7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır

Kuru Üzüm Büyüsü Nasil Yapılır

En etkili tılsımlar arasında yer alan kuru üzüm büyüsü, pek çok kişinin başvurduğu yöntemler arasında yer almaktadır. Özellikle iyi amaçların yanı sıra kötü amaçlar için de kullanılan bir büyüğü olarak öne çıkıyor. Doğru ellerde ve doğru yöntemlerle yapıldığı zaman, insanın üzerinde ciddi bir etki yarattığını söylemek mümkün.

Kuru Üzüm Büyüsü Nedir?

İnsanların arzuları ve muratlarının yerine gelmesi için yapılan tılsımlar konusunda kuru üzüm nedir sorusunun cevabını vermek mümkün. Özellikle bu büyüye başvuran kişilerin temel isteklerinden biri aşk olarak öne çıkıyor. Platonik aşk ile birbirine bağlanan kişinin bunu karşılıklı sevgiye dönüştürmek amaçlı, gerçek medyumlardan yardım almak için başvurduğu yöntemlerden biridir.

Kuru Üzüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadın ya da erkeği aşık etmek için yapılan kuru üzüm büyüsü, belli başlı bazı aşamalar üzerinden ele alınarak uygulanır. Bu konuda birçok kişi kuru üzüm büyüsü nasıl yapılır merak ediyor.

– Öncelikle 99 tane kuru üzüm bir mendilin üzerine serpilir.

– Daha sonra dikkatli bir şekilde düğümlenir.

– Düğüm atılırken 3 kez Fatiha, 7 kez Felak ve 7 kez ise Nas suresi okunur.

– Ardından düğümlerin üzerine gerçek medyumlar dualar ve Esma-ül Hüsna okuması gerçekleştirir.

– Daha sonra medyum hocanın seçtiği Allah’ın 9 ismi okunur.

Bu aşamaların ardından kuru üzümler 9 gün içerisinde 11’er tane tüketilerek yenmelidir.

Kuru Üzüm Büyüsü Neden Yapılır?

Farklı sebepler olsa dahi kuru üzüm büyüsü neden yapılır merak edilen konulardan biridir. Bunun elbette birçok sebebi vardır. Özellikle başta aşık olunan kişinin bağlanması için yapılan bir büyü olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda kısmet açma, maddi ve manevi düze çıkmak ya da husumetli olan birinin zarar görmesini sağlamak için kötü amaçlı da gerçekleşebilmektedir. Ayrıca gözü dışarıda olan eşin yeniden aileye bağlanması için de yapılır.

Kuru Üzüm Büyüsünü Kimler Yapar?

Kadim çağlardan gelen ve kitaplarda yer alan bu tılsım adına kuru üzüm büyüsünü kimler yapar sorusuna karşılık, deneyimli ve gerçek medyumların yapması gerektiğini söylemek mümkün. Çünkü etkisi çok güçlü olan ve mutlaka kontrol edilmesi gereken gizemli büyüler içerisinde yer alır. Tesirinin kuvvetli olması büyünün yapımında vefk ve başka varlıkların kullanılması yatmaktadır.

Kuru Üzüm Büyüsünün Belirtileri

Belirli bir süre sonra kuru üzüm büyüsünün belirtileri ortaya çıkmaya başlar. Tabii bu belirtiler yapılan büyünün amacına ve medyum hocanın yöntemine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

– Aşk için yapılan büyülerde kişinin iradesi kırılır ve yaşamını değiştirmeye başlar.

– Özellikle büyüyü yaptıran kişiye karşı büyük bir aşk beslemeye başlar.

– Geceleri uyuyamaz ve ter içinde kabuslar görür.

– Yine kişinin iradesi kırılarak evli kadın ya da erkeklerin eve dönmesi sağlanır.

– Kişinin kısmeti açılır.

– İş ve sosyal yaşamında istediği şans ve tarihli hayatı yakalar.

Kuru Üzüm Büyüsünün Süresi

Gerçek medyumlar tarafından tılsım tamamlandıktan sonra kuru üzüm büyüsünü süresi amaca bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eğer iyi niyetle ve temiz bir kalple yapılmış ise bu büyünün etkisi hayat boyu sürer. Ancak kötü niyetli yapılan kuru üzüm büyüleri kısa bir süre içerisinde etkisini kaybeder. Böyle durumlarda büyünün tekrar yapılması gerekir.

Kuru Üzüm Büyüsü Bozulur mu?

Hayatlarındaki şanssızlığı kırmak ve yeniden mutlu bir yaşama ulaşabilmek için, birçok kişi kuru üzüm büyüsüne yönelir. Özellikle sevdiği kişi ile birleşmek isteyen insanlar için en önemli tılsımlar içerisinde yer alır. Bu tılsım adına birçok kişi kuru üzüm büyüsü bozulur mu merak ediyor. Eğer doğru ellerde ele alınır ise, belirli yöntemlerle kuru üzüm büyüsünün bozulabileceğini söylemek mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ