7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

  • Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri için yorumlar kapalı
Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

Kötü amaçlarla yapılan bağlama büyüleri fazla tercih edilmese de bazı kişilerin seçenekleri arasında bulunur. Bağlama büyüleri iyi ve kötü amaçlarla yapıldığı için çift uçlu büyüler sınıfında yer almaktadır. Eğer sevgilinizi ya da eşinizi kendinize bağlayarak mutlu bir gelecek hayal ediyorsanız bu durum iyi amaçları ortaya çıkarmaktadır. Yakınlarınızın arasını yapmak ve onları birbirine bağlamak için yapılıyorsa bu da iyi amaç olarak değerlendirilir.

Kötü amaçlarla yapılan bağlama büyüleri insanların özel hayatına ve iş hayatına zarar vermektedir. Hatta onların sağlıklarına bile zarar verir diyebiliriz. O yüzden kara büyü türlerinden uzak durmanız gerekir. Hatta bazı medyumların bu büyüleri yapmadığı da görülmektedir.

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri Nelerdir?

Bağlama büyüsünün birçok türü vardır. Bunlar arasında olan ağız bağlama büyüsü, erkeklik bağlama büyüsü, iş bağlama büyüsü kötü amaçlara girmektedir. Bazı kişiler sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerin ağızlarını bağlayarak onların konuşmasını engellemektedir. Erkeklik bağlama büyüsü ile size ait olan erkeğin başka kadına ilgi duyması engellenir. İş bağlama büyüleri kişilerin meşgul oldukları işlerinde başarılı olmalarını engellemek için yapılır. Böylelikle onların yükselmeleri ve para kazanmaları da engellenmiş olunur.

Kötü amaçlarla yapılan bağlama büyüleri içinde hangisini yaptırmak isterseniz bu konuda uzman yardımı almalısınız. Ama şu da unutulmamalıdır ki kara büyüler hem yapana hem de yaptırana zararlıdır. Büyünün olumsuz etkilerine maruz kalmamak için bu büyülerden uzak durmak en doğrusudur.

Kötü Amaçlarla Yapılan Bağlama Büyüleri Günah mı?

Büyü yaptırmanın günah olduğu bilinmektedir. Dinimizce büyülerin yapılması günahtır. Ama bazı kişiler kendileri halledemediği sorunlarda büyülere başvurmaktadır. Önceleri kendi yöntemleriyle sorunlarını çözmeye çalışan kişiler başarılı olmadıklarında medyumların kapısını çalmaktadır. İnsanların farklı sorunları bulunur. Bu sorunlara çözüm bulabilmek için de medyumlar değişik uygulamalar yapmaktadır.

Kötü amaçlarla yapılan bağlama büyüleri yaptırmayan kişiler büyünün sakıncalı uygulamalar olduğunun farkındadır. O yüzden birçok kişi büyü yerine vefk ve dua konusunda medyumdan yardım almaktadır. Medyumların bu konularda da yeterli bilgileri ve tecrübeleri bulunur. O yüzden büyüsel çalışmalar size hitap etmiyorsa farklı uygulamalar için medyum yardımı almalısınız.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ