7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Kuru Yaprak Büyüsü Nedir?

Kuru Yaprak Büyüsü Nedir?

Kuru yaprak büyüsü nedir, nasıl yapılır bu konu hakkında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Genellikle aşk büyüleri için kullanılan bu büyü, kuvvetli ve etkili bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuru yaprak büyüsünden olumlu sonuç almak isteyen kişiler, alanında uzman tecrübeli medyum ve hocaları tercih etmeleri gerekir. Bu büyü türü ruh ve beden ile yüzde yüz etkileşim sağlamaktadır. Bu yüzden bu işlemden çok etkili ve ölümlü sonuçlar alınmaktadır.

Eski zamanlardan günümüze kadar uzanan kuru yaprak büyüsü, kadim kitaplarda tehlikesiz işlemlerin basında yer alır. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Bu büyü tutunun yapımında çok fazla miktarda kuru yaprak kullanılmaktadır ve adını da buradan almaktadır.

Aşk hayatında tehlikesiz büyüler arasında yer alan bu büyü nasıl yapılır ona bakalım.

Kuru Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kuru yaprak büyüsü nasıl yapılır sorusu aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin çokça merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Kuru yaprak büyüsünde kişisel bilgiler ve kullanılan malzemeler oldukça önemlidir. Gerekli olan bu materyallerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Ayrıca bunlar dışında kullanılan farklı metotlarda ise kişiye ait özel eşyalara da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemin yapılabilmesi için büyü yapılacak kişinin yaşı, doğum tarihi kesin olarak bilinmesi gerekir. Burada yaşın önemli olmasının sebebi işlem esnasında kişinin yaşı kadar kuru yaprağa ihtiyaç duyulacaktır. Eğer bu yapraklar eksik veya fazla olursa büyünün olumlu sonuç vermemesine sebebiyet verebilir.

Ayrıca işlem esnasında bu yapraklar numaralandırılmadır.  Ve yaprakların bu numaralı sisteme uyularak büyünün yapımı esnasında kullanılmalıdır.  Kuru yaprak büyüsü, belli bir süre boyunca kuluçka döneminde kalır. Bu süre zarfında yapraklar zarar görmeyecek şekilde ve doğru bir biçimde saklanmalıdır. Bu büyünün yapımı yaklaşık olarak 13 gündür. Bu süre zarfında sabırla beklemeli ve yapılan ritüelden olumlu sonuç alınacağına inanılması gerekir.

Kuru Yaprak Büyüsünün Önemli Noktaları

Kuru yaprak büyüsünde önemli bir nokta vardır. Burada kişinin yaşı kadar kuru yaprak olması ve bu yaprakların numaralandırılması gerekir. Bu numaralandırma da tek sayılı yapraklar tek parça halinde kalması, çift numaralı yaprakların ise birkaç kez kırılması gerekir. Burada tek sayı ile başlanıldığından tek sayı daha olacaktır. Yakaladık olarak 13 günde etkisini göstermeye başlayan bu büyü için son gün olarak özel bir işlem uygulanmaktadır.

Aşk büyüsü işlemlerinde kullanılan kuru yaprak büyüsü etkili sonuç veren kuvvetli büyüler arasında yer almaktadır. Ayrıca kesin sonuç veren bir büyüdür. Bu işlemde meşakkatli bir nokta vardır. O da bu yapraklar oldukça hassastır ve kişinin ruhuna zeri edecek olan bu enerjinin bir bedende toplanması gerekir.  Bu aşama genellikle medyum veya hoca tarafından yek başına gerçekleştirilir. Ancak bunu yaparken eğer olumlu bir ışık göremez ise o zaman büyüyü yaptıran kişiden yardım istemektedir. Böyle durumlarda büyüyü yaptıran kişinin de hazır olması gerekir. Etkili bir sonuç almak isteyenler, 13 günlük süreyi kuru yaprak büyüsüne ayırmaları gerekir.

Burada sizlere kuru yaprak büyüsü nedir, nasıl yapılır onunla ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Sevdiği kişiyi kendine âşık etmek isteyen biri, uzman bir medyum veya hocadan yardım alarak elde etmek istediği aşka kavuşabilir. 13 günün sonunda etkisini gösteren bu büyüde eğer medyum veya hoca kişinin yardımına ihtiyaç duyarsa büyüyü yaptıran kişiden yardım alması gerekir. Büyü yaptıran kişi bu 13 günlük süre zarfını kuru yaprak büyüsüne ayırması gerekir. Bu sayede arzuladığı aşkı yaşayabilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz