7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kurbağa Büyüsü Nedir?

  • Kurbağa Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Kurbağa Büyüsü Nedir?

Kurbağa büyüsü nedir? Kurbağa büyüsü nasıl yapılır?Merak ediyor musunuz? Öyleyse sizlere yazımızda bu konu ile ilgili bilgiler paylaşalım.

Kurbağa büyüsü, adından anlaşılacağı gibi kurbağa ile icra edilen bir büyü türüdür. Bu büyü medyum hocalar tarafından yüzyıllardır yapılmaktadır. Kurbağa büyüsü, kara büyüler sınıfında yer almayan bir büyü çeşididir. Ak büyüler sınıfında yer alan bu büyü, eşler arasındaki kıskançlığı gidermek için yapılmaktadır. Kurbağa büyüsündeki amaç, evlilikleri, ilişkileri bitme noktasına getiren kıskançlığı önlemektir. 

Kurbağa Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Kurbağa büyüsü nedir? Kurbağa büyüsü nasıl yapılır? Kurbağa büyüsünün nasıl yapıldığını açıklayacak olursak eğer bu soruya şu şekilde cevap vermek mümkün olacaktır.  Kurbağa büyüsünde kullanılacak olan kurbağanın pek bir önemi yoktur. Bu kurbağa bir su kurbağası olabileceği gibi kara kurbağası da olabilir. Bu büyüyü gerçekleştirmek için aralarında sorun olan evli çiftlerin ya da sevgililerin fotoğraflarına ve kişisel bilgilerine ihtiyaç vardır. Kişisel bilgiler arasında kişilerin kendi isimleri, anne isimleri ve doğum tarihleri yer almaktadır.

Kurbağa büyüsünü icra etmek için kurbağanın iç organlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu organlar alındıktan sonra kırmızı şarap ve kişilerin bilgilerinin yazıldığı fotoğraflar ile bir kavanozun içine konulmaktadır. Bu kavanoz 6 gün boyunca güneş görmeyen bir yerde saklanmalıdır.  Ardından kişilerin fotoğrafları bu kavanozun içinden çıkartılır ve erkeğin fotoğrafı ayrı bir yerde kadının fotoğrafının da ayrı bir yerde olması şartı ile bu fotoğraflar toprağa gömülür. Toprağın altında beklemesi süresi ise 4 gündür. Bu şekilde işlem sonlanır. Ayrıca bu büyüde yardım etmesi için cinlerin çağrılması gerekir. Bunun için 4 tane beyaz renkte koyun kurban edilir ve bu kurbanların kanları ile cinler davet edilir.

Kurbağa Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ve Etkileri Nelerdir?

Kurbağa büyüsü nedir? Kurbağa büyüsü nasıl yapılır? Diye cevaplandıktan sonra merak edilip araştırılan bir diğer sorunun da cevabına bakalım. Bu da kurbağa büyüsü kaç günde etki eder ve etkileri nelerdir?

Kurbağa büyüsü etki etme süresi 10 gündür. Yukarıda fotoğrafların toprağın altında 4 gün kaldığından bahsetmiştik. 4. Günden itibaren kurbağa büyüsü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra ilk olarak görülecek etki çiftler arasındaki kıskançlığın azalmasıdır. Buna bir örnek verecek olursak eğer; daha önceden kıskançlığı yüzünden eşinin dışarı çıkmasını istemeyen kişi, büyünün etkisi altına girdikten sonra eşine karşı biraz daha esnek bir hal alacak ve ona daha anlayışlı davranacaktır. Daha önceden kıskançlık yüzünden bitme noktasına gelen evliliklerdeki ve ilişkilerdeki kıskançlık sorunun önüne geçilmesi için binlerde yıldır bu büyü çeşidi yapılmaktadır. Bu sayede evlilikler ve ilişkiler bitmemektedir.

Kurbağa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Son olarak da kurbağa büyüsü nasıl bozulur? Onu değerlendirelim. Her büyü çeşidinde olduğu gibi kurbağa büyüsünün de bozulması mümkündür. Ancak burada kurbağa büyüsünü bozdurmak isteyen tek kişi, eşinin yeni haline alışamayıp eski halini özleyen kişiler olacaktır. Kurbağa büyüsünün bozulması için toprak altına gömülen fotoğrafların bulunması ve işin ehli bir medyum hoca tarafından yakılıp yok edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra büyü bozulacaktır.

Büyüleri bozma için de yapmak için de bir medyum hocadan yardım almak çok önemlidir. Yukarıda bu büyünün yapımı için cinlerin davet edildiğini söylemiştik.  Bunların nasıl çağrılması gerektiği ve tekrardan nasıl geri gönderileceğini sadece medyum hocalar bilmektedir. Bu yüzden de bilgi sahibi olmayan kişiler büyü yapma ve bozma işlemlerini yapması önerilmemektedir. Aksi bu ruhani varlıklar kişilere musallat olabilirler. Kurbağa büyüsü nedir? Kurbağa büyüsü nasıl yapılır? Konusunda detaylı bilgileri sizinle paylaştık.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ