7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Medyum Yorumları

  • Medyum Yorumları için yorumlar kapalı
Medyum Yorumları

Medyumlar, insanların hayatlarına dokunabilen özel kişilerdir. Medyumların sunduğu hizmetlerin gerçek olması, insanların geleceği üzerinde değişiklik yapma hakkı sağlar. Bir kişinin kısmeti bağlıysa medyum aracılığı ile kısmetini açtırabilir. Aynı şekilde iş konusunda talihsiz hissediyorsa bir medyum, iş konusundaki kısmet bağlama büyüsünün kim yaptığını söyleyebilir. Bu sayede insanlar dostunu ve düşmanını daha iyi bir şekilde tanır.

En iyi medyumlar psişik güçleri olan insanlardır. Bu nedenle hisleriyle hareket ederler. Hissiyatlarının doğru çıktığını gören bir medyum adayı aldığı eğitimlerle doğuştan gelen bu gücünü daha da geliştirebilir. Medyumlara danışmak isteyen kişiler de yorumları dikkate alır.

Medyum Yorumları 2019

Medyum yorumlarını okumak için geçmişten bugüne yapılan tüm yorumların incelenmesi gerekir. Her medyum her kişi için beklediğini veremeyebilir. Bu, kişinin beklentisine bağlıdır. Medyum bir kişinin geleceğini doğrudan değiştirmez. Ona sadece yol gösterir. Örneğin; bir kişi aşık olduğu kişinin de kendisini sevmesini istiyorsa medyuma başvurabilir. Medyum, yapacağı aşk büyüsü ile bu sevginin karşılıklı olmasını sağlayabilir.

Büyü etkisinde yaşanan aşk, yapay değil, gerçek bir aşktır. Bu nedenle ilişkilerin ilerlemesi de olağan akışında gerçekleşecektir. Sevdiğiniz kişi ile sevgili olduktan sonra ve hatta evlendikten sonra sergileyeceğiniz davranışlar gidişatın seyrini belirler. Geçimsiz biriyseniz aşk büyüsü yaptırsanız dahi bu ilişki yürümeyecektir.

 Medyum Yorumları 2020

 Medyum yorumları nı incelerken yeni tarihli yorumlar da gözden geçirilmelidir. Çünkü; medyum her bir danışanında kendini yeniden bulur. Daha da gelişir ve kalp gözü daha da açılır. Gerçek bir medyumun 5 yıl önce verdiği öğütler ile bugün verdiği öğütler arasında fark vardır. Çünkü; tıpkı diğer beceriler gibi psişik güçlerini kullanmada da kendilerini geliştirmiş olurlar. Bu nedenle bir medyuma danışmadan önce geçmiş yıllardaki yorumları incelemek kadar günümüzdeki yorumları da incelemek gereklidir. Bu sayede sizin için en uygun olan medyumun kim olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Medyum Ne Yapar?

Medyumlar, danışanlarına yol gösterir. Bir kişi, çok sevdiği bir eşyasını kaybetse de sevdiğine kavuşmak istese de medyuma başvurabilir. Medyumlar, psişik güçleri sayesinde danışanlarına yardımcı olur. Bir nevi kalp gözü ile görürler. Enerji yoluyla o eşyanın veya o kişinin yerine geçerler. Böylelikle kimin ve neyin nerede olduğunu kolaylıkla bulabilirler.

Ünlü Medyumlar, telepati yöntemiyle iletişime geçtikleri eşya veya kişilerle yaşadığı deneyimleri danışanlarına aktarır. Danışanlar da görülen yerlerin bağlantısını çözerek aradıklarını bulur veya amaçlarına ulaşırlar. Kısacası medyumların güçleri enerji değişimi yoluyla kendilerini danışanın istediği kişi veya şeyin yerine koyması ile sağlanır.

Medyum Yorumları Olumlu

Medyum yorumları kişiden kişiye göre değişebilir. Çünkü; bazı insanlar medyumun yönlendirmesine rağmen bağlantıları kuramazlar. Bu nedenle medyumu bilmemezlikle suçlarlar. Bir medyuma danışmadan önce, hakkında yazılan tüm olumlu veya olumsuz yorumları incelemek gerekir. Her medyumun uzmanlık alanı farklıdır. Kimi medyum sadece kayıp eşyaları bulurken kimisi geçmişte vefat eden insanlarla iletişime geçer. Kimi medyum büyü yapmada uzmandır, kimi medyum da sadece mevcut durum hakkında bilinmeyen bilgileri verebilir. Türkiye’nin en iyi medyumu seyfullah hoca iletişim, Bu nedenle medyuma danışmadan önce hangi uzmanlık alanında yoğunlaştığını incelemeli, ardından tercihte bulunmalısınız. 

Medyum Yorumları Olumsuz

Gerçek Medyum yorumları nın olumlu ya da olumsuz olması danışan adayını yanıltmamalıdır. Çünkü, herkes her medyumdan memnun kalmayabilir. Medyumların üzerine eğildiği farklı uzmanlık alanları vardır. Bu nedenle sorusuna yanıt arayan kişilerin doğru medyumu tercih etmesi, medyumdan memnun kalmasına yardımcı olacaktır. Medyum yorumlarını okurken olabildiğince çok yorum okumalısınız. Bazı medyumlar, rakipleri tarafından karalanmak için olumsuz yorumlara tabi tutulabilir. Bu nedenle belirli bir dönem içerisinde yazılan olumsuz yorumları dikkate almamanız önerilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ