7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kısmetiniz Yoksa Hangi Büyüyü Yaptırmalısınız?

Kısmetiniz Yoksa Hangi Büyüyü Yaptırmalısınız?

Kısmetiniz Yoksa Hangi Büyüyü Yaptırmalısınız?

Kısmetiniz yoksa hangi büyüyü yaptırmalısınız? Sorusunun cevabı sık sık merak edilmektedir. Çünkü insanların en mustarip olduğu konu aşkı bulamamaktır. Eğer siz de aynı dertten şikayetçiyseniz ve bu konuya bir çözüm arıyorsanız kısmet açma büyüsü tam size göredir. Okumakta bulunduğunuz bu yazımızda kısmetiniz yoksa yapılabilecek büyü ile ilgili bilinmesi gerekenleri anlatacağız.

Kısmetsiz Kişiler Büyüye Başvurur mu?

Kişinin kısmetini bulamaması çok eski zamanlardan beri çözülmeye çalışan bir derttir. Kişinin hem kendisi hem de ailesi bu durumdan hiç mutlu değildir. Herkes aradığı aşkı bulup mutlu bir ilişki yaşamayı ister. Çünkü yaşanan mutlu ilişkiler kişiye güzellikler ve huzur katar. Ancak bazı durumlarda kişilerin mutluluğu yakalaması o kadar kolay olmaz. Bu kişilerin aradıkları kısmet bir türlü karşılarına çıkmaz. Bu durumdaki kişiler kısmet açma büyüsüne başvurabilirler. Ayrıca kısmet açma kişinin sadece aşkı bulmasına konusunda fayda sağlamaz. Bu büyü yapım amacına göre değişiklik gösterebilir. Elde edilen sonuç maddi ya da manevi olabilir.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmetiniz yoksa hangi büyüyü yaptırmalısınız? Bu sorunun cevabı birden fazladır. Çünkü kişi ne niyetle kısmetini açmak istiyorsa ona göre bir büyü yapmalıdır. Genel başlık olarak kısmet açma büyüsü denebilir. Kısmet açma büyüsü kişilerin, hayatlarında şanssız oldukları tüm alanlarda kullanılabilen bir büyüdür. Sonucunda yaşanan olumsuzlukları giderip, kişilerin bahtlarının açılmasına fayda sağlar. Bu genel başlığın belli alt başlıkları bulunur. Örneğin: metalle yapılan büyü, kanatlı hayvan ile yapılan büyü, vekf bebeği ile yapılan büyü, yarasa kanadı ile yapılan kısmet açma büyüsü vb. gibi birçok çeşidi vardır. Kişi belirlediği niyeti çalıştığı medyuma anlattığında, medyum yapılması gereken büyüyü söyleyecektir.

Kısmet Açma Büyüsü Neden Yapılır?

Sıklıkla aşk ilişkilerinde yüzü gülmeyen kişiler için yapılır. Bu kişiler evlilik çağına gelip bunu isteseler bile bir türlü doğru kişiyle tanışamazlar. Bunun dışında var olan ilişkiler için de bu büyüye başvurulabilir. Bu büyü sayesinde ilişkideki sevgi, saygı ve bağlılık artacaktır. Büyünün tüm bu manevi faydasının yanı sıra, maddi faydaları da bulunur. Büyüyü yaptıran kişilerin işleri artabilir, kariyerinde yükselebilir ve bu sayede maddi kazancı artabilir.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmetiniz Yoksa Hangi Büyüyü Yaptırmalısınız?

Kısmetiniz Yoksa Hangi Büyüyü Yaptırmalısınız?

Kısmetiniz yoksa hangi büyüyü yaptırmalısınız? Bu sorunun ardından genelde büyünün nasıl yapılacağı sorusu gelir. Özellikle bu büyünün faydalarını öğrenen kişiler büyü yapımını merak etmeye başlarlar. Tamamen iyi niyetlerle, insanların hayatlarını güzelleştirmek için yapılan bu büyüler kolay büyülerdendir. Büyü yaptırmak isteyen kişinin amacına göre hangi büyünün yapılacağına karar verilir. Hatırlatmak gerekir ki ne kadar kolay olursa olsun büyü bir medyum tarafından yapılmak zorundadır.  Çünkü büyülerin tutması için belli püf noktalar vardır.  Bu önemli noktaların neler olduğunu yalnızca medyumlar bilir. Ayrıca büyü için gerekli malzemeleri biz basit bir şekilde algılarken, medyumlar derinliklerini bilirler. Bu nedenle tekrar tekrar söylemeliyiz ki yaptırdığı büyünün tutmasını isteyen kişiler kesinlikle büyüyü yapmadan önce bir medyuma danışmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Zararlı mıdır?

İyi niyetlerle yapıldığı için ak büyüler kategorisinde değerlendirilen kısmet açma büyüsü bilinen zararları olan bir büyü değildir. Büyü doğru dualar, tılsımlar okunarak ve ritüeller uygulanarak yapıldığında muhakkak tutacaktır. Ancak en ufak bir adımının yanlış yapılması büyünün tesir etmesini engelleyebilir. Yapılan yanlışlar sonucunda kişi bazı zararlarla da karşılaşabilir. Bu zararlar genelde büyünün tam tersi etki etmesinden kaynaklanır. Ters etki sonucunda büyü yaptıran kişi istediğinin tam zıttı bir sonuç alacağı için büyük üzüntü yaşayabilir. Bu nedenle bu tarz durumların yaşanmaması için muhakkak deneyimli ve bilgili bir medyumla çalışılması gerekir.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz