7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

 • Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kesin tutan bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir? Bağlama büyüsü hangi amaçlarla yaptırılır? Bağlama büyüsü çeşitlerini öğrenmeden önce bağlama büyüsünün ne olduğu öğrenilmelidir. Bağlama büyüsü de diğer tüm büyülerde olduğu gibi niyet önemlidir. Büyü yapılan kişiye ve çevresine zarar verme ihtimali olmadığı için masum büyüler arasında sayılabilir. Bağlama büyüsünün sık kullanım alanları ise:

 • Sevgililik ilişkilerinde, sadık olmayan partnerlere yapılan bağlama büyüsü sonucunda sadık ve mutlu bir ilişki oluşturulabilir.
 • Yine sevgililik ilişkilerinde zaman içerisinde azalan bir sevgi ve heyecan mevcutsa bağlama büyüsü sayesinde ilişki yeniden eski heyecanını kazanacak hatta eskisinden daha büyük bir sevgi bağı oluşacaktır.
 • Evlilik ilişkilerinde ise eve gelmeyen, artık evinden soğumuş olan partnere yapılan bağlama büyüsü sayesinde büyü yapılan kişi evine ve ailesine bağlanacaktır. Bu durumda, büyü yapılan kişiye bu büyüyü yapan sadece evlilik içinde bulunduğu eşi değil, yaşanan olaylardan dolayı üzgün olan çocuğu da olabilir.
 • Cinsel açıdan bağlama da bu büyünün en sık kullanım alanlarından biridir.

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Birçok bağlama büyüsü çeşidi vardır bunlardan en yaygın olarak kullananları şunlardır:

 • Dil bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Kısmet bağlama büyüsü
 • İki kişiyi birbirine bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Sadakat bağlama büyüsü
 • Ya mülaki duası ile bağlama büyüsü
 • Resimle bağlama büyüsü
 • Karanfil ile yapılan bağlama büyüsü

Bu bağlama büyüsü çeşitleri için, biri daha fazla tutar biri tutmaz gibi bir sınıflandırma yapamayız. Çünkü bu büyülerin sadece etki dereceleri, süreleri ve ritüel sırasında kullanılan malzemeleri farklıdır. Bağlama büyüleri de diğer her büyü gibi niyetlere dayalıdır ve enerjilerin yönlendirilmesiyle oluşur bu nedenle tutup tutmaması kesinlikle büyüyü yapan medyuma bağlıdır. Büyüyü yapan medyum hakiki ve bilgiliyse, büyü yapılmadan önce niyet medyuma açık bir şekilde anlatıldıysa büyü kesinlikle tutacaktır. Çünkü büyüdeki püf nokta medyumun niyeti güzel bir şekilde anlaması ve ritüel sırasında oluşan enerjiyi doğru bir şekilde yönetip, yönlendirmesidir.

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Örnekleri?

 • Resimle bağlama büyüleri adından da anlaşılacağı üzere resim üzerinden yapılan tılsımlı bir büyüdür. Resimle yapılan bağlama büyüleri daha kesin sonuç vermeleri ve tesirlerinin yüksek olması nedeniyle sıkça tercih edilir. Bu büyünün iki püf noktası vardır birincisi kullanılan fotoğrafta büyü yapılacak kişinin yalnız olması ikincisi de deneyimli medyumun doğru tılsımlı sözleri söyleyip, enerjiyi doğru yönlendirmesidir. Resimle yapılan bağlama büyüsü on beş gün ya da üç hafta gibi bir süreçte yapılmalıdır. Çünkü bu bağlama büyüsünü üç gün içerisinde yapan medyumlar da vardır bu büyüler tutsa bile etkisi zayıf olur ve bozulmaya elverişli olurlar.
 • Karanfil ile yapılan bağlama büyüsü artık çoğu medyum tarafından uygulanmasa da oldukça etkili sonuçları olan bir büyüdür. Büyünün adında geçen karanfil sıradan bir çiçek olan karanfil değildir. Bunlar özel olarak bağlama büyülerinde kullanılan daha önceleri rahmani işlemlerde kullanılmış karanfillerdir. Bu karanfillerin temini yalnızca deneyimli medyumlar tarafından sağlanır. Karanfil ile yapılan bağlama büyüsü yapılırken bazı dualar okunur bu dualar hakiki medyumların bilgisi dahilinde olup halk tarafından bilinmeyen dualardır
Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kesin Tutan Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Örneklerden de anlaşılacağı üzere kesin tutan bağlama büyüleri sıradan kişilerin yapımına uygun değildir. Çünkü insanlar ne ritüellerde okunan duaları tam olarak bilebilir ne de gereken doğru malzemeleri temin edebilir. Bu nedenlerle kesin tutan bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle gerçek ve deneyimi medyumlara başvurmalı onların bilgi birikimlerinden faydalanmalıdır. Doğru medyumla yapılan bağlama büyüleri şartlar yerine getirildiği takdirde kesinlikle tutacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ