Kaşık büyüsü sadece kadınların başvurduğu bir yöntem değildir. Aynı zamanda erkekler tarafından da tercih edilir.

Kaşık büyüsü uzun yıllardır yapılır ve aşk büyüleri arasında popülerdir. İşin ehli medyum hoca bularak kendinize aşık etmek istediğiniz kişiye kaşık büyüsü yaptırabilirsiniz. Medyum Hocalar senelerdir aşk büyüleri ile uğraştıkları için çok kolay bir şekilde kaşık büyüsü yapabilirler.

 

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır? Diye insanlar arayış içerisine girerler. Aslında bununla ilgili internet üzerinde nasıl uygulandığına dair bilgiler bulabilirsiniz. Ancak yapacağınız en ufacık hata bile çözümü olmayan durumları ortaya çıkarabilir. Bu nedenle tek başınıza büyüyü uygulamamalı ve işi uzmanlaşmış medyum hocalara bırakmalısınız.

Kaşık büyüsünde daha önce hiç kullanılmamış tahta kaşıklara ihtiyaç vardır. Üzerlerine isimler yazılarak daha sonra toprağa gömülür. Burada önemli olan iki kaşığın yüzünün birbirine bakmasıdır. Eğer kaşıklar ters bağlanırsa ayrılık büyüsü olarak yapılmış olur. Ayrıca büyüler yapılırken çok daha derin bilgiler içerdiğinden dolayı medyum hocaların yapması önem kazanmaktadır.

 

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kaşıkla yapılan aşk büyüsü sonucunu merak edenler kaç günde etki ettiğini de merak etmektedirler. Genel olarak bakıldığında aşk büyüleri 2 ila 3 hafta içerisinde en fazla 1 ay içerisinde etki etmektedir. Bunun sebebi ise bazı kişilerin iradelerinin güçlü olması ve bu tarz kişilere büyünün daha geç etki etmesidir.

Büyünün etkili olmasında en önemli etken büyünün doğru yapılmış olması, iyi bir medyum hoca tarafından yapılmasıdır. Ayrıca yaptıran kişinin de sabırlı olması ve hocanın söylediği süreyi beklemesi gereklidir. Kaşıkla yapılan aşk büyüsü etkilerini gösterdikten sonra kişi büyüyü yaptırana doğru yönelmekte ve sürekli onu düşünerek kalbinde büyüyü yaptıran kişiye karşı aşk hissetmektedir.  Sevip de kavuşamadığınız biri varsa kaşıkla yapılan aşk büyüsünden faydalanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ