7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısa Sürede Tutan Kısmet Açma Büyüleri

  • Kısa Sürede Tutan Kısmet Açma Büyüleri için yorumlar kapalı
Kısa Sürede Tutan Kısmet Açma Büyüleri

Kısa Sürede Tutan Kısmet Açma Büyüleri

Kısa sürede tutan kısmet açma büyüleri bizzat kısmeti açmak için açılış eylemleri içeren büyülerdir. Örneğin kilit açmak, çeyiz bohçası açmak, bebek çantası açmak gibi açma eylemleri içeren büyüler kısmeti açmaktadır. Evliliğinde veya ilişkisinde mutlu olan birinin gelin telinden bir parça almak, nişan kurdelesinden bir parça almak veya saçılan şeker gibi unsurlardan almak temas büyüsünün en önemli parçasıdır ve etkilidir. Enerji kişiden kişiye geçer bu yüzden mutlu evlilik, mutlu nişanlılık ve mutlu ilişkiler yaşayan kişilerin yanında daha sık vakit geçirmek faydalı olur.

Kısmet açma büyüleri, kişinin bahtının ve şansının yaver gitmesine sebep olan ve kısmet açan büyülerdir. Aslında her kişinin kısmeti doğuştan açıktır. Fakat olumsuz koşullara negatif enerjilere maruz kalmak sonucunda nazara gelmek veya üzerinde olumsuz büyü yapılması sonucu kişilerin kısmeti kapanmaktadır.

 

Nasıl Kısmet Açılır?

Kısmet açmak için bir sonraki paragrafta anlatılan sadaka yöntemleri ve çeşitli uygulamalarının yanı sıra Kısmet açma büyüleri de oldukça etkilidir. Kısmet açma büyüleri ve kısmet açma uygulamaları içinde en sık rastlanan kilit uygulamasıdır.

Bunun yanı sıra eğer kısmetinin kapalı olduğunu düşünen bireyler varsa uyuduğu odada veya yaşadığı alanda vaktinin çoğunu harcadığı mekanın içerisinde mekânsal enerji temizliği yapmalıdır. Ses enerjisi, titreşim yayan dualara bile sinmektedir. Dolayısıyla büyülere ve niyetlere başlamadan önce bu mekan temizliğinin yapılması gereklidir.

 

Kısmetim Bir Türlü Açılmıyor! Diyenler için Çözümler

Her insan, ömrünün belli bir döneminde kısmet kapalılığı veya baht kapalılığı ya da şanssızlıklar yaşamaktadır. Kısmet kapanması hem özel hayatta bir ilişki, bir evlilik, bir yuva kuramamak hem de iş hayatında yeterli maddi duruma sahip olamamak anlamındadır. Zaten kısmet kapanırsa İnsanın bütün iş ve özel hayatını etkiler kısmet açılırsa kişinin tüm özel ve iş hayatı bir anda yolunda gider mutluluk ve bereketle dolar. Kısa sürede tutan kısmet açma büyüleri ile kapanan kısmetin açılması mümkündür.

Kısmet açmak için çeşitli sadaka verme yöntemleri vardır.  Fakir ve üst başı olmayan bir kişiye kıyafet almak, aç birine kendi ellerinle yemek yapıp götürmek, hasta ve yaşlıyı ziyaret etmek ve bu kişilerin hayır duasını almak ve kendi kendine dualar etmek kısmeti açmaktadır. Sadece maddi yöntemlerle değil manevi yöntemlerle de sadaka verilir. Örneğin selam vermek veya gülümsemek, yetim bir çocuğun başını okşamak da sadakadır.  Tüm bu yöntemler denendikten sonra hala kısmet kapalıysa Kısmet açma büyüleri devreye girer.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ