7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lamia Büyüsü Aşık Ettirmek İçin mi Soğutmak İçin mi Yapılır?

  • Lamia Büyüsü Aşık Ettirmek İçin mi Soğutmak İçin mi Yapılır? için yorumlar kapalı
Lamia Büyüsü Aşık Ettirmek İçin mi Soğutmak İçin mi Yapılır?

Lamia Büyüsü Aşık Ettirmek İçin mi Soğutmak İçin mi Yapılır?

Lamia büyüsü aşık ettirmek için mi soğutmak için mi yapılır? Lamia büyüsü kadim büyü kitaplarında yer alan aşk büyüleri arasındaki en etkili aşk büyüsü çeşididir. Aşk duygusunu yaşamak isteyen kişiler tarafından sıkça bu büyü çeşidine başvurulmaktadır. Çok eski zamanlardan beri var olan bu büyü ile aşık etme sağlanmaktadır. Lamia büyüsü aşık ettirmek için mi soğutmak için mi yapılır sorusunun cevabı net olarak aşık etmek için yapıldığı yönündedir. Fakat büyü yaptıracak olan kişinin niyetine göre de yapılış amacı farklılık göstermektedir.

Lamia büyüsü eski bir mitolojik tanrıçadan güç ve ilham almaktadır. Lamia isimli bu tanrıçanın adını taşımaktadır. Lamia büyüsü ile ilgili bir araştırma yapıldığında bu durum ortaya çıkmaktadır. Bir diğer şekilde bakıldığında aşırılığın tanrıçası olarak da adlandırılmaktadır. Sevgi ve nefret duygusu uç noktalarda yer almaktadır. Bu nedenle yapılan bu aşk büyüsünün adı Lamia’dan gelmektedir.

Lamia Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü

Lamia büyüsü aşık ettirmek için mi soğutmak için mi yapılır konusu karışık bir konu olarak görülse de yapım aşamaları arasında çok büyük farklılıklar bulunmamaktadır. Genel olarak bakıldığında aşık etme büyüsü olarak yaptırıldığı bilinmektedir. Soğutmak için yapıldığında da yine aynı işlem basamakları uygulanmaktadır. Fakat iki büyü arasındaki farka bakılacak olursa, soğutmak için yapıldığında son işlem farklılık göstermektedir. Büyünün sonunda yapılan sembolik aşama da soğutmaya ya da aşık etmeye yönelik çalışma yapılmaktadır.

Büyü yaptırmak isteyen kişilerden, medyum hocalar büyü yapılacak olan kişiye ait bir eşya talebinde bulunmaktadır. Temin edilen bu eşyanın üzerine büyü yapılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, temin edilecek eşyanın büyü yaptırılacak kişi tarafından ne kadar uzun süreli kullanıldığıdır. Eşyanın uzun süreli kullanımının olması büyünün etkisini daha kısa sürede göstermesini sağlayacaktır. Büyü yapım aşamaları her medyum tarafından farklı olmaktadır. Bu nedenle bazı medyum hocalar büyü yapılacak olan kişiye ait saç ya da tırnak örneği isteyebilmektedir.

 

 

 

Lamia Büyüsü Ne kadar Sürede Etki Eder?

Her büyü çeşidinde olduğu gibi bu büyü için de sabırlı olmak gerekir. Büyünün kaç günde etki edeceğinden ziyade sağlıklı bir şekilde yapılıp yapılmadığı araştırılmalıdır. Büyü yaptıracak olan kişiler mutlaka bu konuda uzman olan medyum hocalardan destek almalıdır. Büyü uygulamalarının yapılması için gereken ilimlere hakim medyumlar devreye girmelidir. Lamia büyüsü aşık ettirmek için mi soğutmak için mi yapılır sorusunda genel olarak aşık etmek için dense de niyete bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle etki süresi de değişiklik gösterecektir. Lamia büyüsü ne kadar sürede etki eder diye bakıldığında yaklaşık 1-2 hafta içinde kendisini gösterecektir.

Lamia Büyüsü Nasıl Bozulur?

Lamia büyüsü yapımı açısından özen gösterilmesi gereken bir büyüdür. Oldukça etkili olmasından dolayı da uzman medyumlar tarafından yapılması önerilmektedir. Lamia Büyüsü aşık ettirmek için mi soğutmak için mi yapılır sorusu akıllara farklı niyetler getirmektedir. Büyü yapılan kişi bu durumun farkımda olmasa da çevresi tarafından anlaşılabilmektedir. Bunu fark eden kişiler büyünün bozulması için de araştırmalar yapmaktadır.

Lamia büyüsü nasıl bozulur konusu da bu aşamada merak uyandırmaktadır. Her medyum hoca farklı yöntemlerle büyü yapmaktadır. Yine aynı şekilde farklı yöntemler kullanarak da büyü bozma işlemi yapmaktadırlar. Bu aşamada eğer ulaşılabiliyorsa büyüyü yapan hoca tarafından bozulması önerilmektedir. Eğer böyle bir durum söz konusu değilse büyü bozma işlemi için tecrübeli medyum hocalara başvurulmalıdır. Okunacak olan birkaç dua ile birlikte bozma işlemi hız kazanacaktır. Bunlar; Rahman, Felak ve Nas sureleridir. Belirtilen sürelerde okunarak büyü bozma işlemi hızlandırılmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ