7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Lgbt Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Lgbt Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Lgbt Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

LGBT büyüsü, pek duyulmamış ve sadece özel insanların tercih ettiği bir uygulamadır. Yapılışı ve uygulanışı bakımından çok farklı ve uzmanlık isteyen bir büyüdür. Lgbt büyüsünün ne olduğunu ve nasıl yapıldığını sizler için derledik.

İnsanlar kendi cinslerine ilgi duyduğundan beri bu büyü ile ilgi duyduklarını kendilerine bağlamak istiyorlar. Son derece hassas ve özen isteyen bir büyü olduğu için alanında uzman ve deneyimli bir medyum tarafından uygulanmasında fayda vardır.

 LGBT Büyüsü Nedir?

LGBT; lezbiyen, gay, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Cinsel tercihini kendi cinsinden kuran kadınlara lezbiyen, erkeklere de gay deniyor. Biseksüe, çift cinsiyetli insanlara verilen addır. Transgender de tam olarak cinsiyetini sergileyemeyen insanlara verilen isimdir.

Cinsel tercihlerini kendi cinsleri olarak tercih eden bu insanlar da sevmeye ve sevilmeye muhtaçtırlar. İster lezbiyen ister gay olsun, sevdiği insanın da kendisini sevmesini istiyor. Aynı aşk büyülerinde olduğu gibi Lgbt büyüsü de bu kişilerin sevdiklerine kavuşması için yapılan büyüdür.

 LGBT Büyüsü Yapanlar

Lgbt büyüsü her ne kadar bir aşk büyüsü çeşidi olsa da özel uzmanlık ve deneyim isteyen bir büyü çeşididir. Burada karşı cins yerine aynı cinsten bir insan bulunduğu için özel semboller, ritüeller ve vefkler hazırlanması gerekiyor.

Gerçek ve güvenilir bütün medyumlar Lgbt büyüsünün nasıl yapılacağını veya bozulacağını çok iyi bilirler. Gay veya lezbiyenseniz, toplum içinde yanlış anlaşılmaktan çekiniyorsanız uzman ve güvenilir bir medyumdan yardım alabilirsiniz.

Gerçek medyum, iyi niyetle ve karşı tarafın zarar görmeyeceği türdeki büyüleri yapmakta çekinmiyor. Sadece büyü yapılacak kişinin bekâr olması yeterlidir. Çünkü, evli kişiler üzerinde yapılması hem dinen sakıncalı hem de olumsuz sonuçlar doğurabiliyor.

LGBT Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Aşk büyülerinde kullanılan birçok yöntem Lgbt büyüsünde de tatbik edilip, olumlu sonuç alınabiliyor. İlişkinizde mutlu birliktelik istiyorsanız, alanında uzman bir medyumla çalışmalısınız.

Uzman medyum, rabıta, yıldızname ve ebced fallarıyla bakımınız yapılıyor. Bundaki amaç, enerji yoğunluğunuz, hangi vefkin hazırlanacağı ve yöntemin uygulanacağının belirlenmesidir. Medyum sizden, büyü yapılacak kişinin adı, soyadını, anne ismini, doğum tarihini isteyecek. Eğer mümkünse büyü yapılacak kişinin özel eşyası da büyünün çabuk etki etmesinde etkin rol oynayacaktır.

LGBT Büyüsü İçin Zaman Önemlidir

Gerçek medyum, büyünün etkisini göstermesi için yıldızname ile en uygun zamanı belirliyor. Özel semboller ve tılsımlar belirleyerek vefki hazırlıyor. Hazırlanan vefki size vererek, ne yapacağınız konusunda talimatlar veriyor.

Medyumun verdiği talimatları harfiyen yerine getirmeniz önemlidir. Vefki nasıl saklayacağınız veya yok edeceğiniz konusundaki talimatı dikkatli şekilde yerine getirmelisiniz.

LGBT Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyünün etkisinde olan kişide öncelikli olarak davranışsal değişiklikler gösterir. Bulunduğu ortamdan ve çevreden uzaklaşmaya başlar. Yalnızlaşmaya başlar ve içine kapanık, durgun bir hal alır.

Büyü yapılan kişi uykusuzluk çekmeye başlar. Gece uyanmalar, kabus görmeler sıklaşır. Zihninde sürekli olarak sizin adınız ve siluetiniz belirir. Sürekli sizi düşünmeye başlar. Yanınızda olma isteği baskın gelmeye başlar. Sizin yanınızda olmak için her yolu dener.

LGBT Büyüsü Nasıl Bozulur?

Lgbt büyüsü yaptırabildiğiniz gibi, sizin veya çevrenizdeki biri üzerindeki Lgbt büyüsünü bozdurabiliyorsunuz. Bunun için de alanında uzman ve deneyimli bir medyumdan yardım almalısınız.

Lgbt büyüsü de güçlü ve etkili bir büyüdür. Kişi her ne kadar istem dışı davranışlar sergilese de büyü altında olduğunu idrak edemiyor. Bunu ancak yakın çevresi veya ailesi fark edebiliyor. Bu gibi durumdaysanız en kısa sürede büyüyü bozdurmak için bir medyumla irtibata geçmelisiniz.

Medyum, rabıta yoluyla üzerinizde hangi büyünün olduğunu ve nasıl bozulması gerektiğini belirliyor. Büyüyü hazırlayana kadar size koruyucu büyü yapıyor. Büyü hazırlandıktan sonra da bunu uygulayıp, normal halinize dönüyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz