7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Açma Büyüsü

  • Kısmet Açma Büyüsü için yorumlar kapalı
Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, Hayatta bazen işlerimiz ters gider. Yapmak istediklerimizi yapamayız. Kısmetim bağlı ne yapmalıyım, Şansımız her alanda ters gider. Ticari hayatımızda, iş hayatımızda, evlenme isteğimizde sürekli engeller çıkar karşımıza. Bunun nedeni şanssızlık veya başka şeyler olabilir.

Bilinen bir gerçek var ki kısmetimiz bu dönemlerde kapanmıştır. Bugün sizlere kısmet açma büyüsüyle bu olumsuzlukların nasıl biteceğine dair değerlendirmeler yapacağız. Keyifle okumanız arzusuyla.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmet açma büyüsü nedir şeklinde sorumuza şöyle yanıt verebiliriz. Kardeşlerim, hayatımız bizim bilmediğimiz kadar kısadır. İstediklerimiz, bu kısa ömre sığmayabilir. Çocukluk çağında vermiş olduğumuz kararlar, bizim hayatımızın tümünü etkiler.

Bir bakmışız ki kendimizi bir iş, güç içerisinde bulmuşuz. Kardeşlerim, biz ne kadar ilerlemek istesek de ihtimaller bizi engelleyen en önemli faktörlerdir. Kısmet açma büyüsü, Allah’ın izniyle bizleri bu sorunlarımızda kurtaracaktır. Yaşadığımız sorunlar, evlenememe sorunları ortadan kalkacak, yerine huzur ve mutluluğun olduğu bir hayat yeşerecektir.

Kısmet açma büyüsü yaptıktan sonra, kendimizi hiç olmadığı kadar mutlu hissederiz. Etrafımızdaki insanlar tarafından daha çok seviliriz. İşimizin rast gitmesiyle birlikte, hem kendimizi hem de çevremizi mutlu ederiz. Evlenmek istediğimiz zaman hayırlı kısmetler buluruz.

Çünkü kısmet açma büyüsü ve duaları bizim kısmet kapılarımızı açmıştır. Artık umutla hayatımızı sürdürebiliriz. Ticaretle uğraşıyorsak, insanlar bizden alışveriş yapar. Küçük dükkanımız varsa, yine bizim güler yüzümüzle insanlar bizi tercih ederler.

Kısmet Açma Büyüsü Neden Yapılır?

Kardeşlerim, işlerin ters gitmesi, gerçekten üzücü bir durumdur. Burada işler derken, sadece maddi boyutuyla anlamayın lütfen. Hayat sadece maddiyatla sınırlandırılmamalı. Şüphesiz manevi dünyamız, maddi dünyamızı etkileyen önemli bir faktördür.

Örneğin kardeşlerim, güler evimizde huzur olduğu zaman, işimize daha rahat ve mutlulukla gideriz. Tersi olunca da daha farklı gelişir olaylar. Kısmet açma büyüsü neden yapılır sorumuza dönecek olursak, şöyle devam edebiliriz.

Kardeşlerim tüm olumsuzluklar insan içindir. Kısmet açma büyüsü bir yandan, hayatımızdaki olumsuzlukları giderir. Etrafımızda güzel şeyler olduğunu bize hissettirir. Ayağımızı attığımız her alan bereketli hale gelir. Çünkü kısmet açma büyüsünün karşı konulmaz tılsımı vardır üzerimizde. 

Hayırlı kısmetle karşılaştığımız anda, onun bizim için bizim de onun için olduğunu anlayabiliriz. Kısmet açma büyüsü aşağıdaki sebepler dairesinde başvurulan güçlü bir yöntemdir.

 * İşlerimiz sürekli olarak ters gidebilir. Hayatımızdaki beklentilerimiz hep başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Kısmetimiz kapalı olduğundan, herhangi bir şeyde başarılı olmamız pek mümkün olmayacaktır. Kısmet açma büyüsüyle bu duruma çare aramaya çalışırız.

 * Evlenmek isteriz, ama bir türlü kendimize uygun birisini bulamayız. Bizim beğendiğimiz bizi, bizi beğeneni biz beğenmeyiz. Olabilecek şeyler bunlar kardeşlerim. Ama kısmeti kapalı olunca bunlar daha çoğalır. Kısmetimizin bu yönde açılması için büyüye başvurabiliriz. 

Kısmet Kapalılığı Belirtileri

Sevgili kardeşlerim, kısmetimiz hiç bilmediğimiz nedenlerden dolayı kapanır. Çünkü, hayatta inanılmaz denecek kadar ihtimaller söz konusudur. Bugün yapmadığımız bir şey yarın başımıza bir musibet getirebilir. Aynı şekilde bizi musibetten kurtarabilir. Kısmetin kapalı olması bu nedenlere bağlanabilir.

Sevgili kardeşlerim, kısmeti kapalı olan kişinin her işinde muhakkak engel çıkmaz. Üstelik bu engeller hiç beklenmedik, tahmin edilemeyecek olanlardır. Kendimizi suçlamayı bırakmamız, adım atmamız için bir sebeptir. Kardeşlerim elbette her işin kendine göre zorlukları vardır. Bazen yaptıklarımızın gereğini yerine getirmediğimiz için olumsuzluklar yakamızı bırakmayabilir.

Ama biz bunlardan bahsetmiyoruz kardeşlerimiz. Bizim bahsettiğimiz apayrı bir şey. Hiç olmadık şeylerden bahsediyoruz. Kısmet kapalılığı belirtilerini gördüğünüzde sizde biraz daha iyi anlamış olacaksınız.

 * Yolda yürürken, bin bir türlü engellerle karşılaşma, hiç olmadık işlere bulaşma durumları, kısmet kapalılığı belirtileri arasındadır.

 * İş yaşamımızda kimsenin bizi tercih etmemesi. Çok çalışmamıza rağmen hiçbir karşılık alamama durumu. Boşa kürek sallamak.

 * Evlenmek istediğimiz durumlarda, talihin yüzümüze gülmemesi. Her kapının ardı ardına yüzümüze kapanması. 

 * En olmadık şekilde işten çıkarılma sebepler. İş bulamama sorunları, kısmet kapalılığının sadece birkaç sebebidir kardeşlerim. Bunları yaşıyorsanız, kısmetiniz kapanmış demektir. Bunun için yapmanız gereken kısmet açma büyüsü veya dualarına müracaat etmektir. 

Kısmet Açma Büyüsü Etkileri

Sevgili kardeşlerim, yukarıda bir nevi kısmetin kapalı olması durumunu anlatmaya çalıştık. Şimdi isterseniz kısmet açma büyüsü etkiler neler onlara bakalım. Yani büyü yapıldıktan sonra ne gibi şeyler olacak onlara göz gezdirelim. 

 * Kısmet açma büyüsünden sonra işlerimiz yavaş yavaş yoluna girmeye başlar. İnsanlar arasında güler yüzlü, kaliteli bir insan olarak görülmeye başlarız. İnsanların bizi daha çok seveceğini biliriz. 

 * Daha çok tercih ediliriz. Çalışmalarımızın karşılığını almaya başlar, işimizin rast gittiğini görebiliriz. Kısmet açma büyüsü yaptırmak istiyorum diyenler, gidecekleri medyuma dikkat etsinler aşağıda buna değineceğiz. 

 * Hayatımızın düzene girdiğini, mutlu olmaya başladığımızı görürüz. Evimizde neşeyle karşılanır, işimizde neşeyle karşılarız. Çünkü hayata gülmeye başlarız.

 * Evlenmek istediğimiz zaman hayırlı kısmetler çoğalmaya başlar. Kendimize uygun insanla tanışır, hatta belki evlenebiliriz. 

Kısmet açma büyüsünün etkileri böyledir kardeşlerim. Şimdi sizlere kısmet açma büyüsü hakkında yanlış bilinenleri aktarmaya çalışacağız.

Kısmet Açma Büyüsü Yaptırmak

Kısmet açma büyüsü yapılışı hakkında birazdan detaylı değerlendirmemiz olacak. Öncesinden toplumuz tarafından birazcık yanlış anlaşılan konulara değinmek istiyoruz. 

 * Kardeşlerim kısmet açma büyüsü gökten para yağdırma, hazine bulma tılsımı değildir. Kimse yerinde oturarak, kısmetinin açılmasını beklememeli. 

 * Biz çabaladığımız zaman, kısmet açma büyüsü bir nevi yolumuzu açan bir ışık gibidir. Onun bize yardımı sadece bu yönde olur. İcraatı yapacak olan bizleriz.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim şimdi, kısmet açma büyüsünün yapılma aşamasına dikkat edelim. Kardeşlerim, görürüz ki sanal ortamda kısmet açma büyülerinin tarifleri yer alıyor. Biz kısmet açma büyüsünün hangi malzemelerle yapılabileceğine göz atalım.

Kısmet açma büyüsünde vefk kullanılabilir. Aynı şekilde muskalar bu büyünün diğer malzemeleri olabilir. Ama illa bunlar kullanılmaz tabi ki. Bunu bilen kişi, ilmine sahip olan medyum bilebilir. Bu yüzden size tavsiyemiz, İnternet ortamında yer alan tariflere kulak asmayın. Onlar genellikle uydurma, birkaç sözcükten ibarettir. Gerçek gizli sırlara erişmek, onları icra etmek, er kişinin işidir. Buralarda mürekkepler yutmuş, sayfalar aşındırmış insanlar olur. Ancak onlar yapabilirler bu büyüyü.

Kısmet Açma Büyüsü Yapan Hocalar?

Kısmet açma büyüsü diğer büyüler gibi zorlu aşamaların olduğu bir uygulamadır. Bilmeyen kişilerin yapmaması, medyum hocalarca ilk tavsiye edilenlerdendir. Sevgili kardeşlerim, kısmet açma büyüsü yapan hocalar ‘Havas İlmi’ sahibidirler.

Havas ilmi kardeşlerim, bir tür gizli ilimdir. Buna erişebilmek için külliyatlar, bilimler, felsefeler, yalanıp yutulmuş olunmalıdır. Kısmet açma büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, gideceğiniz medyumun özelliklerine dikkat ediniz, kardeşlerim.

  • En başta resmi bir medyum olup olmadığına bakmalısınız.
  • Bilgisini ölçebilecek kadar biliyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.
  • Kafanızda kuruntu yapmayın ama gözünüz açık olsun.

Sizlere dünyanın en iyi hocalarından biri olan medyum hocamızı bu anlamda tavsiye edebiliriz. Kendisinin de dertlerinize şifa olmak istediğini unutmayınız kardeşlerim. Kalitesi, duruşu ve insanlara yardım etme isteğiyle medyum hocamız, bu alemin en iyilerinden birisidir. Sizde kendisiniz tereddüt etmeden seçebilir, kafanız rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ