7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum Nasıl Olunur

Medyum Nasıl Olunur

Medyumluk Ne Anlama Gelmektedir?

Genellikle medyumların kalp gözleri açıktır. İnsanların hayatları ve kişilikleri hakkında açık olan kalp gözleri sayesinde hissederek bilgi sahibi olurlar. Medyumlar için bir güç olan bu yetenek hiçbir şekilde kötülük için kullanılmamalıdır. Gerçek medyumlar, kendilerini falcı olarak tanıtan sahte medyumlar gibi gelecek hakkında bilgi edindiklerini iddia etmez, sadece boyutsal varlıklarla iletişim kurabilen medyumlar gelecek ile ilgili konuşabilir.

 Medyum ne demek sorusunun cevabı ruhani güçlerinden destek alarak büyü yapabilen ve büyü bozabilen kişiler olabilir. Medyumların ilgi alanları; muskalar, tılsımlar, büyüler, rüyalar ve astrolojidir.

 Medyumluğun Çeşitleri Nelerdir?

 İlgi alanlarına, yapılanlara ve yeteneklerine göre medyumluk çeşitlere ayrılmaktadır. Ruhani veya fiziksel olarak medyumların çeşitli yetenekleri bulunabilir. Bazı medyumların kalp gözü açık olduğundan 6. Hissi çok kuvvetlidir bazıları ise sezgileriyle hizmet vermektedir.

 Zihinsel Medyumlar: Boyutsal varlıkla ile iletişim halinde olan medyumlar zihinsel medyumlardır. Bu insanlar, tamamen boyutsal varlıklar ile bilgi alışverişi yaparak çalışırlar.

 Otomatik Medyumlar: Kendi isteklerine göre hareket eden, olayların gidişatını kontrol edemeyen ve değiştiremeyen medyumlardır.

 Sezgisel Medyumlar: Sezgilerini dinleyerek hareket eden ve bunun farkında olan medyumlardır. Bu medyumların arzu ve sezgilerine göre meydana gelecek olaylar şekillenir.

 Fiziksel Medyumlar: Telekinezi gibi paranormal yeteneklere sahip medyumlardır.

 Mekanik Medyumlar: Bilinçli olarak ve kendi arzuları doğrultusunda hareket edemeyen medyumlardır. Gelişmekte olan ve meydana gelen olaylar onların kontrolünde değildir.

 Üfürükçüler: ülkemizde ismi en yaygın olan medyum türü üfürükçü medyumdur. Bu kimselere medyum demek doğru olmaz, hatta internetten kişilerin bilgilerine ulaşarak büyük bir çoğunluğu sahtekarlık yapmaktadır. Herhangi bir ilahi ve ruhani güçleri yoktur.

Nasıl Medyum Olunur?

Herhangi bir eğitim ile ya da sonradan kazanılan bir yetkinlik ile medyum olunmaz. Medyumluk bir meslek dalı olarak görülmemelidir, bir hizmetin ruhani bir güç ile verilmesi olarak görülmelidir.

Medyumluk doğuştan gelen bir yetenektir ve bu yeteneğe sahip olup bunu kanıtlayabilen ve kullanabilen kimseler medyum olabilir. Aynı zamanda doğuştan gelen yetenekler ile olay bitmemektedir. Mutlaka doğru bir şekilde bu yetenekleri kullanabilmek gerekir. Medyumluk yeteneğine sahip olan ancak bu yetenekleri doğru kullanmayı başaramayan kişiler, hem hizmet verdiği kişilere hem de kendisine zarar getirir.

Medyum nasıl olunur sorusunun cevabına bu kişilerin 6. hissinin oldukça kuvvetli olması ve gönül gözünün net bir şekilde açık olması gerektiğini de eklemek gerekir. Ön görüleri kişiler hakkında açık olan medyumlar, güçlerini ve yeteneklerini çok daha iyi kullanabilirler.

Medyumların boyutsal varlıklarla iletişim halinde olması gerekmektedir. Çünkü medyum denilen kimseler içinde yaşadığımız dünya ve farklı boyutlardaki dünyalar arasında bir ağ olarak görev yapar. Bu dünyada var olan boyutsal varlıklar ile iletişim kurabilen medyumlar, psişik yeteneklere sahip olan bu medyumlardır ve herhangi bir şekilde başka bir dünyaya gidip gelme söylemleri doğru değildir. Kısacası medyumların görevi aracılıktır.

Medyumluğun Belirtileri Nelerdir?

Medyumluk belirtileri, medyum olabilmek için gerekli olan bazı güç ve yetilerdir. Medyumlar, sahip olduğu bütün özellikleri dünyaya doğuştan beraberinde getirir. Bu özelliklerden birkaçı şu şekildedir:

Ruhani, kozmik ya da bedensiz olarak isimlendirebileceğimiz, bu dünyaya ait olmayan boyutsal varlıklarla iletişime geçebilmek

Dünya üzerindeki nesneleri ve kişileri etki altına alabilmek.

Çok kuvvetli bir altıncı hisse sahip olmak

İlim ile gelen medyum yeteneklerine sahip kimseler, küçük yaşlarda bunu keşfedebilir ve kendi kendine güçlerini geliştirebilir. Bu durumun bir eğitimi ya da okulu yoktur. Bu eğitimlerin ve okulların pek çoğu sahtekarlık amacıyla piyasada bulunmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz