7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Koruma Vefki Nedir?

  • Koruma Vefki Nedir? için yorumlar kapalı
Koruma Vefki Nedir?

Koruma Vefki Nedir? Nasıl Yapılır?

Koruma vefki nedir? Nasıl yapılır? Gibi sorular insanların ilgisini çekmeyi her zaman başarmıştır. İnsanlar yaşamları boyunca başlarına kötü bir şey gelecek diye korkmaktadırlar. Çoğu zaman bu durumu yenemezler ve huzursuzluk yaşarlar. Kendilerini başlarına gelebilecek tehlikelerden korumak için de bazı manevi ritüel arayışına girmektedirler. Manevi huzursuzluktan kurtulmanın çaresi ise koruma vefki yaptırmaktır. Koruma vefki sayesinde kişiler içlerindeki korkuları yenerek huzura kavuşurlar.

Koruma vefki, insanları maddi ve ruhani yönden koruyabildiği gibi kendilerine yapılacak her türlü büyüden de korumaktadır.  Halk arasında her ne kadar büyü olarak bilinse de vefk aslında bir büyü değildir. Ancak yine de uygulamanın uzman medyum hocalar tarafından yapılması gerekir. Büyü olmadığı için İslam dinine göre günah değildir. Ayrıca koruma amaçlı yapıldığından dolayı kimseye bir zararı da yoktur. Vefkin içerisinde yer alan yazılar ise kişinin bilgileri, Allah’ın isimleri ve Kuran-i Kerimde yer alan ayetler ve sürelerdir. Koruma vefkinin tesirini yitirmemesi için kişinin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. Allah’ın isimleri ve ayetler yer aldığı için kişi vefk üzerindeyken alkol, uyuşturucu gibi maddeler kullanmamalı ve hiç kimseye kötü niyet beslememelidir. Ayrıca zina kişinin uzak durması gereken bir eylemdir.

Koruma Vefki Nasıl Yapılır?

Koruma vefki nedir? Nasıl yapılır? Soruları bu konuya hakim olmayan ancak başına kötü bir şey gelmesinden korkan kişilerin merak edip araştırdığı bir konudur. Koruma vefki yapılması için kişi öncelikle işin ehli medyum hoca bulmalıdır. Medyum hocaya durumunu arz ederek koruma vefki yaptırmak istediğini bildirmelidir. Vefk aslında yapılması çok zor bir işlemdir ve her medyum hoca bu uygulamayı yapamamaktadır. Bu nedenle çok titiz davranılması gerekir.

Vefk yazılarak yapılan bir işlem olduğu için yapacak medyum hocanın Arapça, İbranice ve Süryanice gibi dillere hakim olması gerekir. Ayrıca ebced hesaplamaları da yapıldığından dolayı medyum hoca ebced hesabı nasıl yapılır gibi konulara hakim olmalıdır. Koruma vefki yaparken medyum hoca bazı bilgilere ihtiyaç duymaktadır. Adınızı, annenizin adını, doğum tarihinizi ve net olan bir fotoğrafınızı medyum hoca ile paylaşmalısınız. Medyum hoca koruma vefkini hazırladıktan sonra size teslim eder. Ancak sizin de Allah’a sığınarak dua etmelisiniz.

Koruma Vefki Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Koruma vefki nedir? Nasıl yapılır? Sorularının yanı sıra yapıldıktan sonra koruma vefki kaç günde etkisini gösterir? Sorusu da çok merak edilmektedir. Koruma vefki yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 3 ila 7 gün içerisinde etkilerini göstermeye başlar.  Koruma vefki kime yapıldıysa sadece o kişi vefki üzerinde taşımalıdır. Ayrıca zina, kişiyi kendisinden geçirecek alkol, uyuşturucu gibi maddelerden uzak durmalıdır. Sürekli olarak Allah’a inanarak dua etmeli ve vefk üzerinde olduğu sürece mümkünse gusül abdesti almalıdır. Bunların yanı sıra kişi fal baktırmaktan da uzak durmalıdır. Bahsedilen bu hususlara dikkat edilmediğinde ise vefk ne kadar iyi yapılırsa yapılsın etkisini kaybetmeye başlayacaktır.

Koruma Vefki Neden Yapılır?

Koruma Vefki Nedir?

Koruma Vefki Nedir?

Koruma vefki insanlar tarafından tercih edilen bir tılsımıdır. Pek çok kişi bu konuya hakim olmadığından dolayı koruma vefki nedir? Nasıl yapılır? Gibi soruları araştırmaktadır. Bunun yanı sıra koruma vefki neden yapılır? Sorusu da araştırılmaktadır. Koruma vefki, insanların üstesinden gelemedikleri korkuları ile baş edebilmesi için medyum hocalar tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca büyü gibi kişiye zarar verecek işlemlerden de kişiyi korumaktadır.  Etkisini çok kısa sürede gösteren bu uygulama ile insanlar korkularını yenmekte ve dışarıdan gelecek zararlara karşı korunmaktadırlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ