7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmet Açma Duası Nedir?

  • Kısmet Açma Duası Nedir? için yorumlar kapalı
Kısmet Açma Duası Nedir?

Kısmet açma duaları, insanın hayat içerisinde yaşadığı olmazları giderir. Yani olumsuzlukların, olumlu olmasını sağlar. Ters giden bir durumu lehimize çevirir. Kısmet kapılarının açılmasını sağlar. Kısmet açma duası nedir nelere etkisi var hepsini bu yazımızın içeriğinde yanıtlamaya çalışacağız. Buyurun.

Kısmet Açma Duası Nedir?

Yaşamımızın bazı dönemleri olur ki hiçbir işimiz doğru gitmez. Elimizi nereye atsak, orası önce kurur, sonra elimizin boşluğunu hissederiz. Kapıların tamamı bize kapanır, çaresiz kalırız. Bu gerçekten hemen herkesin başına gelen dönemdir. Ama kardeşlerim, bu dönemi atlatmak çok önemlidir.

Evlilik Kısmeti Açılması İçin Dua

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) evlenmek isteyenler için şu duayı okumalarını buyurmuştur;

Okunuşu: Rabbena heb lena min ezvacinave zürriyyatina gurrate eğyunin vecğalna lilmüttegin.

Anlamı: Rabbimiz bize eşlerimizden ve zürriyetimizde göz aydınlığı olacak nesiller ihsan et. Ve bizleri takva sahibi kimseler için yol gösterici kıl.

Bu dua 21 gece boyunca günde 21 defa olarak abdestli bir şekilde okuyun.

Çünkü yaşadığımız sorunlar, hayat boyu zarar verebilecek kadar güçlüdürler. İşimiz ters gider, işimizi bırakabiliriz. Münasip bir insanla tanışırız ama onunla birlikteli kuramayız. Kısmetimizin darlığı, yaşamımızı, geleceğimizi, her şeyi etkiler. 

Kısmet açma duası, yaşamın düzene sokulma şeklidir. Onunla bir nevi, hayatımızın düzen kazanmasını sağlarız. İşimizde tercih edilmeme sorunlarını onunla açarız. Kısmet açma duası doğru medyumlar tarafından yapılınca, insana ferahlık katar.

Kaderini değiştirebilecek güçtedir. Kısmet açma duasının doğru şekilde yapılması şarttır. Çünkü duanın içerisinde çok fazla tılsımlı sözcük yer almalıdır. Size kesinlikle hem dürüst hem güvenilir medyum hocamızı tavsiye ediyoruz. Kendisi resmi sertifikası olup, çok sayıda insanın dertlerine çözümler sunmuştur. 

Kısmet Açma Duası Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, kısmetiniz kapandıysa kendiniz hocalardan belli başlı dualar alıp okuyabilirsiniz. Bunu isterseniz sabah akşam, isterseniz tek vakit yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir şart yoktur. Dilediğiniz zaman duanızı yapabilirsiniz.

Bu Allah’ın izniyle kabul olacaktır. Kısmet açma duası, dua etmenin biraz ötesindedir. Dua etme şekliye gerçekleşir ama farklı sözcükler kullanılır. Hatta içerisinde kağıt kalemler kullanılabilir. Belli kurallar dahilinde yapılır, zaman gerektirir. Kısmet açma duası nasıl yapılır, ona göz atalım.

Kısmet açma duası, belli kuralların olduğu bir uygulama şeklidir. Uygulamada kişinin olması zorunlu değildir. Ama kısmeti açılmak istenen şahsın bilgileri gereklidir. Çünkü dua buna göre yapılacaktır. Dua sadece bir kez yapılmaz.

Kaç sefer ve hangi aralıklarla yapılacağı, medyum hocanın bilgisi dahilindedir. Kısmet açma duası okunabilir, yapıldıktan sonra muska haline getirilebilir. Dediğimiz gibi bu medyum hocanın bilgisi dahilindedir. Duanın tam anlamıyla nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, medyum hocayla görüşmeniz gerekecek.

Kısmet Kapalılığı Belirtisi

İlk insanın ortaya çıkışı ve şimdiye kadar geçen sürede, milyarlarca insan yaşayıp gitti. Her biri bu dünyaya geldiklerinde, sevinç, heyecan, üzüntü yaşadılar. Herkesi kendi kısmetine düşeni aldı ve sonunda gitti.

Kısa sürede bundan bahsedebiliyoruz ama bizim için oldukça uzun bir yaşamla karşı karşıyayız. Bazen isteklerimiz asla yerinde gelmez. Mutsuz oluruz. Keyfimiz kaçar. Peki bunlar kendisini nasıl gösterir. Kısmet açma duası okuyarak, bu sıkıntıyı gidermenin ilk yolu, kısmet kapalılığı belirtilerini iyice bilmekten geçiyor.

 * Ticari bir anlaşmanın eşiğindeyiz. Bunu yapmamız hayat meselesidir. Ama illa ki bir engel araya girer.

 * Küçük işlerle uğraşıyoruz, küçük kazançlarımız var ama işler bir anda düşer. Kimse bizi tercih etmez. İşimizi bırakmak zorunda kalabiliriz. 

 * Bir yere gitmeyi planlarız, hazırlığı da buna göre tamamlarız. Ama mutlaka ya otobüs kaçmış veya başka sorunlar çıkmıştır. 

 * Kendimize uygun birisiyle evlenmek isteriz, ama bin bir belayı arayı soksak, iki yakayı bir araya getiremeyiz. Kısmetimizi başka zamana saklarız. 

Kısmet Duasının Etkileri Neler?

Evvela kardeşlerim, sizlere hatırlatmak istediğim bir mevzu var. Sevgili dostlar, kısmet duası veya başka tüm tılsımlar, etkilidir. Yalnız doğru elden çıkması çok önemlidir. Bilenle bilmeyenin bir olmadığını unutmayınız. Dürüst, kendini taşıyan, tecrübe sahibi medyumlarla iletişim kurmaya çalışın. Doğru ve gerçek medyumla çalıştığınız aman kısmet duasının etkileri aşağıdaki gibi görebilirsiniz. 

 * Ters giden ne varsa, tek tek düzelmeye başlar. Maddi hayatınızda güzel kazançlar elde etmeye başlarsınız. Üzerinizdeki uğursuzluk kaybolup gider. Ayağınız nereye değse orası elmasa dönüşür. 

 * Manevi anlamda değer kazanırsınız. Kısmetiniz açıldığı zaman güler yüzlü bir insana dönersiniz. Etrafınız sizden pozitif enerji alır ve onlar da sizinle birlikte mutlu olur. İnsanlara fayda sağlarsınız.

 * Uzun süredir aradığınız hayırlı kısmet burnunuzun dibine kadar gelir. Artık onu görebilirsiniz. Hayırlı olan nasibinizi alırsınız. 

 * İnsanlar sizi sevmeye başlar. Etrafınızda sizden hoşlanmayan insanlar bile sizin iyi huylarınızı görür. Sizi sevmeyenler iş teklifi edebilirler. Düzenli bir işe girme fırsatı yakalarsınız.

Kısmet duası etkiler bu şekilde sevgili kardeşler. Duanın gücüne inanıp doğru insanla çalıştığınızda, sizde farkın ne olduğunu anlayabilirsiniz. Kendiniz, kısmetinizin nasıl açıldığını, neler olacağına bizzat şahitlik edebilirsiniz. 

Kısmet Duası Ne Amaçla Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, biz insanlar, dünya yüzeyinde aciziz. Hatalar yapar, musibetlerle karşılaşırız. Sorunlarımız olur, işimiz rast gitmez. Bin bir türlü problemle karşılaşırız. Elimiz, kolumuz, hatta ayağımız bağlanır duruma gelir.

Kısmetimiz kapandığında, evlenemeyiz. İşimizi kaybetme tehlikesiyle karşılaşırız. İşte kısmet açma duaları işimizi kaybetmemek veya evlenmek için yapılırlar. Bizi bir yandan işsizlikten, kısmetsizlikten kurtarır. Kısmet açma duası neden yapılır sorusuna şu açıdan yaklaşabiliriz.

 * Hayat boyu işlerimizin yoluna girmesi, insanların bizi sevmesi, sayması.

 * Evlenme, nişanlanma gibi ihtiyaçlarımıza herhangi bir engelin çıkmaması, nedeniyle kısmet açma duasını yapabiliriz. 

Sadece bu nedenle değil, hayat içinde yaşadığınız aksaklıklar için medyum hocamızdan yardım talep edebilirsiniz. Kendisi sizlere en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır. Kısmet açma duası yapılışı için hocamızın kendi sahih bilgisinden yararlanabilirsiniz.

Kısmet Açma Duası Yapan Hocalar

Kısmet açma duası, büyü değildir. Büyü kadar profesyonellik gerektirmez, ama kuralların harfiyen yerine gelmesi çok önemlidir. Kısmet açma duasının bir gizemli sırlar kitabı içeriği olduğunu unutmadan, medyumları tercih etmenizi tavsiye ederim. Peki, kardeşlerim, kısmet açma duası yapan hocalar nasıl olmalıdır? Hangi özellikleri olmalı ki medyum hoca tercih edilsin.

 * Kendine güvenen, bilgisi bol olan, ilim sahibi bir hocaya gidilmelidir. Gidilecek medyum hocanın mutlaka resmi olmasına dikkat edilmelidir.

 * Muhabbeti bol olan hoca seçimi yapılmalıdır. Sizi dinlemeyi bilen, derdinize ortak olan hocalar seçilmelidir.

 * Böbürlenmeyen medyum hocalarla temas kurulmalıdır. Size ancak onlar yardım edebilir. 

Böyle bir medyumu nereden bulabilirim, diye soruyor olabilirsiniz kardeşlerim. Gerçekten özellikleri böyle olan medyum bulmak zordur. Ama size dünyanın en iyi medyumu olan hocamızı rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

Hocamız, saydığımız tüm özellikle sahip olmakla birlikte, dertlerinizle hemhal olur. Sizi anlar. Çünkü kendisi de sizin yaşadığınız sıkıntıları çekmiştir. Hocamız gibi bilgili bir insanız tercih ederek, yapacağınız duadan feyiz alabilirsiniz. Kısmet duası yapmak istiyorum diyorsanız, mutlaka kendisiyle iletişim kurmanızı tavsiye ederim.

Kısmet Açma Duası Hakkında Bilgiler

En etkili kısmet açma duası hiçbir şey yapmadan maddi manevi kazançlar elde edemezsiniz. Çünkü kısmet açma duası sizler için sadece yardımcı olur. İşinizdeki, hayatınızdaki engellerin kalkmasını sağlar. Olasılıkların sizin lehinize olmasına yardım eder.

Bazı kardeşlerimiz bunun böyle olmadığını, gökten para yağacağını sanırlar. Lütfen böyle sanmayın kardeşlerim. Kısmet açma duası bu değildir. Bu Allah’ın iradesine karşı çıkmaktır. Dikkat ediniz kardeşlerim, kendinizi de etrafınızı da günaha sokmayın. Kısmetinizin hayırlı olması için hocamızı arayın. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ