7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Limon Büyüsü? Limon Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Limon Büyüsü? Limon Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Limon Büyüsü? Limon Büyüsü Nasıl Yapılır?

Limon Büyüsü? Limon Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski Mısır döneminde, hükümdar ailesinde yeni doğan bebeklere yapılan limon büyüsü, şans tılsımı olarak bilinir. Bebeğin, tüm hayatında şanslı olması, hayatının her daim güzel gitmesi için tercih edilen tılsımlardır. Limon büyüsü nedir sorusunu cevabı esasında budur. Kişinin, şansının yaver gitmesi, hayatının daha iyi şekilde yola girmesi amaçlı yapılır. Büyüye, şans ve kazanç büyüsü demek mümkün olabilir.

Limon Büyüsü Neden Yapılır?

Limon büyüsünü yapan kişilerin amaçları, hayatlarında olmadığı kadar şans sahibi olmaktır. Kimi insanlar, kaderlerinin açılması veya para kazanmak amacıyla limon büyüsü yapabilirler. Limon büyüsünün gerçek amacı, şans elde etmek, para kazanmak, hayatın yoluna girmesidir.

Kardeşlerimiz, limon büyüsü işleminde, herhangi birinin hayatına zarar verme durumu söz konusu değildir. Kişi kendisine veya yakınlarından birisine limon büyüsü yaparak, şansını yükseltebilir, şansızlığını kurabilir. Limon büyüsü neden yapılır denildiğinde, kişinin buradaki amaçları cevap niteliğinde olur.

Limon Büyüsünü Kimler Yapar?

Limon büyüsünün neden yapıldığından çok daha önemli olan kimler tarafından yapıldığıdır. Kardeşlerimiz, limon büyüsünü kimler yapar sorusunu medyumlar olarak cevaplandırabiliriz. Ancak söz konusu yapan kişinin mutlaka ehil olması gerekir.

Aksi halde büyünün tutma şansı yok denecek kadar azdır. Eğer limon büyüsü yapacak kişi işini bilmeyen birisiyse, boşuna bekleyebilirsiniz. Büyüyü bu yüzden ehil kişilere yaptırmalısınız. Ehil kişiler;

Büyü konusunda bilgi sahibi olmalıdırlar.

İnsanlara karşı devamlı olarak yardım amacında olmalıdırlar.

Hayatlarını bu konuya adamış olmalıdırlar. Büyüler hakkında kabaca değil, tam anlamıyla ehil olmalıdır.

Başka insanlara zarar verme gayesi taşımamalılar. Ehil medyumlar, para için başkasına zarar veren değildir. Başkasına karşılıksız olarak yardım edebilendir.

Limon Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili kardeşlerimiz, insanlar doğduklarında henüz hayatın farkında değillerdir. Büyüdükleri sürece, hayatın esasında zor bir yer olduğunu, kazanç elde etmenin güç olduğunu öğrenmeye başlarlar. Fakat kardeşlerim, bazı insanların işleri o kadar yerli yerinde gider ki hemen tüm yollar kendilerine açılmış gibidir. Aynı zaman bunun tam tersi durumunda olan kişiler de vardır. Limon büyüsü;

Yaşanan tüm şanssızlıkların son bulması ve her şeyin güzel gitmesi için yapılır.

Hayatın yoluna girmesi için yapılır, aksaklıklar giderilir. Limon büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı bu şekilde değerli kardeşlerimiz.

Limon Büyüsü Etki Eder Mi?

Limon büyüsü insanlar arasında en çok bilinen, ancak pek değer verilmeyen bir tılsım türüdür. Değerli kardeşlerim, Allah bizlere emeklerimiz karşılığında kısmetimizi yiyebileceğimizi belirtmiştir. Ancak yüce Allah ne kadar kazanacağımızı veya nasıl kazanmamız gerektiğini belirtmemiş, bunu düşünmeyi insanın aklına bahşetmiştir.

Bizler ancak çalışarak, emek vererek kazanabilir. Ancak bu husus unutulmamalıdır. Bazı insanlar her şeyi doğru yaptıkları halde işleri bir türlü rast gitmez. İşte buna şansızlık denir kardeşlerim. Limon büyüsü, bu şanssızlığı kırmak maksadıyla yapılır ve etkileri oldukça fazladır. Nitekim limon büyüsü etkileri tılsımın ne kadar güçlü olduğunu açıklayabiliyor.

Kişinin şanssız olduğu durumlar yavaş yavaş, şans yoluna dönüşmeye başlar.

Kendisine kapatılan ve kapalı olan kapılar açılır.

Hayatında kendisini bir yerlere taşıyabilecek insanlarla tanışmaya başlar.

Sıkıntılarından kurtulur. Hayatı yoluna gider. Manevi anlamda işler yoluna girer.

Limon Büyüsü Yapmak İçin Medyum Hoca

Limon büyüsü yapmak için medyum hoca arayan değerli kardeşlerimiz için yukarı kısımda hocanın sahip olması gereken özellikleri belirtmeye çalıştık. Hocanın bu özelliklere sahip olması durumunda, kardeşlerimiz büyüyü kendisini yanında yapabilirsiniz.

Etkilerine gelince kardeşlerimiz, mutlaka bunun etkilerini görecek, hayatınızı daha iyi şekilde yola koyacaksınız. Şansınızın iyi gitmediğini düşünüyorsanız kardeşlerimiz, insanlara duayla yardım etmeye çalışan hocamızla görüşebilirsiniz. Hocamız, Allah korkusunu bilen, insanlara yardımcı olmaya çalışan birisidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ