7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lezbiyen Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

  • Lezbiyen Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Lezbiyen Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Lezbiyen Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Hayatınızın bazı dönemlerinde zaman zaman kendinizi ait olmadığınız durumlar içerisinde hissedebilirsiniz. Sizi mutlu edebilen bazı şeylerin başkasını mutlu etmediğini fark edebilirsiniz. Cinsel arzularınız toplumun benimsediği çerçeve dışında olabilir. Özellikle beğendiğiniz kişi sizinle hem cins olan bir kadınsa onunla mutlu olabilmek için her yolu denemek istersiniz. Lezbiyen büyüsü size mutlu olma seçeneğini sunabilir.

 Lezbiyen Aşk Büyüsü Etkileri

Sizi mutlu eden ilişki eğer lezbiyen ilişkiyse bu şekilde olmasını istersiniz. Karşınızdakinin de size aynı hisleri beslemesini hatta çok daha fazla sevmesini isteyebilirsiniz. Karşınızdakinden bu elektriği alabilmek için belki de tek çareniz lezbiyen büyüsü yapmak olabilir. Ancak kirli bilgilerin her alanda yaygın olduğunu bildiğimiz gibi özellikle bu büyünün de pek çok bilgi kirliliği ile her yerde karşımıza çıkabildiğini söyleyebiliriz. Her ne kadar ilmine vakıf olduğunu iddia eden kimseler olsa da Medyum olduğundan emin olmadığınız kimseler için bu büyü hakkında yardım talep etmeyiniz. Medyum olup olmadığını anlayabilmek içinse mutlaka lezbiyen büyüsü hakkında sorular sorun ve sizi memnun eden açıklamaları dikkate alın.

Lezbiyen Aşk Büyüsü Var mı?

Lezbiyen aşk büyüsü karşınızdakini size karşı aşk ve sevgili hislerle dolduran en etkili aşk büyülerinden biridir. Ancak gereken ilim bilgisi çok kapsamlı olabildiğinden mutlaka doğru uygulanması da gerekir.

Sadece karşınızdakinden size karşı bir his beklemezsiniz. Bazen de sevmediğiniz ve soyunun devam etmesini istemediğiniz kimseler için de lezbiyen aşk büyüsüne başvurabilirsiniz. Özellikle medyuma başvururken belirtmeniz gereken bu detayla sevmediğiniz kimsenin lezbiyen olmasına, bir daha çocuğunun olmamasına da sebep olabilirsiniz. Hem kendinize bir eş ya da sevgili maksadıyla kullanabileceğiniz lezbiyen aşk büyüsünü hem de sevmediğiniz insanlara karşı kullanabilirsiniz. Tam da bu sebeple dikkatle uygulanması gereken bir büyüdür.

Eşcinsel Nasıl Büyü Yaptırabilir?

Eşcinsel özellikleri taşıyorsanız bazen eşcinsel büyüler hakkında araştırma yapma gereksinimi duyabilirsiniz. Medyuma danışarak eşcinsel olduğunuz belirtip hangi büyülerin uygulanabileceğini görüşebilirsiniz.

– Büyü yapılacak kişi yada kişilerin bazı kişisel bilgileri gerekli olabilir.(Doğum yılı, ismi ve alışkanlıkları gibi.)

– Hangi amaçla lezbiyen büyüsü uygulamak istediğinizi görüşmelisiniz.(Örneğin; Lezbiyen birini kendime aşık etmek ya da sevmediğim bir kişini lezbiyen duyguları hissetmesini istemek gibi.)

– Etkilerinin ne kadar baskın olmasını istediğiniz de oldukça önemlidir. Her ne kadar zamanla kendini gösterse de bazı uygulama metotları bulunur ve bunlar sayesinde karşınızdakini duygularını aşırı fazla hissettiğini gözlemlersiniz.

Bu önemli bilgiler kadın kadına aşk büyüleri için önemli ayrıntılar olarak yer alır. Bu sayede hangi büyünün ne derecede etkili olabildiği de belirlenebilir.

Lezbiyen Büyüsü Nedir?

Herkesin genel olarak merak ettiği konu lezbiyen büyüsü nedir? Kadınların kendi cinsinden olanlar için duydukları hislerin karşılığını alabilmeleri için uyguladıkları bir yöntemdir. Kısaca kendinize aşık etmektir. Bu işlemin birden fazla metodu mutlaka bulunur. Bunu dememizin sebebi ise her medyumun kendine özel bir büyü uygulama ekli bulunur. Pek çoğu beklenen etkiyi sağlasa da asıl önemli olan ne kadar süre etkili olabildiğidir. Bunun içinse belirttiğimiz gibi ilim sahibi olan ve lezbiyen büyüsü hakkında bilgi ve birikim sahibi olan Medyumlarla görüşülebilir.

Lezbiyen Büyüsü Nasıl Yapılır?

Lezbiyen büyüleri doğru uygulandığı sürece her zaman sonuç veren bir büyüdür. Uygulanan büyünün bu esasta olduğuna dikkat edilir. Lezbiyen büyüsü nasıl yapılır? Diye medyuma sorulduğunda mutlaka büyünün metodundan bahseder ancak özellikle ‘doğru uygulama’ diyerek bu duruma açıklık getirebilir. Söz konusu doğru uygulama ise;

Konu hakkında gereken her bilgiye sahip olma, kişilerin halihazırda ilişkilerini değerlendirme, büyü uygulanacak kişilerin sahip olduğu bazı özel eşyalar ve kişisel sıradan bilgileri büyünün doğru uygulanabilmesini sağlayan detaylar olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ