7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kilit Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

 • Kilit Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Kilit Büyüsü Nedir Ve Etkileri Nelerdir?

Kilit büyüsü, iki kişinin birleştirilmesi için tercih edilen etkili tılsımdır. En sağlam ve güçlü bağlama büyüsü olarak bilinir. Kilit büyüsünün etkileri görüldükten sonra, karşıdaki kim olursa, size hemen bağlanacaktır. Kilit büyüsü nedir kime ve nasıl yapılır merak ediyorsanız, okumaya devam edebilirsiniz.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü, bir tür bağlama büyüsüdür. İsim olarak kilit denmesinin nedeni, insanları birbirine çok güçlü şekilde bağlamayı sapladığı içindir. Kilit büyüsüyle insanlar birbirlerine kilitlenir. Büyü, eşler arasında yapılabildiği gibi sevgili olanlarda da etkilidir.

Büyünün yapılmasından sonra etkisini gösterir ve karşıdaki size deli gibi bağlanır hale gelir. Kilit büyüsü, çok eski dönemlere dayanan tılsım uygulamaları arasında yer alıyor. Yapımı için profesyonellik gerekiyor. 

Sevilmek, aşık olunmak, her insanın ihtiyacıdır. Başkası tarafından değer gördüğünü görmek, mutluluk verici bir olgudur. Fakat ne yazık ki dünya koşullarında sevilmek her insanın nasibi olmuyor. Sevgili kardeşlerim, kilit büyüsünün amacı, her insanın sevilmesini sağlamak diyebiliriz. Siz onu deli gibi seviyor ama o size karşılık vermiyorsa, kilit büyüsü tam size göre. Kalbini kendi kalbinizle kilitleyebilir, sonsuza kadar mutlu mesut yaşayabilirsiniz. 

Kilit Büyüsü Yapılma Amaçları Neler?

Kilit büyüsünün yapılma amaçları, çok fazladır. Eşinizin sizden başkasını görmemesini istiyorsanız buna başvurabilirsiniz. Birinin sizden hoşlanmasını, sizinle arkadaşlık kurmasını isterseniz, kilit büyü yapabilirsiniz. İşte kilit büyüsü neden yapılır, kısaca cevabı.

 * Eşiniz eve geç geliyor, gelince yüzünüze bakmıyorsa, onu kilit büyüsüyle evinize bağlayabilirsiniz. Kilit büyüsü yapılan eşinizin rotası sadece siz, mutluluk yeri eviniz olacak.

 * Sevgiliniz sizi artık sevmiyor, size ilgi göstermiyor, sizden soğudu mu? Bunlar olabilecek şeyler, kilit büyüsü yaparak, onu kendinize bağlayabilir, hatta evliliğe yolunuzu açabilirsiniz.

 * Akrabalarınız sizi sevmiyorsa, onların gözünde değersiz biri halinde gelmişseniz, kalplerini kendinize bağlayabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Etkileri Nelerdir?

İnsanlar her zaman istedikleri sonuçlarla karşılaşamazlar. Hayatta bazen mutluluk bazen keder olur. İnsan sevdiği, hoşlandığı kişiler, şeyler uğruna her zaman çırpınır durur. Ama ne olursa olsun sonuç değişmez. Karşılık alamaz. Kilit büyüsü sevdiğinizi size geri döndürebilir. Burada yer alan etkilerine baktıktan sonra, sizde bu büyüyü yapıp yapmayacağınıza kesin olarak karar verebilirsiniz.

 • Kilit büyüsünün etkileri çok hızlı işlemez. 10 günden sonra etkiler görülmeye başlar ve bu böyle bir zaman sürüp gider. İlk olarak sevdiğinizin gözleri sizi görmeye başlar. Kalbi sizi haykırır. 
 • Kalbine indiğiniz o ilk andan itibaren, artık siz onun hayal dünyasında olmuşsunuz demektir. Sizi düşler, sizinle birlikte hayaller kurar. 
 • Büyüyü eşinize yaptıysanız, nerede olursa olsun, tüm düşünceleri size yönelir. Aklında hep sizinle geçirdiği anlar oluşmaya başlar. Dalgınlaşır bu yüzden.
 • Kafasında siz, düşünde eve helme ve sürekli burada kalma isteği can atıp durur. Sizi gördüğü anda koşup sarılacaktır. 
 • Büyünün etkisi yaklaşık 10 gün sonrasında görülür. Tamamen etki göstermesi 1 ayı geçebilir. Bu süreçte sizin adım atmanıza gerek yok. Tüm adımları onun atmasını beklemelisiniz. Sizden gelip özrü dileyene, aşkını ilan edene kadar bekleyin. Medyum hoca bu konuda size bilgi sunacaktır.

Kilit büyüsünün etkileri böyle görülür. Yavaş yavaş görülen etkilerle, karşıdaki sizin esiriniz haline gelir. Kalbi sizinkine kilitlenmiş olur. 

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kilit büyüsü, çok çeşitli amaçlarla gerçekleştirilir. Örneğin, iki eşi birbirine bağlama, bir kişiye işini sevdirme şeklinde. Bu seçenekler, kilit büyüsünün nasıl yapılacağı hususunu belirleyen en önemli faktördür. Kilit büyüsü nasıl yapılır sorumuza gelirsek, bunu medyumların bildiğini söyleyebiliriz.

Şöyle ki büyüyle ilgiliyseniz kardeşlerim, etrafınızda muhakkak büyü tariflerinden bahsedenler olmuştur. Olmamışsa bile İnternet ortamında rast gelmişsiniz. Peki, bu tarifler gerçeği yansıtıyor mu? Hayır, kardeşlerim, bu tariflerin hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. 

Çünkü büyüler, yemek yapma gibi tarif aranarak yapılmazlar. Ama ne yazık ki son dönemlerde bu durumlar arttır. Büyü, gizli bir güçtür. Bin yıllardır bilgi ve ilim dışında onu açığa çıkaran şey olmamıştır.

Yemek tarifi alır gibi büyü tarifi almanız ve bunu yapmanız mümkün değil. Büyü yapmak için her şeyden evvel, bilginizin olması, yetenek sahibi olmanız gerekir. Bunun için sizin için en doğrusu alanında uzman medyum hocaya gitmek olacak. Orada nasıl yapıldığı hakkında medyum hocanın görüşlerini alabilirsiniz.

Kilit Büyüsünü Kim Yapar?

Kilit büyüsünü kim yapar sorumuza cevap verelim. Kilit büyüsünü yapan kişiye medyum hoca denir. Büyüyü yapan medyum hocanın, iradesinin güçlü olması gerekir. Çünkü bu büyü tüm gerçek büyülerde olduğu gibi ciddiyet ve bilgi ister. Hatta daha fazla uğraş, kıdem, tecrübe, ilim ister. İşte kilit büyüsü yapmak istiyorum diyenlerin, medyum hoca seçerken göz önünde bulundurmaları gerekenler.

 • Gerçek medyumlarla çalışmalısınız. Onlar, aklınızdan geçenleri okuyanlar değil, işleriniz öz verili yapanlardır. Kuralları kendileri uydurmaz, sırlar kitabında neler varsa onu yaparlar. Akıllıdırlar. 
 • Cesur olurlar, manevi alemlere alışıktırlar. En ufak sarsıntıda yıkılmazlar. Sizi sonuna kadar korurlar. Size zarar gelmesine, bilgileri sayesinde izin vermezler. 
 • Büyü olsun diye tılsım yapmazlar. Amaçları sizlere yardım etmektir. Onlardan yardım istediğinizde sizinle dertlenirler. 
 • Yaptıkları büyü kimse tarafından bilinmez. Bazı sırlara kadir olabilirler. Kozmoloji, insan anatomisi ve diğer bilim dallarıyla ilgilidirler. 

Kilit Büyüsü Bozulur Mu?

Kilit büyüsü bozulur mu, Sevgili kardeşlerim, kilit büyüsünün bozulması hususunda çok sayıda soru alıyoruz. Gerçekten güçlü olan bu büyünün yapımı kadar bozumu da güçtür. Büyü bozulabilir ama profesyonellik ve ilim gerektirir. Kişi ilim sahibi değilse ve büyüyü bozamıyor ise büyüyü bozamayacaktır.

Değerli kardeşlerim, size kilit büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız, aşama aşama ilerlemelisiniz. İlk olarak kilit büyüsünün belirtilerine bakıp emin olmalısınız. Daha sonra belirtilerine baktıktan sonra emin olduğunuz kilit büyüsünü kimin bozabileceğini araştırmalısınız. 

Kilit Büyüsü Belirtileri

Kilit büyüsünün belirtilerine bakarak, sevdiğiniz birine veya kendinize yapılıp yapılmadığını hemen öğrenebilirsiniz. Daha sonra yapacaklarınızı size anlatmaya çalışacağız.

 • Kilit büyüsünün ilk belirtisi, başkası gibi davranma eğilimidir. Büyü tesirindeki kişi, kendisi gibi olmak yerine başkasına meyil eder, yönelir. Ona benzemeye çalışabilir. 
 • Kilit büyüsünün etkisinde olan şahıs, ilk başlarda acayip dalgındır. Büyüyü yapan kişiyle hem hal olana kadar, mutsuzdur ve hayalet gibi dolaşır.
 • Psikoloji bu dönemde inanılmaz çökük hale gelir. Sorunlar artar, depresyon baş gösterir. Akıl almaz hatalar yapılmaya başlanır.
 • Rüyalar, kabus haline gelirler. Kişi gözünü kapatır kapatmaz farklı varlıklar gözlerinin önüne gelir. Yalnız kaldığında şeytanı, cinleri görebilir. Yalnız kalmaktan korkar hale gelir. (İlk birkaç gün bu belirti görülür)
 • Kilit büyüsü yapıldığında, kişinin gözlerine perde iner. Hiçbir şey göremez durumda olur. Kafasında aynı düşünceler gelip geçer, ama farklılıklar aranır.

Kilit Büyüsünü Kim Bozar?

Az önce kilit büyüsünün kim tarafından yapıldığına dair sizlerle bilgiler paylaşmaya çalıştık. Kilit büyüsü yapmak istiyorum demiyor ve bunu acilen bozmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Hocamız size bu açıdan bilgiler sağlayacak, yakınlarınıza veya size yapılan büyüyü bozacaktır. İsterseniz medyum hocamızla iletişim kurabilir, büyü bozma işleminiz hakkında kendisine dertlerinizi sonuna kadar anlatabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ