7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

 • Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır? için yorumlar kapalı
Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Kırmızı gül büyüsü nedir? Neden yapılır? Bu yazımızda merak edenler için bilgiler paylaşacağız.

Kırmızı gül büyüsü, çok uzun yıllardan günümüze kadar uzanmış bir büyü türüdür. Kırmızı gül büyüsünün yapılmasındaki en büyük amaç ise kişinin sevdiği insanın kendinden başka hiç kimseyi gözünün görmemesine sebep olmaktadır. Bu büyü özellikle evli çiftler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise kırmızı gül büyüsü yapıldıktan sonra evli çiftler birbirlerine ve evine daha çok bağlanırlar ve dışarı ile olan iletişimlerini keserler. Ayrıca sevgililer ya da nişanlılar bu büyü türünden faydalanarak sevdikleri kişinin kendi sözlerinden çıkmasını engelleyebilirler. Kırmızı gül büyüsü yapıldıktan sonra büyüyü yatıran kişinin bir dediğini iki etmez ve her zaman sevdiği insanın sözünü dinler. Bu büyünün sonucunda çiftlerin arasındaki ilişkiler daha güzel olur ve mutlulukla devam etmektedir.

Kırmızı Gül Yaprağından Yapılan Aşk Büyüsü

Yukarıda kırmızı gül büyüsü ile ilgili bazı bilgileri aktardıktan sonra kırmızı gül yaprağından yapılan aşk büyüsü ile ilgili bilgileri merak edenler için izah edelim.

Kırmızı gül yaprağından yapılan aşk büyüsü icra edilirken atanmaması gereken çok önemli detaylar vardır. Bu yüzden de bu büyü çeşidinin etkili olması için büyüyü evde yapmak yerine bir medyum hocaya yaptırmak gerekir. Kırmızı gül büyüsü yapılırken aşağıda bahsedilen adımlara uyulması gerekir.

 • Öncelikle kırmızı renkte bir gül alınması gerekir.
 • Kırmızı gül temin edildikten sonra bu gülün üzerinden 7 adet yaprak alınmalıdır. Ancak bu yapraklar gülün üzerinden alınırken çok dikkat edilmesi ve bu yaprakların yırtılmaması ve kopmaması gerekir.
 • Ardından bu 7 adet gül yaprağı bir kaseye konulmalıdır.
 • Daha sonra bir su bardağı süt kaynatılmalıdır.
 • Süt kaynatıldıktan sonra 2 tane kesme şeker hazırlanmalıdır. Ayrıca bu 2 çay kaşığı toz şeker de olabilir.
 • Bütün bu aşamalar tamamlanmasından sonra 7 tane gül yaprağı üst üste gelecek şekilde koyularak kişinin iki parmağı arasına yerleştirilir.
 • Gül yaprakların yerleştirdikten sonra kaynatılmış olan sütü kişi ağzına dökerek büyü yapılış esnasında söylenmesi gereken tılsımlı sözcükleri ve duaları okumalıdır.
 • Bütün bu aşamalardan sonra büyü çok kısa sürede etki edecek ve karşı taraf büyüyü yapan kişinin her dediğini yapacaktır.

Kırmızı Gül Büyüsünün Tutma Süresi

Kırmızı gül büyüsü nedir? Neden yapılır? Bu konuya açıklık getirdikten sonra bir de kırmızı gül büyüsünün tutma süresi nedir? Onu inceleyelim.

Kırmızı gül büyüsünün tutma süresi yapım aşamalarına göre değişmektedir. Buna bir örnek verecek olursak eğer; gül büyüsü yapımı için gerekli malzemelerin temin edilmesi ve aşamaların doğru uygulanması durumunda kırmızı gül büyüsünün 7 gün içinde tamamlanması gerekir. Bu süre zarfında biten gül büyüsü, etkisini yaklaşık 10 ya da 14 gün içerisinde göstermeye başlamaktadır.

Kırmızı Gül Büyüsünün Sonuçları

Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Kırmızı Gül Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Bu yazımızda son olarak da kırmızı gül büyüsünün sonuçları hakkında sizlere bilgilendirmelerde bulunalım.

Kırmızı gül büyüsü eğer doğru ritüeller ve tekniklerle yapılırsa yaklaşık olarak 14 gün içerisinde bütün etkisini gösterecektir. Büyüden sonra çiftler arasındaki ilişkilerde bazı farklılıklar gözlemlenmektedir. Bunların neler olduğuna aşağıda yer verilmiştir.

 • Kırmızı gül yaprağı büyüsü yapılmadan önce eğer evli çiftler arasında kavgalar, geçimsizlik gibi durumlar varsa büyüden sonra bu durum ortadan kalkar.
 • Ayrıca kırmızı gül yaprağı büyüsünü yaptıran çiftlerden biri, eşini evine bağlamış olur. Eğer eşlerden birinin çok fazla sosyal hayatı varsa büyü sayesinde kendine bağlamış olur ve sözüne eşine geçirmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ