7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

  • Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum için yorumlar kapalı
Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Hayatta herkes birilerine aşık olur. Bu aşkların bazıları karşılıklı iken bazıları ise karşılıksız oluyor. Bu nedenle aşık olan kişiler, sevdiklerini kendilerine aşık etmek ya da kendini seven bir kişiyi daha çok aşık etmek için büyü yapmayı tercih ediyor. Bunun için genellikle işinde başarılı bir medyum ile anlaşma yapılır. Aşk büyüsünü kendim yapmak istiyorum diyorsanız, kırmızı ve karabiberi karıştırarak bir avuç karabiber ile büyü yapabilirsiniz.

Kendim Aşk Büyüsünü Nasıl Yaparım?

Siyah karabiber top şeklindedir. Her gün 41 adet karabiber sayarak karabiberlere birtakım dualar okumanız gerekir. Her bir karabiber için ayrı bir dua ve niyet edilir. Burada asıl niyet kişiyi kendinize aşık etmektir. Okunan ve niyet edilen her karabiber ocağın üzerine tek tek atılarak her biri için;

“Bu karabiber yansın kül olsun ve bu kişi de benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve bana dönsün” denir. Bu söz 41 karabiber için her defasında söylenir. Bu işlemi yaparken büyü yapacağınız kişinin resminin yanınızda olması büyüye odaklanmanızı sağlar.

Aşk Büyüsü Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Aşk büyüsü, 7 gün boyunca tekrarlanır ve 3 ay içinde büyünün etkisini göstermesi beklenir. Aşk büyüsü yaparken bu büyüyü gece 12 ile 1 arası yapmaya özen göstermeniz, evrenin zaman döngüsü açısından oldukça önemlidir. Bir büyü yaparken zamanlama önemlidir. Büyüyü tekrarlamak gerekiyorsa büyüye aynı saatte başlayıp aynı saatte bitirmek çok önemlidir.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü bir kere yapıldığı zaman evladiyelik olmasına sebep verir. Çünkü bu büyünün herhangi bir geçerlilik süresi yoktur. Genellikle aşk ve bağlama büyüleri ömür boyu geçerliliğini koruyan büyülerdir. Aşk büyüsü sonucunda büyü yapılan kişi, yapan kişiye aşık olur. Sürekli onun yanında olmak, onunla konuşmak, ilgilenmek ve onu görmek ister.

Aşk Büyüsü Kimlere Yaptırılır?

Aşk büyüsü, işinde uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Özellikle de vefk hazırlama konusunda yetkin, Kuran-ı Kerim’de yer alan tüm dualara hakim, ruhen iletişimi güçlü medyumlar aracılığı ile yapılır. Daha önceden aşk ve bağlama büyüleri yapmamış ya da bunu tecrübe etmemiş kişilere kesinlikle büyü yaptırmamanız gerekir. Havas ve Ledün ilmi konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip olan medyumları tercih etmeniz gerekir.

Aşk Büyüsünün Sonuçları Nelerdir?

Aşk büyüsü doğru adımlar izlenerek ve doğru malzemeler kullanılarak yapıldıktan sonra şu sonuçlar ortaya çıkar;

Büyü etkisi altındaki kişi, büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlar.

Onunla birlikte olabilmek için sürekli plan yapar.

Gece rüyalarında sürekli aşık olduğu kişiyi görür.

Bedenen kendilerini çok yorgun ve halsiz hissederler.

Aşk büyüsü altındaki kişi, kendisini tüm sosyal çevresinden soyutlar ve herkese karşı sinirli bir şekilde davranır.

Büyüyü yapan kişiye bağlılık ve özlem duyulur.

Aşk Büyüsü Herkese Tutar Mı?

Aşk büyüsünü hem yaşlılar hem de gençler güvenle yapabilir. Aşk büyüsü, genel olarak herkese yapılabilen bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü yapılmasında herhangi bir kısıtlama ya da sınırlama söz konusu değildir. Zihinsel ve bedensel sorunları olan kişilere de uzman medyumlar aracılığı ile aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk büyüsü, kalıcı bir büyüdür ve süresi yoktur. Ama büyü, zaman geçtikçe etkisini göstermekte zorlanabilir. Bu nedenle büyü yaptırdığınız zaman dönem dönem büyüyü yaptırdığınız medyuma büyünün kalıcı olmasını sağlamak için yenileme çalışması yaptırabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz kişinin size çok uzun yıllar boyunca bağlı kalmasını sağlayabilirsiniz. Evliliklerde aşk büyüsü, sevgi ve hoşgörü bağlarını kuvvetlendirir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ